BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #299072 przez Majowka
Emka!!!!!!
Obsciskuje!!!!!! I wysylam moc buziakow :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Gratuluje serdecznie!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Niech fasolka zdrowo rosnie!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299074 przez chłopek
emka buziaki, niech fasolka rośnie
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299081 przez agnesssa
Emkaaaaaaaaaaaaaaaa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Ale super :lol: :lol: Piękna beta, tak się cieszę i zaciskam kciuki za Twojego dzidziusia, żeby był zdrowy i ładnie się rozwijał :laugh: :laugh: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299087 przez bidol
mirella - głaskam głaskam :kiss: :kiss:

gabi - mirella ma rację :) porozmawiaj z Teściową pod nieobecność szwagierki :blush:

chłopek - uuuu Ty to masz pecha, wiecznie się przewracasz ;) ale na brzuszek nie spadłaś???!!!

Emka - świetna wiadomość :kiss: :kiss: :kiss: ależ się cieszę :woohoo: :woohoo: :woohoo: ale uważaj na siebie! dużo odpoczywaj :) :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299091 przez chłopek
bidol na szczecie na brzuszek nie spadłam tylko na kolana
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299096 przez ViFi
gabi28 napisał:

sprawa jest bardziej skomplikowana...

już wam pisałam raz że mieszkam u męża,pietro niżej mieszka szwagierka i tesciowa.Kuchnie mamy wspolną.tak naprawdę to nie wiem o co chodzi,co się stało.przed wczoraj przyszła tutaj do mnie i powiedziała,że przesadzam,że się nie dokładamy do niczego (bzdura) że w ogóle nie szanuję mamy(teściowej),że nic nie robimy z mężem itp.. no tak mi podniosła ciśnienie,że rozryczałam się.powiedziałam wszystko mężowi.od tej pory nie schodzę na dół,mąz robi mi posiłki i przynosi.mamy jeden wolny pokój,myślałam,że to będzie dla dziecka...ale mam dośc tej sytuacji ... zrobimy kuchnię.

a jeśli chodzi o szwagierkę,to ona zawsze ma takie schizy,gdy ma okres.Panna,32 lata..bez faceta,bez pracy..nie wiem,może ma problem z hormonami... nie odezwe się już do niej...tylko szkoda mi tesciowej,baardzo ją lubię...i nie wiem jak szwagierka mogła powiedzieć ,że jej nie szanuję.


Ja tez mieszkam z teściami ale moj maz nie ma rodzenstwa.
Ale to dobra decyzja z kuchnia u siebie. My od poczatku gotowalismy sobie na swoim. Dobrze, że maz jest za Tobą....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299098 przez ViFi
emka napisał:

Hej!
Mam już wynik bety 1400!!! :laugh:
Dzięki za kciuki bardzo sie przydały! :kiss: :kiss: :kiss: i w ogóle jesteście kochane :kiss:


Super wiadomości aż mi sie łezka w oku zakreciła czekamy na serduszko.... :) będzie dobrze. Teraz mamusiu dbaj o siebie :)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299113 przez mesy
Emka super wiadomość :kiss: :kiss: niech fasolka teraz rośnie :kiss: :kiss: :kiss:

Chłopek ty to masz pecha biedulindo :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299118 przez ajłona
EMKA no tak miało być!!! Pięknie!!!!!!!!! Chyba się poryczę z radości!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pozdro Babeczki. Cały czas Was czytam i myślę o Was ;) Buzi
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #299127 przez gorla
Emka super!!!!!!!!! ale się cieszę, teraz ja musze zajść zebyśmi wiesz z tymi wózkami pojechały hehe :lol: :lol:

chłopek kurna dobrze ze na kolana upadłaś :( ślizgawica u mnie też jest i sypie mocno

gabi jakbym czytała o mojej sytuacji :( mieszkam w jednym domu z teściami my na górze. Na dole jeszcze szwagierka z nimi jest porypana na maksa nie znoszę jej. Ale do tego teściowa zjebanana jak szwagierka , a małż sie nie popisał na początku małżeństwa i po stronie mamusi był, a raczej rączki umywał, bo mnie nie bronił, pozwalał żeby sie wtącała i gadała na mnie. Walka była niesamowita, już byłam u kresu. A kuchnia , wc też wspólny były. Mąż w końcu widział że nie przelewki, trwało to z 3 lata. Mieszkałam u rodziców kilka razy, w końcu pozbyłam sie teściowej ;) tzn. jeszcze żyje ;) spokojnie , ale nie przyłazi do nas, bo robie takie fochy że hoho, ze szwagierka też sie pociełam i spokój. Taka ze mnie jędza hihi :blush: teraz sie z tego śmieję, ale wtedy wyłam , biadoliłam ehhh

bidolku ja nie sarenka ja szkielecik :lol: :lol: nie masz aż tak wielkiego brzucha, to twoje drugie dieciatko, u mnie tez pewnie by większy był niż przy Oliwce

ajłoncia a jak ty sie czujesz?? pokazuj nam twój brzusio. Za 3 miesiace się majówki zaczną rozpakowywać, ale jajca, jak to zleciało :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299136 przez chłopek
gorla mój mąż sie ze mnie śmieje że nie dość ze mam krótkie nogi to jeszcze sie o nie potykam, dobrze ze tylko na kolana spadłam.
mój brzuszek też wiekszy jest jak przy Ksawciu
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #299226 przez emka
Kurcze napisałam długiego posta i mi sie zmazał ;)
Jeszce do końca w to nie wierzę i chyba dopiero po USG będę mogła powiedzieć "jestem w ciąży".
Gorla Jestem przekonana, że szybko dołączysz :)Ale sie nie spinaj bo w moim przypadku to nie pomagało, zaszłam w tym cyklu w którym wzruciłąm na luz...

Gabi Powiedz mi dlaczego ja ciebie nie kojarzę...? Nie pisałaś przez jakiś czas? Dzieki za dobre słowo :kiss: A ja ci powiem , że cie rozumiem , pracuję z teściami a włąsciwie u nich, czasami mam ich dość. NIe wyobrażam sobie ze mogłabym z nimi mieszkać, zresztą moja mama już od dziecka mi powtarzała, ze trzeba mieszkać z dala od jednych i drugich rodziców, wtedy wszyscy sie bardziej kochają :) 6 lat mieszkłąm z moimi niby było ok, ale nie ma to jak na swoim, Wiem ze nie zawsze jest taka mozliwość. Ale ja uważam, ze jak trudno jest sie dogadać to trzeba dążyć do tego by mieć wyjście awaryjne. Najgorsze jest jak ingeruje tu jeszcze osoba trzecia.. trzeba spróbować porozmawiać. To często pomaga.

A ja Wam powiem ze dziś nie poznaję mojego męża :laugh: odkurzył mieszkanie, bez mojego gadania wyniósł śmieci i kuwetę królika :laugh: A ja sobie leżałam i oglądałm Julię :silly: No szok... ciekawe kiedy mu sie znudzi :P
...
A i jeszcze jedno Bidolku nie mogę sie napatrzeć na twój brzusio.. :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299248 przez ajłona
hej Babeńki!!! Gorliczku niebawem wstawię focię ino muszę szczelić nową ;) zostały 3 miechy!!! SZOK!!!czuję się dość dobrze! nie mam co narzekać jak czytam majówki ;) niektóre mają przerąbane. ja tylko czasem spać nie mogę bo kręgosłup napindala i mam zespół niespokojnych nóg!!!!!!! buahahahhahaha a Franio pięknie mamunię kopię i fikoły strzela. Może się w końcu spotkamy pókim w dwupaku ;) ja mam wolny czas ;) może być w tygodniu każda godzina lub w sobotę ;) dajcie cynę tylko jak Wam pasuje!!!
Pozdro Babeńki! Gabi witaj i odzywaj się częściej! Zgrana drużyna na tych staraczkach! nie ma co!!!!!!
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299262 przez gosiak
Emcia cieszę się że betka taka piękna, niech maluszek rośnie zdrowo :kiss: :kiss:

A Gabi to z tych "starszych" staraczek, kiedyś częściej sie odzywała, a teraz nas zaniedbuje :lol: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299318 przez agnesssa
Emka masz rację, z tym, że jak się z dala od rodziców mieszka to jest wielka miłość :blink: My z mężem wyprowadziliśmy się z rodzinnego miasta i teraz jak jedziemy do Bydgoszczy na weekend to się nas doczekać wszyscy nie mogą i tęsknią ikochają, a jak mnie już wnerwiają to wsiadam w samochód i wracam 200km od nich do domu i nikt mi się w mój dom nie wpindala i mimo, że jestem przestraszona, że obie babcie będą daleko to wiem, że sama sobie poradzę, a jak by mi obie wiecznie siedziały na głowie to bym oszalała, pomimo, że obie kocham :huh:

Ajłonia to fajnie, że się dobrze czujesz :woohoo: również czekam na fotkę brzusia, a co do spotkania to mi bardziej weekendy pasują :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl