BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 10 miesiąc temu #124267 przez Kunder
Kupiłam dziś 4 kg truskawek - 5 zł za kg.
Jeden kg zjadłam sama ;O
Z drugiego i trzeciego zrobiłam ciasto i lody z bitą śmietaną i truskawkami a 4 zjadł mój mąż.
A jeszcze troszkę i u mnie w ogródku truskawki będą,bo już zielone są.
Jest możliwe przeczytać od początku.Trzeba poświęcić kilka godzin,ale jest możliwe.
Mój mąż uznał,że nie jestem normalna,że przeczytałam 740 stron było wtedy...polecam można się tyle dowiedzieć,że masakra.

Kochamy Cię nasz syneczku pamiętaj ,że zawsze będziesz dla nas ważny.
02.04.2011r.

"Śmierć ma urok tylko dla odważnych."
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124273 przez gosiak
ja też forum przeczytałam kiedyś jak tu wlazłam :lol: bardzo bym chciała poznać założycielkę tego wątku dzięki niej poznałyśmy się w końcu :laugh: wirtualnie bo wirtualnie ale jednak fajną paczką jesteśmy :laugh: ciekawe co u Niej Mirella wiesz coś?

Witam Cię aniołku i powodzonka życzę :kiss:

Kunder takie tanie u Ciebie truskawki ? u mnie po 12 złociszy, mąż mi miał dziś kupić i nie kupił menda jedna nie miał czasu :angry: pocieszyłam się lodami truskawkowymi :blink: a na działce też mam już zielone, więc chyba się prędzej doczekam tych swoich :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124274 przez gabi28
ja się muszę pochwalić,że przeczytałam wszystkie strony,tylko gdy zaczęlam tu bywać to był luty i było mniej stron....ale czytałam z wypieki na twarzy to jak testowała Marta,Magda,Dorcia.... i zapomniałam kto jeszcze :)


Kunder...mmmm...truskawki,mniam,mniam.u nas są po 14 zł,strasznie drogie,ale sprowadzane ze Szwecji.poczekam jeszcze z dwa tygodnie i będę zajadała nasze Pl :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124277 przez gabi28
Gosiu,ostatnio zdarza się nam pisać posty o podobnym czasie :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124278 przez gosiak
Gabi to jest znak :lol: :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124282 przez gabi28
chyba tak :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124289 przez Asik
hallo kochane :)
ja dzisiaj cały dzien u rodziców na ogrodzie spędziłam :D

Lacrijka trzymam kciukasy z całych sił :D Szymek też :D :D

Gosia i Gabi...jakby to powiedziec ..hmmmm mysmy z Angelliką tez tak razem pisały :) i prawie tak samo zafasolkowały :D Ja pierwsza a zaraz po kilku dniach Angellika strzeliła i też dwie krechy :D czyli faktycznie to może być znak :D :D ojjjj suuper by było :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124291 przez Dorciaition
No tak, macie rację. Ja przecież też jak do Was dołączyłam przeczytałam wiele stron żeby wiedzieć o co kaman :)

U mnie dziś truskawki były po 10 zł, a jeszcze tydzień temu 14 zł. Jeszcze trochę i pewnie jak u Kunder będą po piątaka. :)
Czereśnie też jeszcze drogie, ale za to jakie pyszne :cheer:
Dziewczyny, a wiecie kiedy "wchodzą" nektarynki? Już mam taką ochotę.


Delfinek dostałam w prezencie tą poduchę, no i dziś wypróbuję. Mąż śpi w drugim pokoju więc całe łóżeczko jest moje i podusi :lol:

Jejku jak ja się nie mogę doczekać II kreseczek u Was! :)

A Majówka się nie odzywa. Pewnie nie ma czasu w Pl.

Miłej nocki :kiss:


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124292 przez ann-sunshine
Witajcie,

Dziękuję za życzonka, tym którym jeszcze nie dziękowałam :kiss:

Ajłona - zakupiłam już testy owu na cykl nr 5 (tak żeby zapeszyć kończący się cykl nr 4), albo się przydadzą, albo nie. Jak małpa przyjdzie to sobie razem potestujemy owulacyjnie :silly:

Astra - każda para nie mająca przeciwskazań do zajścia w ciążę, w danym cylku ma tylko ok 30% na to że się uda. Nie panikuj, tylko niektórym zdarzają się tzw. złote strzały. Wiem, że łatwo się mówi, ale nie myśl o tym wszystkim tak bardzo, zaszalejcie z mężem, a może się uda

Jagoda, pewnie że zostań z nami, już się zdążyłaś zadomowić i chcesz uciekać, nieładnie, nieładnie...

Lacrijka - 3mam kciuki

Ale tu dziś żartobliwie, a jakie riposty cięte, dobre na wieczorne popracownicze odstresowanie

Witam nowe staraczki

Mnie cycuchy jakby trochę mniej, nadal czekam i odliczam dni do 27 maja
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124302 przez gosiak
Asiu, żeby w naszym przypadku też się tak zdarzyło :lol:

ann mam nadzieję że testy owu nie będą Ci potrzebne, a Twój suwaczek jaka świeżynka :side: :side:

Dorcia a co Ty męża oddelegowałaś na kanapę? hehe ja się też cieszę jak mój mąż rano wychodzi do pracy a ja nogi zarzucam na jego stronę hehe rano najlepiej śpię chyba dlatego tak długo sypiam :lol:

Majówka pewnie nie ma czasu na kompa, tym bardziej że taka pogoda :woohoo:

Lacrijka trzymam mocno za Twoje jutrzejsze pozytywne testowanie bardzo bardzo :kiss: :kiss: :kiss:

Jagoda gdzie Ty się dziś podziewasz?

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124305 przez Lacrijka
Jak rano @ nie zapuka i mi cicioł do rana testa nie zezre (chodzi obok tej półki i wącha) to strzele, co mi tam :) :) :) Ale wynik bedzie jasny, I.

No ale dziekuje za kciuki dziewuszki !! :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124345 przez ajłona
ann-sunshine - ja pierwszy test w tym miechu walnę za chwilę chyba...tak dla sprawdzenia:)a co tam. to my tak podobnie lecimy;)trzymam kciuki za cykl nr 5
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124368 przez Lacrijka
Ciocia Lacrijka juz po tescie i tak jak mówiłam, kreski testowej brak. @ nie ma, cyce nie bolą ale cmi brzuszysko..Wywaliło mi tak (jak zawsze na @) ze wyglądam jak w zaawansowanej ciąży.. niejedna ciężarowka by mi pozazdrościła :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Jade dzis na budowe polukac, boje sie ze wlasnego domu nie poznam, bo zostawilismy tescia samego na dwa tygodnie..Strach sie bac normalnie... :huh: :huh: :huh:

Miłego dnia Wam zycze :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124413 przez MagdaM
Dzien dobry :)
Nadal zaciskam bo chyba coraz blizej czas grupowego testowania ;)

Dorcia u Nas czeresnie kg 30 zl... A szkoda bo mam taka ochote :(
Arbuza jadlam wczoraj ale beznadziejny :huh: :silly:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #124422 przez Dorciaition
Lacrijka @ nie ma, więc kciuki jeszcze trzymam :)

Gosiak lubimy czasami osobno pospać, a co tam. ;) Stare małżeństwo już :silly:

Madzia arbuz jeszcze do bani, ale czereśnie pychotka, u nas 24 zł.

Miłego dnia :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl