BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #298084 przez Majowka
Emka!!!! Fantastyczna nowina!!!!!! :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298086 przez gorla
Emka dał ci skierowanie na bete i mozesz w szpitalu zrobić?? gdzie w tym czerwonym na 30 stycznia, gdzie ginekologia i porodówka? ja przeważnie w synevo robię na piaskowej

Ale mnie kuwa jajnik zakuwa prawy, taki silniejszy ból, w zeszłym miesiacu to samo było, ale nie pamiętam który :angry: :angry:

Nie znalezli ciała zostawiła pod drzewem, to albo ściemiaja coś dalej , lae jak mówiła prawdę to jakies zwierze mogło ... wrrrr
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298087 przez mesy
gorla a przepraszam że zapytam przed poronieniem też cię tak bolały ?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298095 przez gorla
mesy za co ty mnie przepraszasz? nie pamiętam zebym się gniewała na ciebie ;) ;) nie bolały mnie przed, chyba jakies zapalenie dostałam, obstawiam po antybiotyku, bo sie nie seksiłam tyle czasu
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298103 przez mesy
No wiesz :)
A może ci się tam coś poprzestawiało po tym i jakoś wróciło wszystko że czujesz jajnik na owulkę tak sobie myślę :P
Bo ja po tym CLO i torbielu to jakoś inaczej funkcjonuję że tak powiem hehe śluz się pojawia a wcześniej musiałam go wspomagać wiesiołkiem i temp jakoś normalna bo zawsze w drugiej fazie miałam 37,3/4 ...
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298104 przez gosiak
Emka super wieści, trzymam kciuki za wysoką bete :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298109 przez gorla
mesynie mam pojęcia od wczoraj wieczzora mam śluz taki niby płodny :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298136 przez mesy
Gorla no to chyba dobrze że śluz się pojawił ;) nic tylko działać teraz :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298139 przez gorla
mesy nie wiem co z tym zapaleniem. Jak byłam w pracy to mi poleciał śluz i swędziało :dry: sorki za opisy. Teraz już nie .. spoko działamy :silly: jest rozpiska, że co 3-4 dni seks i małż sie ma stawić do wyrka.. ale ostatnio ma full pracy do wieczora przychodzi zziębnięty i zmęczony, wołami go nie zaciągnę, no może z rana, jak nie zaśpię :laugh: , jeszcze czas do owulki z 5 dni
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298152 przez mesy
gorla jest plan to będzie dobrze :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298156 przez chłopek
gorla to działajcie, a ja mam jechac jutro na badania no i auto nam nie odpala :( bede musiała isc na autobus brrr
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #298165 przez gorla
chłopek macie diesla czy benzyniaka? mój póki co odpala, na noc małż go do garażu wprowadza, obok krówek :laugh: bydlaczki chuchają i dmuchają i jest dobrze :lol: :lol: .. tak to by na stówkę nie odpalił

mesyco ty mnie tak do działania nawołujesz?? he?? zaraz ja tu lukne na skarbku jak u ciebie z działaniem :blink: noo dobra lukłam ..szacun :blush: ale 4 dni przerwy nooooo!! do działania

Siedze i nie mam pomysla na obiado-kolacje dla małża :dry: zostały ziemniaki , podsmażyć z cebulką ? nieee... albo zapiekanki.. coś dziś nie mam apetytu i z wymyślaniem ciężko
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298181 przez chłopek
gorla diesla no i niestety garazu nie mamy wiec moze dlatego tez nie odpala
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #298186 przez gorla
chłopek mój zmieszal rope z benzyną podobno pomaga, do -15 st. odpalał ledwo co ale odpalał na dworze jak stał, teraz garażujemy

U mnie poprószyło, paskudnie sie czuje na zmiany pogody, zawroty mam i ciężko mi sie oddycha :( cały dzień się męczyłam no i wiem czemu.. snieg :angry:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #298187 przez chłopek
no ale nasz nawet nie zaskoczy u nas -30 bylo. ale zimno caly dzien sie pali w piecu i zimno,

jakos nie wierze ze ta matka zakopała Madzie przeziez mróz jest i ziemia zamarznieta wiec niby jak miala to zrobic, pewnie ja gdzies sprzedała
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl