BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 5 miesiąc temu #238920 przez Aguska23
mesy napisał:

Aguska nie martw się wszystko będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss:
Ale wiem co czujesz ja się też taka czułam jak mi lekarz powiedział że u mnie owulacji nie ma właśnie dokładnie miałam tak samo jak ty na jednym jajniku dokładnie na lewym dużo pęcherzyków ....


Mesy dziękuję ;*
Wiedziałam, że coś musi być nie tak, ale że aż tak jest to się nie spodziewałam. U mnie na prawym dużo pęcherzyków, a na lewym torbiel.
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238924 przez saiko
Kurcze, ale żeście zaszalały z postami pół godziny już czytam. W pracy nie mogę bo szefowa za plecami i nie chcę żeby spytała czemu przeglądam fora ciążowe ;)

Insomnia napisał:

Saiko myślę że teraz już tak będzie :lol: a jak sie czujesz?


czuję się rewelacyjnie - i to mnie troszkę martwi ;) bo nie mam prawie żadnych objawów i gryby nie to, ze widziałam test i wynik bety to bym nie uwierzyła, że jestem w ciąży

mesy - znaczy się , że chyba wszystko dobrze z chłopakami bo jak ma być więcej od jakieś wartości to jest a jak mniej to też jest mniej :)

chlopek - mam nadzieje, że my nauczymy się po twoim przykładzie i pójdziemy do lekarza po pierwszym kichnięciu ;)

karo - u mnie niestety takie teksty jak "nie chce być w ciąży, o nie, nie!" absolutnie nie działają i jak się zaczęliśmy starać to już nie mogłam myśleć o niczym innym, wyluzować też nei potrafiłam

mesy - oj ja bym nie pojechała, tak strasznie nie lubię niemieckiego:/ale moja młodsza sis była ponad pół roku, tylko, że nie pracowała tam. Pojechałabym do Anglii, Hiszpanii lub Japonii ;)
trzyma kciuki za Twoje marzenie :)

emka - ubawił mnie ten Demotywator :side:

Aguska - będzie dobrze, zrób badania, wylecz się, będzie dobrze łapaj buziaka :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238925 przez Insomnia
Aguska najwazniejsze ze wiesz na czym stoisz i wszystko teraz będzie tylko lepiej :kiss: zaciskam kciuki :kiss: teraz na mnie kolej do gina
Mesy weź no z tym swoim pogadaj jakoś... No to musi być wasza wspolna decyzja a nie tylko jego no :kiss:
Mirella kobieta musi miec charakterek :lol: a nie takie ciele za przeproszeniem :lol: A Klaudusia to charakterek na bank ma :woohoo: i na bank po mamusi :woohoo:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238935 przez Aguska23
Mam ogromną nadzieję, że po tych badaniach będzie wiedział co można zrobić żeby było dobrze. Muszę poczytać na ten temat..
Ale jakoś mi się humor popsuł, bo dlaczego akurat ze mną jakieś takie problemy eh nie tak szybko zostanę mamą
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238945 przez gorla
Wróciłam od gina mam doła, mega doła :( :( :( :( :( :(
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238948 przez chłopek
saiko no mam nadzieje, ja to zbagatelizowałam a teraz sie męcze
aguska ja z nadżerka mam od zawsze problem miałam wymrażaną i w 1 ciązy sie pojawiła i teraz znowu mam:((
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238949 przez Lacrijka
Nie dołuj tylko pisz co sie dzieje !!!!!!!!!!!! :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy: :ohmy:
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238950 przez chłopek
gorla co sie stało pisz?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238951 przez Aguska23
gorla napisał:

Wróciłam od gina mam doła, mega doła :( :( :( :( :( :(



Co się stało??????
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238954 przez gorla
gin powiedział, ze pęcherzyk za mały do płodu, że albo nic, albo wady genetyczne płodu
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238957 przez Aguska23
Ale jak to.. może coś źle patrzył
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238958 przez gorla
kurde nie wiem , wybiorę się do innego, na drugi tydzień zadzwonie
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238959 przez saiko
gorla napisał:

gin powiedział, ze pęcherzyk za mały do płodu, że albo nic, albo wady genetyczne płodu


a moze sprobuj za tydzien do inego gina, niech znowu Cie zbada i zrobi usg
w ktorym jestes tyg?
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu #238963 przez gorla
zaczął się 9 tc
Temat został zablokowany.
12 lata 5 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #238964 przez chłopek
no własnie spróbuj u innego gina, może źle cos zobaczył, moja kuzynke w USA lekarz nastraszył ze ma dziecko z zespołem Downa,a nie zrobił żadnego usg tylko po prostu wyniki jakoś źle wyszły i nie powtórzył,
jak byłas ostatnio u lekarza to było ok
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl