BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 6 miesiąc temu #239266 przez agnesssa
Hej,

Gorla tylko się nie denerwuj, wiem wiem łatwo powiedzieć :ohmy: Ale koniecznie idź do innego lekarza, bo ten jakieś farmazony wygadywał :ohmy: :ohmy: :ohmy: :kiss: :kiss: :kiss:

Mesy MASAKRA, ja to bym w życiu do Niemiec na rok nie pojechała, nienawidzę ich języka i generalnie jako ludzie też nie są za fajni :ohmy: Dziwi mnie tylko dlczego Twój mąż nie chce Cię wysłuchać... Ale chyba tylko rozmowa może coś pomóc, bo już nie wiem co... A może faktycznie uda się Wam na rok i wrócicie... rok zleci szybciutko. Ciężka decyzja :kiss:

Aguśka W końcu jakieś konkrety :woohoo: Zrobisz badania, wszytsko sie unormuje i raz dwa będzie dzidzia :lol:

Ja nadżerkę miałam wypalaną 4 lata temu, i nie miałam aż takich przykrych doświadczeń co Ty Saiko, więc jeżeli jest możliwość wyboru to polecam wypalanie a nie wymrażanie :ohmy: Tym bardziej, że pod pełną narkozą miałam.

A ja Wam powiem, że po woli tracę nadzieje, że będę mamą... Bo skoro już wszystko się ponoć u mnie wyprostowało, wg ginki mam piękne endo, owulka jest, luteinę biorę i inne wyniki wróciły do normy, to dlaczego nadal nie zachodzę w ciąże :dry: Też się zastanawiam czy meża na badania nie wysłać, ale nie wiem co myśleć bo jednak raz się udało i doszło do zapłodnienia więc mam takie wrażenie, że wina leży po mojej stronie i teraz już naprawdę straciłam nadzieję... :(






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #239273 przez Insomnia
Agnesssa chyba Cię trzeba do pionu ustawić :angry: Jakie tracenie nadziei? Co to ma być? Ślij M. na badania, i przestań kobieto myśleć tak pesymistycznie :kiss: A jak sie unormowało to teraz musi sie utrwalić :silly:

O 10.26 na TVP2 będzie o bolesnych miesiączkach jako przyczynie niepłodności

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239293 przez mesy
agnesssa a w czajnik tak chcesz dostać ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: wyślij swojego na badania .... to że raz się udało to nie znaczy że może mieć dobre wyniki .Wczoraj nam babka mówiła w tej klinice że nie płodność u mężczyzny zależy też od diety .... wiem wiem dziwne ale coś w tym prawdy jest ... A nawet jak oś to przecież kupta mu jakieś witaminy :silly: :silly: :silly: :silly: Mój obecnie bierze androvit ;) ;) ;)

Gorla ty zasuwaj do innego lekarza a to już !! idź gdzieś na NFZ wciśnij kita że Cię boli brzuch to na pewno Cię przyjmą !!

Insomnia
wczoraj w rozmowach w toku było o PMS - makabra :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239296 przez Insomnia
Mesy powiedz coś więcej o tych witaminach

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239303 przez mesy
Insomnia proszę :silly:
www.aptekaotc.pl/p/pl/1648/androvit_740_mg_*_30_szt_.html

One generalnie są na poprawę płodności u facetów :silly: :silly: :silly: no i mają te tabsy niezbędne witaminy :lol: na zimę w sam raz :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239304 przez agnesssa
Mój mąż tez bierze witaminy jakieś bo moja ginka kazała mu brać... Ja już go prosiłam, żeby zrobił badania jakiś miesiąc temu, ale z chłopami to tak jest, że jak za rękę się nie zaprowadzi to sam nie pójdzie :dry: A do kogo on się musi zgłosić, żeby dostać skierowanie :unsure: W sensie do jakiego specjalisty :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239306 przez bidol
gosiaku - ten Twój mąż to taki wrażliwy, ale się musi denerwować tymi wynikami ;) biedaczek. masz rację zadzwoń, może coś przyspieszysz ;)

aguśka - nadrzerka - współczuję w życiu nie miałam ;)

ajłona- trzymam kciuki. będzie dobrze :kiss: :kiss: prosimy o zdjęcia :kiss: :kiss:

mesy - no mojego Jędrule łzy działaję jak woda na beton -tj jest jeszcze twardszy :dry: :blush:

agnesssa - trzymaj się dziewczyno głowa do góry. Może Twój organizm potrzebuje czasu? a skoro już raz się udało to i teraz się uda. :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

insomnia - :kiss: :kiss: :kiss: a tak za nic :silly:

gorla - a moż zadzwoń do innego ginekologa i powiedz mu co Ci powiedział tamten i co on na to? może znajdą miejsce Ci wcześniej - bo do poniedziałku to się zamartwisz bidulko :(
to dla Ciebi i brzusia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #239309 przez mesy
agnesssa twój gienek Ci da skierowanie ale też możesz iść bez skierowania bo ja miałam skierowanie a i tak płaciliśmy :silly: :silly: :silly: z dwojga złego to nie musieliśmy czekać długo na wyniki bo z tego co czytałam to jest klinika i czy byśmy zrobili badanie w Gliwicach czy gdzie indziej to oni i tak transportują chłopaków do Katowic do tego laboratorium :silly: :silly:


bidol
nie ugięty jest :silly: dziś znowu jestem na niego obrażona haha a wie że broi i chodzi jak w zegarku ale co z tego ... on się doigra :silly: ja sobie taką wiązankę w głowie ułożę i jak mu to wszystko wyrzucę jak się wszystko spiętrzy to zobaczy :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239314 przez Insomnia
Bidolku tak za nic?oj dziękuję :kiss:
Mój na łzy reaguje nerwami, ale już wiem co na niego działa :woohoo: jak mówie mu zejdź mi z oczu i sie nie odzywam :lol: :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239324 przez chłopek
czesc wszystkim a u mnie mróz i strasznie zimno,
jeszcze mdłości mi powróciły :(
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239368 przez kasiora
witam nasze "staraczki" :)
poszukujemy nowego moderatora , moze w tym groni znajdzie sie ktos chetny ?
wiecej info : www.zapytajpolozna.pl/forum/forum-ciaza-.../Page-10.html#239362

dla innych jestes tylko dzieckiem a dla mnie jestes calym swiatem!

Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239377 przez bidol
gosiak to dla Ciebie :silly: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #239411 przez Marta M
Vestusia gratulacje :)

Dziewczyny co czytacie listopadowki dawac znac o Dorci bo ja nie mam czasu jak Mirella biegac za wszystkimi ;) I madziasce...

Gabi czekamy na relacje i sil zycze :)

Gorla trzymam kciuki coby bylo dobrze :)
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu - 12 lata 6 miesiąc temu #239420 przez Lacrijka
bidol napisał:

gosiak to dla Ciebie :silly: :kiss: :kiss:


I tu Pani Kozuchowska pokazała na co ją stac :dry: :dry: :dry: obłudna jest i tyle, ciekawe ile jej za to zapłacili.. :dry: :dry: :dry:
Temat został zablokowany.
12 lata 6 miesiąc temu #239430 przez gosiak
masakra końcówka z pudełkami trafiona :lol:

no dziewczyny zadzwoniłam i na wyniki już nie muszę czekać bo są do odebrania, dziś nie wiem czy dam rade po nie jechać, ale jutro już na bank będę je znała, i teraz się cholernie boję....

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl