BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #298847 przez gabi28
Hej dziewczynki...

Emka ciagle myślę o Tobie,zaciskam kciuki...

u mnie nie najlepiej,sytuacja w domu tragiczna,wszystko przez szwagierkę,dzisiaj jadę do rodziców,muszę przemyśleć kilka spraw,nie mam ochoty tutaj wracać... wszystko się pieprzy :( ;/
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298878 przez Majowka
Czesc Gabi :kiss:
Wszystko sie ulozy, zobaczysz!

Bidol, super fotka! Brzuszek cudny!!!!!!!!! :)

Dziekuje Dorciu! :kiss: Wrzuc nam nowe fotki Lenki :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298882 przez gosiak
Bidol super brzuszek, i fryz fajowa :)

Gabi, tak mi przykro...ale nie możesz pozwolić żeby ktoś z zewnątrz popsuł coś w Waszym związku, bo chyba chodzi o to że szwagierka namieszała cos między Wami?! nie daj się, będzie dobrze :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298890 przez agnesssa
Gabi przytulam mocno i mam nadzieję, że się ułoży :kiss: :kiss:

Bidolku juz Ci pisałam, ale powtórzę, brzusio cudny :kiss:

Emka kiedy masz wyniki tej dzisiejszej bety :unsure: Czekam na wieści z niecierpliwością :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #298932 przez gorla
bidolku brzusio super i duży :) taki to ja w 6 miesiącu miała hehe a w pracy dobrze ;)

Emcia daj znać jak beta, byłaś rano? a wyniki pewnie w poniedziałek :unsure:

gabi trzymaj się i nie daj wtrącać sie innym w wasz związek :kiss: sama przez lata meczyam sie , a ciągle ktoś od męża się wpieprza i mieszał. Trzymam kciuki żeby ułożyło sie po twojej myśli
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298947 przez bidol
gabi - nie daj się - ja już mam za sobą rozwiązywanie problemów małżeńskich na forum rodzinnym. ;) i jest duuuużo lepiej :) trzymam kciuki :kiss:

Majówka i Agnesssa - czekam na wasze brzuszki :kiss: :kiss:

gorla - no widzisz sama - duży mam ten brzuszek ;) ale cieszę się że jest :) Ty jesteś drobniutka to i małe brzuszki masz, a ja już taka sarenka nie jestem :silly:

Emcia - :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298953 przez Mirella
Emka kiedy wynik bety? Dzisiaj miał być czy mi się wydaje????????????

Gabi, szwagierkę za próg na mróz, nie miej litości, małżeństwo to rzecz święta to raz, a dwa to sprawa męza i żony, nie pozwól nic zespuć, przecież Wy fajnym małżeństwem jesteście, prawda? Parę dni u rodziców dobrze Ci zrobi ale potem pokaż kto w domu rządzi. I nosek do góry, będzie dobrze :kiss:

Chłopku co prawda jak brzuszek zobaczyłam to mi dziewczynką zapachiało, ale trzymam się pierwszej wersji, braciszek dla Ksawcia :lol:

Bidolku brzuszek piękny, głaskać głaskać głaskać..................
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298961 przez chłopek
Mirella dam znac za 2 tygodnie czy masz racje
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298968 przez mesy
bidol brzuszek pierwsza klasa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

gabi będzie dobrze musisz walczyć o swoje :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #298970 przez Lacrijka
Gosiak, masz i ucz sie hahaha

Ai se eu te pego dance ;]


Gabulka - głowa do gory, bedzie dobrze.. Miej wy*ebane na wszystkich, to Twoje zycie i Twoj mąż !!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #298991 przez gabi28
sprawa jest bardziej skomplikowana...

już wam pisałam raz że mieszkam u męża,pietro niżej mieszka szwagierka i tesciowa.Kuchnie mamy wspolną.tak naprawdę to nie wiem o co chodzi,co się stało.przed wczoraj przyszła tutaj do mnie i powiedziała,że przesadzam,że się nie dokładamy do niczego (bzdura) że w ogóle nie szanuję mamy(teściowej),że nic nie robimy z mężem itp.. no tak mi podniosła ciśnienie,że rozryczałam się.powiedziałam wszystko mężowi.od tej pory nie schodzę na dół,mąz robi mi posiłki i przynosi.mamy jeden wolny pokój,myślałam,że to będzie dla dziecka...ale mam dośc tej sytuacji ... zrobimy kuchnię.

a jeśli chodzi o szwagierkę,to ona zawsze ma takie schizy,gdy ma okres.Panna,32 lata..bez faceta,bez pracy..nie wiem,może ma problem z hormonami... nie odezwe się już do niej...tylko szkoda mi tesciowej,baardzo ją lubię...i nie wiem jak szwagierka mogła powiedzieć ,że jej nie szanuję.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299019 przez gosiak
to na bank hormony :dry: współczuje mieć taką lokatorkę pod sobą B) ale Gabi najważniejsze że mąż jest po Twojej stronie :kiss:

Lacra a Ty słyszałam lubisz programy kulinarne paczaj i ucz się jak robi się makaron ZE serem :lol: :lol:


[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299038 przez chłopek
ale sie dziaisj zle czuje, bolą mnie nogi (stawy) i kolana bo sie wywróciłam jak wróciłam z badań, do tego brzuch pobolewa :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299049 przez Mirella
Gabi, idź do teściowej i wyjaśnij to z nią. Pośrednicy często gęsto kręcą. Albo niech mąż otwarcie zapyta o co biega. Teściowa powinna wiedzieć o tej sytuacji.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #299060 przez emka
Hej!
Mam już wynik bety 1400!!! :laugh:
Dzięki za kciuki bardzo sie przydały! :kiss: :kiss: :kiss: i w ogóle jesteście kochane :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl