BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 10 miesiąc temu #128448 przez Lacrijka
A ja czytam i czytam..miedzy jednym nalesnikiem a drugim :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Udało nam sie kupic prawie wszystkie farby, poza bordem bo poczekam jak na scianie wyjdzie grafit, ktory dzis wywalczyłam prawie na krwawo :) :) :)

U nas tez patelenka, tylko ze wieje wiec wrócił do nas kawalek Egiptu.. :) :) :) Tam tez tak od morza wiało..
@nadal nie ma, nic nie pika, nic nie szczyka..totalna nicośc..

Robie dzis nalesniki z białym serem i kuturasywawkami ( ;) ;) ;) )to takie małe, czerwone owocki z kropkami :laugh: :laugh: :laugh: ..Mniam !!!! :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128453 przez Mirella
Lacrijka, może Ciebie też palnąć tak profilaktycznie, co? :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #128456 przez Lacrijka
Przeciez ja nic ne zrobilam, byłam grzeczna!!!! :laugh: :laugh: :laugh: Ale palnij, palnij..moze @ sie ocknie !!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128462 przez Mirella
Noż jak Cię zarazzzzzzzzzzzzzzzz jaka @@@@@@@@@@@@@????????????????????????????? sie ocknie i za rok przylezie, no! i weź tego swojego chłopa w obroty a nie po jakie farby się szlajacie.



tak w ogóle to mam dla Ciebie fantastyczny pomysł na łazienkę, tylko mi powiedz jak rozwalić pokaz slajdów, bo pokaz się tu chyba nie doda ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128463 przez ajłona
jaka @ Lacrijka no proszę Cię...
Mirellko nie tylko od palniecowywania jesteś. Nie tylko!!!
Fajne z Was dziołchy
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #128465 przez Lacrijka
Otwórz na jakims zdjeciu i zrób screena (czy jakos tak to sie pisze) Albo linka podeślij mi :) :) :)

A to ze tak bronisz mojej @ tzn krzyszysz mnie jak mowie ze przylezie tzn ze zaczarowałas tego mojego cykla a nie chcialas mi powiedziec przed wyjazdem ????? ;) ;) ;) ;) ;)

No z jedna łazienka (na górze) mamy jeszcze problem, kompletnie nie mam na nia pomysłu..Jest duza bo ma 18m wiec mozna sie pobawic, ale jeszcze mnie nie natchneło..
A co do brania malza w obroty to nie mam jakos ochoty ostatnio..wczoraj było tak prawie na siłe zeby zachecic @.. ehhhhh SKS :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #128472 przez Mirella
No na górę to nie bardzo one się nadają chyba, no może jedna, dla mnie bomba :lol: :lol: :lol:
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128473 przez Lacrijka
Ta ostatnia jest zaje...szcza !!!! Jak u Flinstona..Ale tak powaznie, ta ostatnia jest coool ..!!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128474 przez Majowka
Hej dziewczyny,
Zauwazylam, ze cos nie halo z moim wpisem :D
jaki koniec czerwca!? Maja mialo byc, lub poczatek Czerwca
wiec aktualizuje:

OKRESOWY UKŁAD STARACZEK
1. Lacrijka niechciana @ nawiedzi albo i nie 25 maj
2. Wiki81 niechciana @ nawiedzi albo i NIE 01.czerwiec
3. Ann-Sunshine niechciana @ nawiedzi albo i NIE gdzieś 27 maj - 2 czerwiec
4. Ajłona niechciana @ nawiedzi albo i NIE 11 czerwiec
5. @nulka niechciana @ nawiedzi albo i NIE 19 czerwiec
6. Majowka niechciana @ nawiedzi albo i nie pod koniec maja, pocz. czerwca
7. Gabi niechciana @ nawiedzi albo i NIE 24 czerwiec
8. ViFi niechciana @ nawiedzi albo i NIE 26.czerwiec
9. Gosiak niechciana @ nawiedzi albo i NIE 28 czerwiec
10. Nikusia niechciana @ nawiedzi albo i NIE "około" 04 lipca.

Dorcia!!!!!
Piekny brzuszek! juz poglaskalam! :)
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #128476 przez Mirella
Cały pokaz jest odjazdowy, nie wiecie gdzie mozna pokaz wrzucić zeby wszystkim pokazać?

I jeszcze fota dla @nulki, obiecałam i jest, cioteczko łap buziaka
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128478 przez gosiak
wow z tej ostatniej łazienki bym nie wychodziła :side: :side: :side:
Duśka jaka Ty fajna :woohoo: :woohoo:

Maja to jak u Ciebie sytuacja? mamy koniec maja i co? czekasz dalej?
miłego dalszego pobytu w polsce, na dniach chyba będziesz uciekać co? no ale męża zobaczysz pewnie się stęskniłaś :side:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #128479 przez @nulka
wielkie buziaki i dzięki za Dusię Całusię :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
jest cudna

w pierwszym odruchu, jak zobaczyłam te fotę to miałam ochotę swojęgo buziaka jej wysłać ale szybko się zreflektowałam że dziecko by mogło po takim zbliżeniu mieć koszmary :lol:


a co do pokazu to tzreba go spakować i wysłać tu plikiem. Ale pakowanie zależy w jakim programie był zrobiony


a co do łazienek to ostatnia jest bomba ale pierwsza extra bo można chlapać i nie trzeba sprzątać :)

Lacrijka jak Ty masz tam aż 18 czy 16 metrów to zaszalej, zbuduj se takie oczko wodne jak w ostatniej , tynk ten co tam jest to przecież sama położysz warząchwią więc do tego robocizna gratis. Koszt to tylko parę worków cementu i pół przyczepy kamieni :lol: :lol: .
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128480 przez ajłona
ale cudeńko ta Klaudunia!!! Mirellko naprawdę bravooooo!
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu #128485 przez gosiak
www.pokazslajdow.republika.pl/

próbowałam znaleźć pokaz ale nie znalazłam a natknęłam się na takie coś otwórzcie sobie pokaz o tytule "bank twarzy" no kurde odpowiadasz na pytania o swoim wyglądzie i na koniec wyskakuje Twoja podobizno no w szoku byłam z jakiej paki oni moje zjęcie wzieli

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #128487 przez Lacrijka
Dusia jest bombastyczna.. loddam Ci wszystkie kruskawy za dzień z taką lalą :) :) :) :) :)

Pokaże Wam zdjątko dziewczynki, która w Kairze sprzedawała pocztowki obok Świnksa..Tak mnie urzekła ze oddałam jej wszystkie drobne jakie miałam, nawet na wuceta pozniej nie miałam.. Zal mi tej dziewuszki...


Dobre dobre z ta twarza hahaha..a ja tak czekałam az mi dadza fajna fote..Mysle sobie, bedzie nowa na nasza klase albo pejsbooka a tu co ??? hehehehe
Załączniki:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl