BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #212269 przez gosiak
gorla napisał:

gosiak małpo jedna ale pojechałaś po kościach tym ostatnim tekste, chcesz zebym sie obraziła i fochnęła cooo?? :P :P :P :P :P

idę zapodać sobie parówkę na ciepło moze mi foch przejdzie ;) gosiak to do ciebie ta żaluzja ;)


że do dupy? sorry, ale ostatnimi czasy obco mi tu:P nowe dziołchy gadają tylko ze sobą, i się zrobiły dwie grupki :ohmy:

zły dzień wybaczcie jeśli kogoś uraziłam :blush:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212270 przez Mirella
Magda a co Ty tu robisz? Ja myślałam że już w szpitalu jesteś... ;)



Gosiak, no trochę racji w tym jest...
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212271 przez Lacrijka
Gorla- u mnie szyszków ni ma bo mam las brzozowy :P :P :P :P :P :P Aleeeeee, nie !! mam jedna sosenke na przedzie :laugh: :laugh: :laugh:

@nulka - ja sie scigac z Wami nie moge bo sie nie staram o dzidka :( :( :( A lipnie tak wskoczyc jak Wy bedziecie w połowie wyscigu :P :P :P :P :P :P :P Bluzke masz w pyte, zawsze kciałam taka miec... dasz mi ją ???? zamisat kwiata na parapetówke..dasz?? dasz?? dasz??

MagdaM
- wybaczam Ci tylko ze wzgęldu na Emilkę :P :P :P :P :P :P

Gosiak - :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212274 przez gorla
gosiak no spoko :laugh: nie urażasz mnie, ja was staruchy bardzo lubię i jak widze którą że jest to zawsze wspomnę, ino nieraz mnie nie odpowie któraś :laugh: :laugh: przyzwyczaiłyście sie do siebie i wiesz ze stauszkami ci razniej :laugh: ja tam sie nie grupuje ;) ;) gosiaczku buziaki :kiss: :kiss:

Lacra nie bredz mi tu głupot, gotuj sie do wyścigu, @nulkę masz z głowy, bo sie przez ciebie zestarzała z laską będzie biegła, ale to skubany przeciwnik to będzie laską przez plery strzelać!! :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212277 przez gosiak
ja tez się nie grupuję, ale jak czasem pisze coś to odbija się echo :P także jak widać mniej piszę :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212282 przez gorla
gosiak wiem o co kaman,jak mnie nie było 2 dni to też nie w temacie, a dziołchy pełne werwy i produkują ;) ;) ja to jestem średnia staraczka , nooo i pisz, bo inaczj sie do ciebie przejadę :P :P

dlatego zaglądam coziennie żeby być na bieżąco :laugh: :laugh:

chłopek widze cię, masz @?
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212283 przez gosiak
Lacra :kiss: :kiss: :kiss:

Gorla jedz te parówki i na zdrowie, ale czasem się nie obrażowywój na mnie :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212286 przez gorla
gosiak kochanie moje ja tu ostatnia do fochów :laugh: :laugh: a parówka była jedna w lodowce i Oliwia ja pochłonęła :ohmy: :ohmy: został ino kabanos :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212288 przez MagdaM
Lacrijka upsss wybacz, ale ale jakie dezerteruje?? Gdzie?? Kiedy?? Czemu??
Mirella haha dobre :P Nie jestem wszystko przeszlo, czekamy dalej ;) A ja Was czytam ale malo sie udzielam gdyz...
Gosia ma zupelna racje odnosnie grupek i olewania nie swoich dziewczyn i ciezko tu pisac czy chocby odpisac - co tu duzo mowic ;)
Gorla jak samopoczucie??

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212291 przez gorla
MagdaM no właśnie teraz to mnie starch ogarnął :laugh: ale poza pobolewaniem podbrzusza nic mnie nie dolega ;) ;)

nooo ale pucha z tymi grupkami :( :( noo teraz to mi przykro siem zrobiło, ze wam tak łyso :( :( :( :( ejjj no ja was wspominam nwet jak nie zaglądacie :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212292 przez agnesssa
Powiem Wam dziewczyny, że trochę nie miło się zrobiło, tzn, że ja gorsza bo nie siedzę tu z Wami od początku i za dużo piszę... myślałam, że po to jest forum. Ja tam też się nie grupuję i lubię czytać wszystkich posty. I nie komentuje że za dużo produkujecie, jak akurat nie w temacie jestem a zdarza się to często bo jestem nowa i czasami nie nadążam za Wami.






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212296 przez gosiak


hahah rozbraja mnie ta reklama ostatnio :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212297 przez gorla
agnessa a jak u ciebie z @?

Mi chyba na mózg pada, poszłam do sklepu i mówie do baby "Poproszę kostkę mleka" Ona patrzy na mnie " aha tak wiem o co chodzi" Ja nie wiedziaam co ma powiedziec i klepnęłam se w czoło :blush: :blush: aż strzeliło buhaha to pełnia

gosiak gościu jak chce to moze mi papier w toalecie podawać :laugh: :laugh:

Magda M noo staram sie ino nie wychodzi :P :P

Lacra noo obrzucam cię szyszkami!!!!! :laugh: :laugh: dobra żeśmy se wygarnęły , oby nie było starcia na gołe klaty, a ostrzegam, ze mi cycki urosły :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

doktor Hause zraz leci to mój serial jak u gosiaka Młoty
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212300 przez Lacrijka
Ja nie dezerteruje, tylko staram sie cos zmienic w swoim zyciu.. Zanim nie dostałam czaerwonego swiatła na staranka to moje zycie toczyło sie wokoło tego forym czy Skarbka.. tak jak teraz zycie np. Mesy (bez urazy) Mój maz juz miał tego dosc.. Dzis seksiku nie bo owulka za 4 dni np. albo nie ide jeszcze spac bo musze poczytac itd itd.. A teraz juz tak nie mam, lukne tu od czasu do czasu, jak jest ciekawy temat to napisze cos..Pisze mniej bo to juz nie jest takie forum jak za moich poczatków tu, nie bede sie wlaczała do tematu np. czy mój maz sie masturbuje bo to jest moja i meza intymnosc.. A ze sie ze staruchami staraczkami zzylysmy to inna inkszosc..tu sie laly morza łez jak była jedna krecha na tescie, albo ze gin cos zakazał bo cos tam... Zreszta, która czytala poprzednie strony to wie o czym mowie.. Teraz to bardziej mi kafeteria zalatuje .... Sorry za szczerosc, ale musiałam....

Jestem gotowa na lincz....

Agnessa - tu nie chodzi o to ze duzo piszecie, tylko po co dodawac dwa posty pod soba i nabijac spam, jak mozna edytowac poprzedni i dopisac co sie chciało powiedziec.. Bedzie o wiele łatwiej ogarnac temat.. I to nie jest tak ze nowe sa gorsze.. Fajnie ze jest nowa krew, cieszymy sie z Wami i widzimy w Was nas sprzed kilku miesiecy... Piszcie sobie dalej, tylko edytujcie posty :) :) :) :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212302 przez MagdaM
Gorla jaki stres?? Nie wolno mamuska!! Relax zupelny :)

Dziewczyny nie ma sie co obrazac :) Poprostu mysle, ze chodzi o to, ze ciezko sie wkrecic jak sie codzien nie siedzi bo:
Po 1 - sa 2 posty pod rzad o czym wspomina wariatka Lacrijka i robi sie milion stron do nadrobienia
Po 2 - nie odpisuje sie tym ktorych sie nie zna, jak wspomina wariatka nr 2 Gosiak

Wystarczy jakos to lekko zmienic i juz sie atmosferka poprawi :lol: :kiss:

Lacrijka ode mnie linczu nie bedzie, napisalas prawde, brutalna ale prawde. A z mezem... Jestem pewna, ze wkoncu zobacze Cie w innym temacie z takim podejsciem :laugh:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl