BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #212306 przez chłopek
gorla moja mama kiedys poszła do skepu i powiedziała" poproszę karmę dla Kory"( Pies) :P kobieta troche głupio sie na nią patrzyła
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212307 przez gosiak
Agnessa masz racje nie miło się porobiło, ale prawda jest taka że jak któraś dziewczyna ze starych się odezwie (rano zazwyczaj) to nikt tej osobie nie odpisuje,(a jak odpisze to na odczepnego) a wieczorem jak na forum pojawiają się stare, to nowych w tym czasie nie ma, wychodzi na to że nie mają z nami widocznie o czym pisać :huh: i forum jest takie dwuzmianowe B)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212311 przez joweg
ja jestem caly dzien online :) hehehe
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212312 przez gorla
dobra lecę na housa :laugh: żeby mi tu cisza była :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212314 przez agnesssa
Lacrijka to teraz ja będę szczera, cieszę się z Tobą, że masz czas takiego starania się za sobą, ale to nie jest powód do oceniania innych, jak Ci się temat rozmowy nie podoba to nie piszesz proste. Nie jesteśmy tu po co żeby sobie coś wyrzygiwać, co właśnie robicie. Dziękuję za podowiedz z postami, czego nie robiłam i postaram się naprawić :blink:
MagdaM nie raz się zdarzyło, że pytałam o coś konkretnego i żadna z Was mi nie odpowiedziała, i jakoś nie mam do nikogo żalu, najwidoczniej jak to Wy się nazywacie Stare Staraczki, nie zawsze macie ochotę pisać do kogo nowego.

Gorla jeszcze nie dostałam, ale sądząc po moich nerwach to może pojawić się w każdej chwili






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212315 przez Lacrijka
Gosiak - chodź na Mlotki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212316 przez gosiak
no u mnie dziś Młotów chyba nie będzie bo eMek ogląda swoje Discovery- jak to jest zrobione :P

a co do rosołu żeby nie był mętny, trza go na małym ogniu tego no..gotować :silly: tak mi się przypomniało :blush:

@nulka a Ty co gdzie jesteś? aaa zapomniałam takie babcie z kurami chodzą spać, szczenka w szklane i kimono :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212318 przez joweg
hura jeszcze tylko 12 anty :) juz nie moge sie doczekaj tej wstretnej ale wyczekiwanej @. :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212320 przez MagdaM
agnessa chwilunia ale nie miej do mnie pretensji bo ja tu nie siedze jakbys zauwazyla... Jak tylko jest cos na temat ktorego mam wiedze to staram sie odpisac oczywiscie o ile sie przebije przez posty...

Lece na M jak...
Dobranoc

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212321 przez Lacrijka
agnesssa napisał:

Lacrijka to teraz ja będę szczera, cieszę się z Tobą, że masz czas takiego starania się za sobą, ale to nie jest powód do oceniania innych, jak Ci się temat rozmowy nie podoba to nie piszesz proste. Nie jesteśmy tu po co żeby sobie coś wyrzygiwać, co właśnie robicie. Dziękuję za podowiedz z postami, czego nie robiłam i postaram się naprawić :blink:

Ja nie mówie ze mi sie temat nie podoba, mozecie pisac sobie co chcecie.. Wasza sprawa. Chciałam tylko wytłumaczyc dlaczego sie nie odzywam tak czesto jak kiedys.. Ja Wam niczego nie narzucam o czym macie pisac a o czym nie.. Nie rozumiem Twojego oburzenia.. Poprosiłam tylko, zebyscie edytowaly posty... Widocznie o zbyt duzo prosze..no nic, przepraszam...

Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212323 przez gorla
jestem :laugh: dziś wtorek i house nie leci :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: pokićkało mi sie

gosiak to garażu małża wygoń :silly: ja mam kompa i tv dla siebie
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212324 przez Lacrijka
gosiak - naucz meza oglądac Młotki jak ja Arunia hahaha..On nawet wie juz kto jest kto :P :P :P :P :P :P :P Dobra, ide bo jest bunt :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212326 przez gosiak
agnessa jak komuś coś nie pasuje i nie dobrze komuś z czymś to lepiej wyrzygać serio, my zawsze rozwiązywałyśmy tak konflikty i potem jeszcze bardziej się ze sobą zżywałyśmy :blink:
po co trzymac w sobie negatywne emocje :unsure:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212327 przez agnesssa
MagdaM ale ja nie mam do nikogo pretensji, i nie było to strikte do Ciebie skierowane tylko odpowiedź na pkt nr 2 w Twojej wcześniejszej wypowiedzi.
Przecież tu nie chodzi o to, żeby się kłócić ;)
A co do tego, że dwufazowo to się zgadzam, że tak jest bo ja siedząc w pracy się udzielam najwięcej, bo co tu dużo gadać leń jestem i mi się pracować nie chce :silly:
A żeby nie było, że się gniewamy to ja Wam wszystkim przesyłam :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212330 przez gorla
a mój oglądał ze mną Zbuntowanych na TV4 i Zbuntowanego Anioła :laugh: :laugh: :laugh: za to mój starszy ogląda Ojca Mateusza :P :P :P da się chłopów urobić
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl