BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 10 miesiąc temu #25147 przez MagdaM
Hej
Ja jestem czytam ale mi jakos za goraco, pozatym brzuch boli i juz mam pewnosc ze nic z moich nadzieji :( :( Musze isc do lekarki a boje sie jak diabli :(
Sliczne malenstwo monami :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25152 przez monami
MagdaM - Nie mów hop..jeszcze nic nie wiadomo :) Ja, kiedy już byłam w ciąży też mówiłam, że lada dzień @ przyjdzie ...a okazało się, że stało się zupełnie odwrotnie :)
Trzymam mocno kciuki.
Buziaki :*
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25155 przez MagdaM
Monami ale wiesz nie mam tego macierzynskiego przeczucia :(
No nic zobaczymy... ale dzieki :)

Mam do Was pytanie z innej beczki...
Jak 5 miesiecy temu mialam cytologie i bylo wszystko ok, ale na USG wyszlo ze mam cos co przesunelo mi endometrium ale mam sie tym nie interesowac to... mam sie bac czy nie?? :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25162 przez eash
magda, ja bym powtórzyła cytologię i usg, ale u innego lekarza. wtedy nabierzesz pewności, ze jest ok, albo ze nie jest. zamartwianie sie w domu chyba nic nie da, pogorszy tylko sytuacje.

kivi, ogladalam twoje zdjecia w galerii - sa fantastyczne! domyslam sie, ze zaczyna ci juz byc ciezko, choc chlodniejsza, deszczowa pogoda pewnie lagodzi te objawy, ale mimo wszystko strasznie ci tego pieknego brzuszka zazdroszcze! ja zaczynam wlasnie 17 tydzien i nic :( prawie nic nie widac :dry: wlasciwie - jakbym nie byla w ciąży, a to przecież już drugi trymestr, już czwarty miesiąc... mój mąz też trochę więcej uwagi poświęca teraz mojemu brzuszkowi, jeszcze nieśmiało, ale głaszcze go ukradkiem, kiedy wieczorami kładziemy się spać, coś tam do niego gada - pół żartem, pół serio - a w trakcie seksu stara się nie naciskać brzucha, choć kiedyś kompletnie na to uwagi nie zwracał. początkowo nie chciał iść ze mną na żadne badanie - ani ginekologiczne, ani usg, a jak kiedyś wspomniałam o mozliwości porodu rodzinnego, to wręcz na mnie nakrzyczał - taki był przerażony. a teraz coś podgaduje, że by się na usg ze mna wybrał, żeby zobaczyć maluszka. i dlatego tak na to usg 3D się napalam - chciałabym, żeby w końcu zobaczył naszego maluszka, posłuchał serduszka, jak mu szybciutko bije... :)
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25163 przez MagdaM
To wlasnie to chce zrobic tyle ze u tego samego lekarza, bo nie znam innego dobrego/fajnego a na raz nie bede leciec :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25172 przez monami
MagdaM - też nie miałam tego " przeczucia " :) tak czy inaczej..kciuki trzymamy z Zuzią mocno :)

A robiłaś może monitoring cyklu?
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25173 przez MagdaM
Monami nie dziekuje, przydadza sie napewno;)
Monitoringu jako takiego nie mialam. Zawsze kazala mi przychodzic w czasie kiedy powinna byc owu i wtedy patrzyla i nigdy nie bylo...
Ostatnio byla taka sytuacja ze ja sie czulam jak w owu a na USG wyszlo ze jest i po i przed, bo jajniki mialy duze jak ona to nazywa... Takie kropki jak puste komorki czyli po owu a rownoczesnie nie bylo plynu czyli jak przed... :dry:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25177 przez monami
Kurcze...to poproś, żeby zrobiła Ci monitoring, taki z prawdziwego zdarzenia. Ja jak miałam robiony...to chodziłam na USG nawet 4 razy..zazwyczaj co dwa dni...i wtedy było widać czy owu jest i czy pęcherzyki dojrzewają. Wtedy jak już miały odpowiednią wielkość trzeba było się starać :) no a jak nie było efektów, dostawałam w ostatnich 3 miesiącach starań zastrzyk Ovitrelle ..no i się udało :)
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25181 przez MagdaM
Dzieki za wskazowki, w takim razie chyba ja o to poprosze na najblizszym spotkaniu :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25185 przez monami
ja jeszcze miałam wcześniej robione HSG - badanie drożności jajowodów i później laparoskopię ( chyba gdzieś tu o tym już pisałam ).
a całe "leczenie" zaczęliśmy od zrobienia wszelkich możliwych badań...to było chyba około 20 badań. Pamiętam, że sporo kasy na to poszło, ale dzięki temu nasz doktorek od razu wiedział, na czym stoi..a nie jak niektórzy...zlecają co miesiąc po 1 lub 2 badania..i samo wykluczanie różnych spraw ciągnie się w nieskończoność...
czasem jest tak, ze w zajściu w ciążę przeszkadza jakaś totalna pierdółka.


dobry specjalista..który wie, co robi to podstawa.
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25195 przez martela89
Ja po 1,5 roku starań poszłam do ginekologa i kazał przebadać się mojemu mężowi z nim było ok to mi przepisał tabletki duphaston czy jakoś tak i po 3 mies byłam już w ciąży. Też byłam pewna,że boli mnie brzuch bo mam dostać @ a tu niespodzianka po 3 dniach spóźnienia zrobiłam test i był pozytywny :)
Dużo też moim zdaniem robi psychika jak powiedziałam sobie dosyć będzie co ma być zajdę w ciążę trochę później, a teraz jeszcze poszaleję to zaszłam :)
Więc w sumie nie wiadomo czy to od tabletek czy od psychiki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25196 przez monami
mi się nie udało na samym duphastonie...brałam go dość długo...były więc badania, hsg, laparoskopia, leki i SZCZĘŚLIWY FINAŁ :) o ciąży dowiedziałam się tuz przed gwiazdką... 22 grudnia :)

u mojego męża badania też wychodziły super, zajęto się zatem mną :P i tak jak napisałam, wszystko..krok po kroczku :)...
teraz wiem, że każda wizyta, każde badanie przybliżało mnie do spotkania z moją córeczką :)
bo to już przecież tak niedługo :) uhhh
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25229 przez Gosia
Monami to tak ja ja :laugh: Też o ciąży dowiedziałam się 22 grudnia :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25259 przez monami
oooo...super :) heh :) to był najlepszy prezent gwiazdkowy, jaki mogłam sobie wyśnić :)
Temat został zablokowany.
13 lata 10 miesiąc temu #25334 przez kaśku
popieram! jak bedziecie non stop sie obserwować to zamienicie sie w roboty do produkcji... :/
dziś jest szansa to dziś seks. nie no...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl