BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #212331 przez joweg
ja tez mam kompa i tv dla siebie co mi po tym i tak nie mam polskich programow :P
tak tesknie za Polska , ale dobrze ze mam Was :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212332 przez gosiak
Lacra przełączył i tylko raz powiedzialam :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212333 przez joweg
pewnie ze da :) moj wlasnie ciasto piecze :) bo jutro moja mamusia przyjezdza i chce sie podlizac tesciowej ehehhe
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212335 przez gosiak
ciasto piecze? no to dobrze masz :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212337 przez gorla
joweg ja tam się nie nadaję na emigrację, bym oszlała z tesknoty, a na necie nie mozesz oglądac??? eee mój to lepiej niech się z dala od garów trzyma, bo nie przełknę wynalazków :laugh: :laugh:

gosiak widzis zjaki kochany? ciekwe co bedzie chciał za to???? :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212339 przez chłopek
też bym chciała zeby mój ciasto zrobił, ale nie mogę narzekać bo śniadanko w niedziele zawsze robi :) no i jak ma wolne to też wiec cały tydzien mam śniadanko, może nie do łożka ale zawsze coś
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212340 przez joweg
no piecze piecze biszkopt mu nie wyszedl i kurcze moja wina :) poszedl do sklepu kupil jaja i bedzie teraz probowal az mu wyjdzie a o pomoc mnie nie poprosi tez :)i juz trzecie podejscie robi hehehe
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212342 przez gosiak
nie wiem gorla co On będzie mógł chcieć :S :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212344 przez joweg
wiesz piecze , brudzi a potem ja musze sprzatac :)
ja tez sie nie nadaje na emigracje :( nie moge wlasnie ogladac necie bo mi pisze ze jestem poza granicami polski i nie moge :/ ja tam tez nie narzekam na meza , myje oka sprzata jak jestem w szkole to gotuje codziennie robi sniadania :) zyc nie umierac hehehe
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212349 przez Mirella
Joweg a nie da się z neta jakimś cudem polskich kanałów pooglądać?
Przyznaję ze nigdy nie próbowałam, ale też nigdy to potrzebne mi nie było, ale mam wrażenie że coś takiego jest... Joweg strzel testa Ci czarownica mówi :P


Naczytałam się i zapomniałam co której miałam odpisać ;) To tak ogólnie powiem że nie pierwsze to czyszczenie atmosfery na forum i żadne na złe nie wyszło jeszcze. Pamiętam jak sama się czepiałam że jak przyszła banda z fajnej mamy to nic tylko śluzytempkiwykresyowulki i tak w kółko Macieju a atmosferę szlag trafił. Eehh, ileż sie ekip za mojej kadencji zmieniło i ile razy te zmiany zgrzytały to tylko ja wiem :P
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212353 przez agnesssa
gosiak napisał:

agnessa jak komuś coś nie pasuje i nie dobrze komuś z czymś to lepiej wyrzygać serio, my zawsze rozwiązywałyśmy tak konflikty i potem jeszcze bardziej się ze sobą zżywałyśmy :blink:
po co trzymac w sobie negatywne emocje :unsure:


W sumie to się z Tobą zgadzam :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212356 przez gosiak
Mirella no :lol: ja pamiętam jak Magda pisała do Ciebie "co z nasza paczką" czy coś takiego :lol: i własnie o to mi chodzi o o czyszczanie atmosfery i faktycznie zawsze na dobre wychodziło :blink: także niech nikt na nikogo się nie obraża bo nie o to tu chodzi :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #212357 przez Lacrijka
MagdaM - ja nie w temacie troche bo malo siedze tu..Ale akcja była ??? Emi sie dobijala ???? A juz na 100procentów wiesz ze to nie Jasio ???? :P :P :P :P :P

A magduskaM nazywala nas "kolem wzajemnej adoracji" hihiihihi Pamietam to jak dzis :P :P :P Mnie, Gosiaka i @nulke ..Tiaaa, ja pamietam :P :P :P
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212360 przez gorla
Mirella mały zgrzycik nie zaszkodzi :laugh: :laugh:

gosiak :laugh: :laugh: ty się lepiej w pidzamke przebieraj i spać :laugh: :laugh: bo jak cie dorwie to wióry polecą :P :P :P

joweg taki chłop to skarb ;) ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #212361 przez @nulka
orzesz ty!!!
cicho ma być!!!!
No jest podział na młode i stare bo jak świat światem tak było!!
a Lacrze wcale nie chodziło że stare lepsze, bo ja bym np chciała być młodsza a sie nie da!! :P :P :P
Ale też zauważyłam że są 2 obozy a to nieładnie, nigdy tu tak nie było...
forum owszem to taki twór że się pisze kiedy chce ale lekceważenie to brak szacunku a to nawet tu widać.
Ja też nie jestem w stanie wkręcić się w rozmowy "nowych" bo to zwyczajnie inny etap :)
ale odpowiadam jak cokolwiek mogę na temat śluzów itp. No żadna nie zareagowała. Więc kochane uderzcie się w piersi bo to co "starym" zarzucacie same czynicie. :)
To trochę jak inny stopień wtajemniczenia prawda? :)
Ale tu nie ma lepszych ani przegranych :) Dopóki tu jesteśmy to walczymy i to co nas łączy to wspólny cel.
A porządek musi być, nie ma lekko bo burdel to się lubi sam zrobić :blink:
Jak każda z nas wykrzesze minimum kultury i taktu to nikomu nie będzie przykro i dalej z przyjemnością większość będzie zaglądać a też nowe się chętniej pojawią prawda? :)

no to chyba tyle B)

Lacra cycki mi tak urosły że tej bluzki nie sebleke :S
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl