BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #238965 przez Aguska23
gorla napisał:

kurde nie wiem , wybiorę się do innego, na drugi tydzień zadzwonie


pewnie idź do innego, bo niektórzy to takie konowały, że szok....dziś widzę to po sobie
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238969 przez Lacrijka
Gorla - zadupiaj do innego, nie ma uja we wsi !!!!!!!!! konowały ebane :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238972 przez chłopek
masz wizyte u lekarza z tydzien co pisałas to jej powiedz zeby ci usg zrobiła bo cos cie niepokoi
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238974 przez Aguska23
Taki sam konował jak ten u ktorego w maju była i według niego nadżerka jest ale to nic takiego i olał długie cykle. Idź Gorla do innego a ten niech spada
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238987 przez chłopek
aguska ja teraz jak bylam to mi powiedzial ze nadżerka no ale nic nie dał, moze dlatego ze w ciazy jestem
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238989 przez gorla
noo w poniedziałek mam isc do połoznej zeby mi kartę ciąży założyła i powiem jej o tym, może ginka mnie przyjmie, małz się załamał jak mu powiedziałam. Ide sie waląc do łóżka , bo mi sie nic nie kce. Może nie jest zle..mam nadzieję :unsure: do juterka
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238993 przez Aguska23
chłopek napisał:

aguska ja teraz jak bylam to mi powiedzial ze nadżerka no ale nic nie dał, moze dlatego ze w ciazy jestem


U mnie się okaże po badaniach hormonalnych o co może chodzić...o leczeniu nadżerki na razie nic nie powiedział...boję się normalnie się boję
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238994 przez bidol
gorla będzie dobrze - przeciesz serduszko słyszałaś!!!! :) mi w poprzedniej ciąży lekarz powiedział że Seba będzie miał zespół downa i co??!! synek zdrowy jest. Nie martw się. A nie dasz rady jutro do innego gina?? przecież Ty do przyszłego tygodnia zwarjujesz ze zmartwień.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238996 przez chłopek
gorla bądz dobrej myśli, ja trzymam kciuki żeby było ok, przytulam cieplutko
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238997 przez Aguska23
Gorla na pewno wszystko jest dobrze
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #239017 przez gosiak
vestusia gratuluję :kiss:

eash Hania słodziutka :kiss:

magdulka to chyba przez tą wstrętną pogodę, ja tez ostatnio przygnębiona..

i jeszcze czekanie na wyniki M :( wczoraj mąż głupol mój kochany powiedział że pewnie przestane go kochać jak wyjdzie że z jego winy nie mamy dzieci, eh musiałam mu przypomnieć co mu ponad rok temu ślubowałam :blink: a w głębi serca czuję że nawet jak będzie źle to zawsze iskierka nadziei pozostanie i że może zdarzy się kiedyś cud....

bidolku synek przesłodki, taki do wycałowania, i uważaj bo panny za nim będą ganiać :blink:

mesy z tego co widzę wszystko w normie u Twojego M :lol: i tak szybko masz wyniki a my 1,5 tyg? nie poje*alo ich? chyba jutro tam zadzwonie i się spytam czy czasem już nie ma, bo już bym chciała znać wyniki obojętnie jakie są :(

gorla nie łykasz tabletek? tez tak kiedyś miałam-poprostu nie umiałąm, w piątej klasie podst. leżałam na wyrostek na obserwacji i dawali mi tabsy takie wielgachne a ja je pod język a potem do szuflady a następnie do kibelka :dry: :lol: ale nauczyłam się :lol:

Agusia pamiętamy pamiętamy :kiss: Emilcia przesłodka, pierwsze zdjęcie kiedyś na mamuśkach widziałam :side: słodkości :side:

Gabi czekam z niecierpliwością na wieści od Ciebie :kiss:

gorla będzie dobrze musi być, a konował się nie zna i tyle, idź do innego i na pewno co innego usłyszysz :kiss:

sorry dziewczyny że się tak rozpisałam, ale czytając pisałam i kopiowałam żeby nie zapomnieć co napisać i tak troche dużo wyszło :blush: ale żeście naskrobały chyba z godzinę czytałam :woohoo:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #239066 przez saiko
tez mialam wymrażana nadżerkę jakies trzy lata temu
ale taka wkurzona bylam bo uj jeden lekarz nie powiedzial mi o tym, co bedzie sie dzialo pozniej
i wracalalm przez pół Warszwy z mokrymi i smierdzacymi majtkami - normalnie jakbym przez dwa tygodnie się nie myla no i wystraszylam sie,... oczywiscie pozniej doczytalam na forach, ze to normalne
dlatego Aguska jesli bedziesz miala robiony zabieg to koniedznie wez ze soba chlonne podpaski
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #239182 przez eash
oj baby, baby, ale jestescie gadatliwe, za cho...erę was nie doczytam :( napiszę tylko, że dzieciaczki macie fantastyczne. aha, no i ogromne gratulacje dla VESTUSI z okazji narodzin Zuzi :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #239223 przez Insomnia
Witam z rańca :silly:
Gorla zapitalaj do innego gina bo nie wytrzymasz a nerwy nie wskazane

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #239265 przez ajłona
cześć Dziewczynki!!!
Gorla idziesz już do innego gina?????? Idź żesz Kobieto!!!!!!!!!!!!!!
Gratulacje dla Mamuś i ich pociech.
Tyle chciałam napisać, ale jak zobaczyłam co pisze Gorla to mi ze łba wyleciało....
w każdym razie pozdrawiam
aaaaa i trzymajcie kciuki za mojego bejbika,w piątek gin - łapię schizy czy wszystko ok...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl