BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 8 miesiąc temu #186986 przez bidol
ajłona ja na gardło tak jak i na nieszczęsny pęcherz choruję często.
Lekarka ostatnio dała mi dobry sposób i bezpieczny.
na 1/2 (pół) szklanki wody 1 łyżka wody utlenionej - takiej do przemywania ran, płukać gardło - może się troszkę pienić ale bardzo pomaga oczyścić gardło z wydzieliny
po takim płukanku należ zastosować coś do psikania - bo wtedy taki środek ma dużo lepsze działanie ja osobiście stosuje tymsal z herbapolu. Tani a bardzo skuteczn - ma troszkę nieprzyjemny smak, ziołowy i uwaga jest na bazie spirytusu - więc nie wiem czy mogą to kobietki w cięży, ale warto przeczytać ulotkę
pozdrawiam i mam nadzieję że pomoże
:laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187085 przez Agusia83
Hej dziewczynki....to ktora bedzie teraz testowac?

Witam wszystkie nowe staraczki.. :laugh: na pewno za niedlugo zobaczymy przynajmniej 4 kreseczki :laugh:

MagdaM, dobrze przeczytalam, ze bedziesz miec dziewczynke i to Emilke?Hahah...no to jakas telepatia...bo nasz krolewna tez bedzie Emilka :laugh:

Ja nadal czekam az mnie cos rabnie...jak narazie cisza...i chyba narazie sie nie zapowiada...a juz marze o tym by urodzic....

Trzymam kciuki za Was wszystkie :laugh: i podczytuje Was ciagle....
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187097 przez ajłona
dzięki Bidolku, pozdro Agusia, i w ogóle miłego dzionka. śmigać muszę do pracy...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187100 przez mesy
Agusia83 my tu testujemy cały czas :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187103 przez MagdaM
Agusia serio?? Haha ale czaaaaad :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Laski ja znikam na tydzien - mam nadzieje, ze jak wroce to bedzie choc jedna dodatkowa mamuska, chociaz oczywiscie zaciskam aby byly wszystkie :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187119 przez mesy
Dziewczyny a do mnie zaś zadzwonili i idę na rozmowę o pracę dziś i jutro :laugh: :laugh: :laugh: ale się cieszę :lol: ten miesiąc jakoś dobrze się zaczyna może i uda mi się też zafasolkować :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: B) jak wszystko idzie tak jak nigdy :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187146 przez gorla
Mesy oj jak fajnie, kciukasy są!!!!!! dobrze się zaczyna

Emilka śliczne imię , moja psiaspiółka ma takie :)

Magda M nooo ciekawe ile dziewuszek zafasolkuje :) ja odpadam w tym cyklu, nie mam żadnych objawów, za to mam mega doła :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Rano byłam na TSH, potem reszta badań ... kurde powtórka z rozrywki się szykuje jak przy Oliwii ..ale jestem przykładem na to , że można zafasolkować mimo wszystko :) PCO, hiperprolaktynemia, zespół nadnerczy i astma ,a i przegroda w macici ;) a jednak się udało.

ale jak na razie mi to nie pomaga, bo nic mi się już nie chce, jest mi cholernie smutno tak jakoś
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187155 przez sylka
Gorlaa głowa do góry jak raz się udało to i 2 się uda :) NA forum pełno dziewczyn którym lekarze nie dawali szans a teraz te "szanse" biegają :P
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187161 przez gorla
Slka :lol: :lol: racja, ale nie mogę przestać o tym mysleć, jeszcze kilka cykli i dam na luz, ale musze przejść te wszystkie fazy od doła po totalne zniechęcenie, a potem jakoś będzie
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187163 przez Grudniowa Jagoda 79
hej dziewczyny

ajłona Paula zawiedziona bo jej Pani nic jeszcze nie zadała a chciala miec juz lekcje do odrabiania, dostala juz usmiech z j.angielskiego, chetnie chodzi do szkoły wlasnie zaraz ide ja zaprowadzic, a Kubus w przedszkolu czuje sie jak w domu.Chetnie wstaje i idzie z usmiechem.Az lzej na sercu jak dziecko jest zadowolone z pojscia do przedszkola.Powiem Ci ze duzo dzieciaczkow placze a moj? nawet nie da sobie bucikow zmiennych przebrac bo wszystko sam chce robic.

mesy mam nadzieje ze to ciaza objawy sa bardzo prawdopodobne wiec trzymam kciuki!!!!!!!!

madziarska super ze posiew czysty i ze jest okej

mesy mi testy wychodzily negatywne takze luzik nie smutaj sie poza tym mysle ze za wczesnie zrobilas i najlepiej z porannego moczu

Mirella bewipo urodzina?????kurde super!!

Agusia trzymam kciuki zeby maluch juz byl z Toba

ok lece do szkoły z Paula paaaaaaa
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187268 przez mesy
Grudniowa Jagoda 79 ale ja dostałam już @ więc ciąża to na pewno nie jest :dry: :dry: :angry: ale kupiłam testy owulacyjne więc będziemy działać mam nadzieję że tym razem się uda :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187318 przez ViFi
CZeść dziewczyny pozdrawiam Was wszystkie gorąco....


od kilku dni mam po prawej stronie ból: tak kłuje i boli brzuch dołem jade na nospie nie wiem od czego...co jes jeszcze dziwne ....chce mi sie siku ide atam troche...i czasami zakłuje jak chce zrobić na poczarku coś jakbym rozluźniała miesnie aby opróżnić pęcherz..nie wiem jak to opisac .....co to moze być???

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187322 przez mesy
Ciąża ? :P :P :P albo zapalenie pęcherza :blink:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187324 przez ViFi
mesy napisał:

Ciąża ? :P :P :P albo zapalenie pęcherza :blink:


A jak myślisz mogłaby być taka silna i bolesna owulacja ?

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187326 przez mesy
Wiesz co nie wiem przy owulacji nie spotkałam się z czymś takim że chce się siku ;p więc Ci nie powiem bo nie wiem ale wydaję mi się że to chyba nie od tego -- bo jak masz tak że chce Ci się do toalety idziesz i nie zostawiasz tam prawie nic i boli cię podbrzusze to mogą być te dwie opcje ciąża albo zapalenie pęcherza - albo i co innego - cholera wie ;p jak Ci nie przejdzie to się do lekarza przejdź :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl