BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238796 przez emka
mesy kurde to nie FER! A płacz??? nie działa... ??? oni zawsze miękną...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238801 przez emka
Ej zobaczcie to: ktoś dzis tu pisał że sie w ciuchy nie mieści, oto jest przyczyna :) demotywatory.pl/3556985/KALORIE

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238805 przez mesy
gorla nawet jak zafasolkuję to on i tak chce żebym tam rodziła bo dziecko będzie miało inne obywatelstwo .... :dry:

emka płacz nie działa dosłownie nic ... :dry: już próbowałam wszystkiego ..powiedziałam mu że jak tak bardzo chce to pojadę ale ze szczęścia skakać nie będę ( to było w niedzielę jak mu to powiedziałam ) a dziś znowu zaczął temat wyjazdu i już pretensję do mnie że mam to w du*** i że on musi sobie wszystko sam załatwiać bo ja ręki nie przyłożę .... postawił mnie pod ścianą i tyle :dry: :dry: Najgorsze jest to że do niego żaden argument nie dociera ..

No się wygadałam i trochę mi lepiej .. :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238806 przez Insomnia
No i wszystko jasne... Juz wiem kto mi ubrania pozwężał :lol: :lol:
a co do płaczu to na mojego nie działa... Albo inaczej... Działa jak płachta na byka :dry:
Mesy a co twój bedzie tam robił?

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238813 przez emka
mesy :kiss: moze nie będzie tak źle...
ale twarda z niego sztuka, no no no

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238816 przez mesy

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238820 przez chłopek
mesy to czemu on z toba tego nie przedyskutował
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238822 przez Insomnia
Mesy a co Ty byś miała tam robic?

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238825 przez mesy
chłopek no niby przegadał bo powiedział że i tak zdanie należy do mnie ale jak pokazał ma moje zdanie głęboko w poważaniu .... :dry:

Insomnia

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
ale i co z tego .. ? ja pracy się nie boję tylko nie chce tam jechać bo nie i koniec no duszę się tam :(


A wiecie coooo zdradzę wam coś :lol: :lol: :lol: ja bym tak bardzo ale to bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo bardzo chciała bym być już w ciąży :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238842 przez emka
mesy Trzymam kciuki!!! :laugh: :laugh: :laugh: wiesz... jakoś dziwnie podobne mamy pragnienia :) :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238872 przez Agusia83
Hej dziewczynki...przepraszam Was, ze troche zaniedbalam to forum, ale dzien jak dla mnie ma za malo godzin...Caly dzien skupia sie na opiece nad Emilka, robieniu zakupow, gotowaniu obiadkow itd itd...Corcia ma taki charakterek, ze jesli nikt sie nia nie zajmuje to placze...staram sie to niwelowac i czesto ja odkladac do lozeczka lub na lozko, ale jak sie slyszy taki placz, to trzeba dzidzie wziasc na raczki...serce sie kraje..a niestety dziecko to wykorzystuje...Ciesze sie, ze mama mi czesto pomaga..bo inaczej byloby ciezko...
Przyznaje sie bez bicia, ze jestem do tylu z postami...nie nadrobie juz Was...chcialam pogratulowac dziewczynom, ktore zafasolkowaly :laugh: oby tylko wiecej tak wspanialych informacji...oczywiscie trzymamy kciuki z Emilka za reszte :laugh: postaram sie czesciej Was nachodzic...mam nadzieje, ze o mnie nie zapomnialyscie... :laugh:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


A tu jeszcze w sukieneczce:)
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238895 przez Mirella
nie miałam prądu od rana, myślicie że Was łatwo nadrobić???


panienki piękne, patrzę i się zarażam, a poza tym ajłonko, czochram czochram, to te armaty i bomby szykuj :lol:

mesy a nie możecie na rok jechać i wrócić? tak zaplanować i tak zrobić? rok jakoś wytrzymasz, finansowo się odkujecie, może nie będzie źle, co? Do Niemiec na stałe nigdy w życiu i za nic w świecie bym nie wyjechała, chyba szybciej na Syberię.

Gabi czekam jak nie wiem co na wieści

Vestusia gratulacje mamusiu :kiss:

Kalka też łapaj buziaki sama wiesz za co :kiss: :kiss: :kiss: i głośno mówię żeby wszyscy słyszeli że całkowicie nieoficjalnie obstawiam chłopaka u kalki, oficjalnie sie wyprę, bo ona tu mało pisała,to ja tak nie umiem.


Już nie pamiętam kto napisał że Duśka ma chochliki w oczach, ale chyba rzeczywiście ma i chwała Bogu za to, będzie kobita z charakterem :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238896 przez madziaska
Agusia - Emilka cudna i teee rajstopki :) Mam na ich punkcie bzika. Hani juz kupilam kilkanascie par ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238904 przez Aguska23
Witajcie dziewczyny
Byłam dziś na wizycie u nowego ginekologa. Zrobił mi normalne badanie i usg narządów rodnych. Okazało się, że mam dużą nadżerkę (którą w mają jeden "specjalista" zignorował). Na usg wyszło, że na jednym jajniku mam jakąś torbiel 2,5 cm. a na drugim jest dużo pęcherzyków co wskazuje na problemy z owulacją. Okazał się jednak super lekarzem. Zapytał gdzie pracuje itd. i czy chcemy mieć już dzidziusia. Byłam prywatnie w medicaverze więc zapłaciłam 170 zł. Powiedział, że trzeba zrobić badania hormonalne, a że w tym medicaverze są drogie to mam zadzwonić do niego w przyszłym tygodniu i umówi mnie do szpitala gdzie pracuje i zrobi się taniej, albo i część na NFZ.
Z jednej strony cieszę się, że na niego trafiłam, a z drugiej jak wróciłam do domu to usiadłam na łóżku i się poryczałam normalnie :( jakaś wybrakowana jestem
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238909 przez mesy
Aguska nie martw się wszystko będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:
Ale wiem co czujesz ja się też taka czułam jak mi lekarz powiedział że u mnie owulacji nie ma właśnie dokładnie miałam tak samo jak ty na jednym jajniku dokładnie na lewym dużo pęcherzyków ....


Mirella
gdyby to miała być tylko na odkucie się finansowe to bym pojechała :silly: fakt na początku miała tak być że mieliśmy jechać na sezon na 3 miesiące i wrócić a on planuje tam grubsza przyszłość :silly:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl