BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 8 miesiąc temu #187327 przez gorla
Vifi może być taka owulacja bo ja taka właśnie mam .. boli brzuch i plecy z tyłu, często biorę tabl. przeciwbólowe. To jest taki ból jakby mnie ktos skopał normalnie, brrr
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187328 przez saiko
kochana ViFi - to moze byc tak naprawdę wszystko z ciążą włącznie

pamiętam jak wiele lat temu niedługo po tym jak zaczęłam miesiączkować to co 2 miesiące bolało mnie z prawej strony tak, że myślałam, że wyrostek i w sumie 3 razy byłam na pogotowiu z tym. Dopiero za 3 razem lekarz powiedział że to z powodu zbliżającego się okresu. w życiu bym wtedy o tym nie pomyślała
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187329 przez gorla
Ja sobie też zamówiłam te testy za 1 zeta (messy ;) )

na 90% w ciąży nie jestem, już razy byłam zawsze objawy były , ale mówią że każda ciąża inna . Póki nie dostane okresu w niedziele, to mała nadzieja jest
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187330 przez mesy
gorla trzymam kciuki żeby jednak ten
@ do Ciebie nie przyszedł :blink: :blink: :blink: :woohoo: a jak nie to będziemy walczyły razem z testami na owulację :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187333 przez gorla
messy ty masz tydzień wcześniej niż ja ;) spróbujesz testowania i powiesz mi wtedy co i jak ;)
czytałam , ze jak już pojawia się bledziuchna druga kreseczka to trzeba działać

zaraz spadam po Oliwię do przedszkola
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #187334 przez mesy
gorla no miałam dostać jutro albo po jutrze hehe ale mnie zaskoczyła @ :P :P
www.megapedia.pl/testy-owulacyjne.html
tu masz wszystko opisane o tych testach owulacyjnych hehe siedziałam wczoraj i studiowałam :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Ja gdzieś jeszcze czytałam właśnie że kreski muszą być tej samej intensywności koloru i wtedy zacząć starania :)

INTERPRETACJA odczytu testu owulacyjnego
1.Test jest pozytywny gdy widoczne sa dwie kreski,
obie kreski są tego samego koloru,
kreska testowa ciemniejsza od kontrolnej
a takze jeżeli kreska testowa jest lekko jaśniejsza od kontrolnej wtedy także uznajemy, że wynik testu
jest pozytywny
Owulacja powinna nastapić w ciągu 24 - 48 godzin. W przypadku kiedy chcemy zajsc w ciażę
powinniśmy rozpocząc starania. Najlepiej odbyć stosunek po 24 godzinach a przed upływem 48 godzin
od wykonania testu.
2. Test negatywny gdy widoczna jest tylko jedna kreska
również gdy kreska testowa jest dużo jaśniejsza od kreski kontrolnej.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187337 przez gorla
kurde zawsze sie zastanawiam, czy jak mam te bóle podbrzusza w środku miesiąca, niby owulacja, czy wtedy dochodzi do uwolnienia komórki czy mimo że nie uwolni się komórka to i tak są bóle.
Ale namieszałam :P chodzi mi o cykle bezowulacyjne, bo jej miałam kiedyś teraz nie wiem. I czy na tych testach to wyjdzie
Mesy poczytam tego linka o testach w domu
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #187338 przez mesy
Hehe ja się też zawsze zastanawiałam nad tym samym co ty;D w poprzednim cyklu nie miałam dni płodnych bo nie zauważyłam w ogóle tego śluzu a zawsze go miałam a wszystko mnie bolało plecy i brzuch na dole więc dla mnie jest to też zastanawiające jak to tak na prawdę działa :woohoo:


Intensywniejsze wybarwienie pola testowego wskazuje na najwyższy poziom hormonu w danym dniu i wtedy właśnie może dochodzić do samej owulacji. Nie znaczy to jednak, że stosunek odbyty wtedy będzie miał największą szansę na zapłodnienie, lepiej go odbyć kilkanaście godzin wcześniej.

Kurde to niby takie proste a idzie się pogubić;p to ja już w sumie nie wiem kiedy się starać hehe
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187356 przez gorla
ja sobie mierzę temp. i mam 37,4 od 4 dni. A podbrzusze mnie dziwnie boli, takie inne te skurcze i lewy cycek z boku :laugh: :laugh: chyba od wykopków , ale cyckami nie ładowałm :P
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #187358 przez mesy
gorla a u mnie z tą temp. to różnie bo ja ogólnie mam w normie 37.2 ... ;/ i ciężko mi stwierdzić na podstawie temp.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187405 przez ViFi
gorla prowadzisz gdzieś wykresy w necie?

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187419 przez magduska
wiecie co dziewuszki,dola dzisiaj zlapalam i to ogromniastego :-(
wszystko mnie zlosci i tylko bym siadla i plakala,w pracy do du...y. z Mezem sie poklocilam,ci faceci nic nie rozumieja,on naprawde sa z innej planety,na dodatek moj szef to tez facet :-) a z nim tez czasami dojsc ciezko do porozumienia

a fasolki jak nie bylo to ni ma :-(( juz chyba sama zaczyna schizowac i wmawiam sobie,ze teraz napewno jest.
sory za takie smuty,ale jak nie do was sie wygadam to zwariuje :-)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187469 przez saiko
niestety szef nie musi byc facetem zeby kompletnie nas nie rozumieć i wkurzać - ja mam kobietę i nie moge z nią wytrzymać :/
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187473 przez magduska
wiem,ale dzis jakos tak dzialaja na mnie faceci-negatywnie hihhi :-))
wiec lepiej do mnie niech sie nie zblizaja przez pare dni

a mnie niedawno zabolal brzuch dolem,to znak,ze z fasolki nici a @ przyjdzie za tydzien,czyli wczesniej niz powinna byc,a spodziewalam sie jeje okolo 21 :-) kolejny cykl do bani
jak nie uda sie w tym roku to juz nie wiem kiedy :-)))
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187507 przez @nulka
magduska :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
skup się na celu a nie na terminie @
bedzie dobrze, już jutro wstaniesz z innym nastawieniem :)
kto ma walczyć o Twoją dzidzię jak nie Ty?? :)
a dla facetów trzeba czasami więcej cierpliwości i pobłażania bo niektóre samcze cechy są niereformowalne :)
ale sama pomyśl... byłoby bez nich nudno ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl