BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 8 miesiąc temu #187512 przez agnesssa
Hej dziewczyny, jestem nowa w tym temacie :) Niestety moją pierwszą ciążę poroniłam i dopiero teraz czuję, że mogę wrócić na forum... Minął już czas rekonwalescencji i na reszcie działamy z mężem :D Właśnie jestem na etapie czekania czy będzie @ czy może nie... wg moich obliczeń za 3 dni powinna się pojawić, jak tylko się nie pojawi to od razu teścik ;) Dzisiaj byłam u gin na kontroli, bo mnie bardzo jajniki bolały i obawiałam się torbieli, ponieważ mam skłonności, i nawet jestem zadowolona z wizyty, bo torbieli nie ma, a gin powiedziała, że jest "ładne" endometrium więc może się uda:D
Generalnie o dzidzie staramy się od lipca zeszłego roku, więc naprawę mam nadzieję, że w końcu się uda a na 100%

A jak tam u Was?






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187562 przez magduska
wiem @nulka,jutro bedzie lepiej,ja az tak bardzo sie nie zalamuje,tylko wczoraj moj malzonek,jak mu powiedzialam,ze moja bratowa w ciazy,zadal mi pytanie-kiedy my w koncu bedziemy miec dziecko? ;-)
przyjdzie odpowiednia pora i pojawi sie fasolka,ona wie sama kiedy przyjsc :-))

a z tymi chlopami @nulka roznie jest,jak jaka piszesz wikszosc jest niereformowalna hihi-moze gierytch ich by zreformowal hihi?
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187570 przez magduska
a tak poza tym dziewczyny wy mozecie wejsc na inny dzial forum??
bo ja chcialam zobaczyc anitke bewipo,a od dwoch dni nie moge sie dostac na wrzesniowki,cos mnie wywala z forum? :_)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187576 przez gosiak
magduśka no ja tez mam często ten problem z wejściem na inne tematy i kombinuję "na około" np wchodzę na profil jakiejś wrześniówki i dopiero w jej temat wchodzę :huh: spróbuj wejśc na agusie83 Ona dziś chyba u nas coś pisała a dalej będziesz wiedziała :blink:

w końcu mój serialik leci hihihi plus końca wakacji :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187627 przez Lacrijka
Ten ???
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187630 przez gosiak
hahahahah jakże Ty mnie znaju :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187675 przez madziaska
agnesssa fajnie, ze sie tak szybko pojawilas. Ostatnio trzymalam za Ciebie kciuki. Teraz trzymam jeszcze bardziej ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #187683 przez @nulka
witaj agnesssa :)



Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #187703 przez Lacrijka
@nula, Ty wklejaj gify o tresci takiej, zeby 2 miechy szybko zleciały a nie tylko tydzien..to mnie nie urzadza hahaha :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

A tu Gosiak zyczy Wam milego dnia hihihi





podobna co nie ??????? ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187704 przez mesy
A wiecie co dziewczyny :P tylko się ze mnie nie śmiejcie hehe ja mam @ i przy ty zauważyłam właśnie dużo tego śluzu płodnego :blink: wczoraj się z moim poprzytulałam - wiem wiem nie higieniczne :P ale tak mi się chciało jak nigdy hehe i dziś nie mam @ już - wyobrażacie to sobie ? A wczoraj miałam drugi dzień ...
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187707 przez Lacrijka
Mesy - Ja, kiedy byłam na Twoim etapie, tzn chce dzidka juz! natentychmiast !!! to świrowałam jak Ty..Obsesyjne myślenie o tym ma wplyw na nasze cykle, @ itd itd..przyszedł @-on - odpusc, czekaj na kolejne dni plodne. Tez miałam takie @ jak non stop o tym myslałam..Odpusciłam i wszystko wrociło do normy. Nie odbierz źle mojego posta, poprostu chce Ci oszczedzic tego co ja przezywałam.. My staramy sie juz 18 cykli więc troche tej wiedzy i wlasnych przeżyc posiadam. Dziewczyny moga potwierdzic, z tych starszych staraczek..ze w kazdym cyklu cos sobie uroiłam, tego sie trzymalam a pozniej smutek i żal... mam nadzieje ze szybko wyjdziesz z tej jak to Mirella mowi I fazy :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187710 przez mesy
Lacrijka wiem wiem o co Ci chodzi i wiem co masz na myśli ;) tylko właśnie wiem że w czasie okresu nie ma szans na zajście ale napisałam bo mnie zdziwiło to że okres znikł hehe albo już ze mnie wyleciało co miało wylecieć albo to jest dobry sposób żeby szybciej się @ skończył w moim przypadku :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187729 przez gorla
a ja jestem niereformowalna, bo już raz przechodziłam urojenia jak nie mogłam zajść.. a teraz to samo i ie mogę s przetłumaczyć..wiem o co kaman ale serce i rozum to dwa różne światy..wczoraj już wyłam mimo że do okresu 5-7 dni .. a jak!!!

Rano mierzyłam tempkę i mam 36,6 czyli bezowulacyjny cykl??

Vifi nie mam wykresu tempki zaczęłam tydzień temu :). Po okresie tak już konkretnie zacznę sprawdzać

mesy :laugh: któż to wie. Ale sperma powoduje skurcze macicy, może i się oczyściła wcześniej po seksiku :)

Agnessa witaj i pisz!jak coś będziesz wiedziała zaraz daj znać jak się cykl zakończył :) powodzenia
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187732 przez gorla
Wczoraj na chandre tak się obżarłam ze jak wieczorem smażyłam Markowi kotlety ( moje ulubione ;) ) to mnie odrzucało.. zeżarłam całe opakowanie kabanosów z Lidla..pikantne pycha

Lacra to ty już 18 cykl ? zeszłym razem 14 cykli, ale odpuściłam przy 12 dopiero :P uparta ze mnie bestia :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #187738 przez gorla
z rozpędu wpisałam tego posta na innym forum - o śluzie płodnym B)

Na fajną ginkę trafiłam.. w piątek znów idę z wynikami potem kolejne skierowanie na hormony i wtedy wyśle mnie na jakieś dobre usg do szpitala, zeby sprawdzić torbiele i czy cykle są owulacyjne.. fajna babka, ale przy badaniu mało delikatna
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl