BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #186832 przez mesy
gosiak spoko loko :laugh: :laugh: :laugh: grunt że napisałaś to tak że zrozumiałam :P :P aż się boję tych testów że coś zrobię nie tak hehe to niby takie proste a zarazem skomplikowane - tym bardziej że mojego męża czeka ciężkie dwa tygodnie he bez niczego no ale mam nadzieję że z tymi testami się uda bo ileż można :laugh: :laugh: :laugh:
A wiecie co jeszcze zauważyłam .. teraz mam @ i przy tym @ zauważyłam dużo tego śluzu płodnego.. miesiąc wcześniej też tak miałam ale to już jak prawie mi się @ kończyła :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #186839 przez Marta M
haha @nulka widze ze faktycznie sledzisz..te schody i wogole, aze rumienca dostalam ;) Dziekuje dziewczyny :)

Gabi wrocila a ja nierozpakowana..
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #186842 przez MagdaM
Ann a no ;)
Martus ja CI cholernie wspolczuje... Kurcze nie slyszalam teraz zeby az tak przetrzymywali ciaze... z reguly rozwiazuja i juz. Majeczka przeciez donoszona jest i wagowo i wiekowo...
A z tymi schodami... Probowalam sobie wyszukac miejsce w "moim" szpitalu w razie gdyby i nie znalazlam :laugh: :silly:

Zaciskam i sledze Was na biezaco :) Aaaa i @nulka ma racje - stara zasada dziala - 0 testow przed terminem @ :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #186843 przez @nulka
Marta z porodem jest tak że nie znasz dnia ani godziny :)
W każdej chwili moze się zacząć a w |Twoim przypadku Majka ma już swój czas. Ja stawiam na to że jest mądra dziewczynka i jeszcze dzisiaj w nocy , najpóźniej jutro się zdecyduje :) :)
:)
A Ty leż i się delektuj tym leżeniem bo za chwilę z tęsknotą bedziesz wspominać nudę i nicnierobienie :)

Magda jakie śliczne żabkowo-kokardkowe, zielone literki Emilki :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu - 12 lata 8 miesiąc temu #186850 przez gosiak
wczoraj na wrześniówki nie mogłam wejść dziś się udało i widziałam Anitkę od bewipo, śliczna :kiss: :kiss:



uwielbiam to wyżej :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #186861 przez magduska
a ja wlasnie sie dowiedzialam,ze zostane ciocia i wreszcie bede miec chrzesniaczka lub chrzesniaczke :-)) dzisiaj moja bratowa oznajmila nam ze jest w 7 tygodniu ciazy!! :-)
skoro nie moge sie doczekac swojego,to chociaz bede miec zajecie i pomagac w bawieniu im,a przy tym naucze sie kilku rzeczy,chociaz juz wiem mniej wiecej o co kaman hihi :-) ;-)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #186864 przez mesy
Magduska gratulacje przyszła ciotko klotko :laugh: :laugh: ja też zostanę ciocią - siostra od mojego męża jest w 9 tyg ciąży :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #186890 przez magduska
no mesy zobaczymy w praniu jaka ze mnie bedzie ciotka klotka ;-) albo dobra albo zla hihi,dla takiego dzidzia wszystko dam,niczego nie odmowie,takie bobaski dzialaja na mnie,uwielbiam wrecz
wiec mesy rowniez gratulacje ciociu :-)
w sumie od czegos musimy zaczac,najpoerw ciotki,potem matki,chyba u nas tak bedzie hehe ;-)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #186899 przez magduska
a tak poza tym to ktora dziewczyna najwczesniej testuje??? moze bedzie kolejna fasolka ? ;-)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #186902 przez @nulka
magduska moja @ ma przyjść w piątek, ale czuję ją wcześniej więc nie zdążę zatestować :)
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #186903 przez Dorciaition
Hej Dziewczyny.

Myślałam, że po kilku dniach nie obecnosci zobaczę Majkę, a czytam, że Anitka na świecie. Bewipo serdecznie gratulację.

Marta trzymam kciuki. Myślę, że lekarze wiedzą co robią.

MagdaM- Emilka? Wow :) Super! Zacofana jestem ;)

Dziewczyny trzymam kciuki! Tydzień temu byłam w Sanktuarium Matki Bożej Brzemiennej. Pomodliłam się o Was, więc musi być dużo 2 kresek :)

Buziaki, lece na wrześniówki :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #186905 przez gosiak
no w tym miesiącu już dwie koleżanki się pomodliły w naszej intencji, może modlitwy będą wysłuchane :) cholera a może jakąś pielgrzymkę zorganizujemy co? :lol: nie jest głupi pomysł - cel -modlitwy kobiet pragnących zostać matką :laugh:

gratuluję magdulka i mesy ciotki klotki, ja już jestem ciotką kilka razy, więc kolejne dziecko w rodzinie jakoś dołująco na mnie wpływa- przykre :dry:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #186910 przez mesy
Gosiak nie tylko na Ciebie wpływa kolejne dziecko w rodzinie dołująco - na mnie tak wpływają też ciąże znajomych - choć się bardzo cieszę ich szczęściem ;) u mnie raczej jest to tak że dołuje mnie to że znajomi hop siup i dzidziuś jest a my się ze swoim tyle staramy i nic :angry: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #186941 przez MagdaM
@nulka, Dorcia dzieki :kiss:
Gosia Ty sie smiej :) Ja rok temu w czestochowie bylam na pielgrzymce a glowna intencja to byla zeby zostac mama :) No i wogole teraz sie modle do Naszego Papieza Jana Pawla II i do sw. Anny ponoc ona tez od tych spraw rodzinnych :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 8 miesiąc temu #186964 przez chłopek
cześc dziewczynki ja nie jestem w gorącej wodzie kąpana tak jak niektóre :)no ale do @ blisko objawów jako takich na @ nie mam :) moze akurat fasolka :)
www.bebiko.pl/home/konkurs/12-usmiechow-...ia/#galeria/394/8089
chłopcy zbierają głosy :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl