BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 miesiąc temu #299387 przez gabi28
oj to nie tak,że zaniedbuję.... boję się,że jeśli całkiem wsiąknę tutaj to złapie doła...jak powiedziała Gosiak..ja z tych starszych staraczek i nadal nic :( obiecuję,że się będę częsciej odzywać...
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299427 przez Mirella
Gabi tutaj doła??? Tu się nie da :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299470 przez gorla
Emcia ja z tych co nigdy nie odpuszczaja :lol: :lol: już sie nie spinam , więcej we mnie teraz strachu niz czego innego, daj znać jak sie czujesz??

Ja również w weekendy mogę na spotkanko , ale niech sie Emka wypowie, bo ona w soboty pracuje ;)

Gabi Mirell ma racje żadne doły, jedziemy na tym samym wóżku, a w gronie razniej i szybciej doły przechodzą :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ajłoncia jestem ciekawa twojego brzusia :silly: :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299629 przez ann-sunshine
Gabi walcz o małżeństwo bo warto. Wstawcie sobie u siebie chociaż elektryczny palnik, na jakiś czas wystarczy, drogie to to nie jest, a ugotować się da (zanim kuchnię zrobicie).

Bidol śliczny brzuś i marudź że największy bo to mało ważne jest, bo śliczny jest i już

Chłopek też ślicznie brzuś rośnie :)

Emka trzymam kciuki i po cichu gratuluję.

Ja nadal czekam, aż moja córa zdecyduje się przyjść na ten świat.

Pozdrawiam Was wszystkie
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299668 przez Aguska23
Hej :)

Bidol i Chłopek cudne brzuszki :)
Emka cieszę się i nadal trzymam kciuki :kiss:

Ja jutro ostatni dzień łykam dupka i w czwartek powinna być @. I chyba będzie bo się powiększyłam i w środku w brzuchu takie uczucie jakby miała się zacząć. I chyba dziś za dużo wody już piję i chłodno bo tylko do wc latałam przez pół dnia :silly:
No i powróciłam już do pracy. I cieszę się, bo od razu jakaś taka weselsza się stałam ;)


A co historii tej Madzi to dla mnie jest to nie zrozumiałe, chore i nie ma na to żadnego ale to żadnego usprawiedliwienia. W głowie mam taką myśl, że tak wielu ludzi pragnie dzieci a inni... eh porąbany jest ten świat
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299689 przez joweg
hej :D co tam ?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu #299823 przez nikusia1988
Załączniki:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 miesiąc temu - 12 lata 3 miesiąc temu #299892 przez Agusia83
Hej dziewczynki...

Chlopku i Bidolku, piekniusie brzuszki...prosze je wycalowac ode mnie...a raczej poprosic swoich partnerow, by to uczynili :laugh:

Bidolku, wcale nie masz ogromnego brzuszka...w sam raz,...ja mialam podobny w tym czasie ciazy, jak nie wiekszy :silly:

Emka, mialam do przeczytania sporo postwo i nie moglam sie doczekac wiesci od Ciebie. Kochana, trzymam kciuki by beta rosla i rosla...jesli bedziesz musiala kolejna wykonac, to nie zacznij sie zamartwiac, ze nie przybiera tak szybko jak na poczatku...ja mialam zagrozona ciaze i wlasnie przyrost nie dawal mi spokoju...ale po pierwsze wsio zalezy od organizmu a po drugie im ciaza starsza tym przyrost o 100% wydluza sie.
Bede sledzic jak rosnie Ci w brzusiu malutki czlowieczek :lol: Was tez dziewczynki :laugh:

A jak sie dowiedzialam, co stalo sie z Madzia, to sie poplakalam...na poczatku nie wychodzilam z Emi na polko, bojac sie, ze ktos mnie napadnie i ja porwie...a teraz sie poplakalam, ze taka mala kruszynka nie zaznala, co to jest zycie :(
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #299936 przez Insomnia
Dzień doberek :woohoo:
Emka tak się cieszę że wszystko dobrze się skończyło :kiss: :kiss: :kiss:
Bidol Chłopek piękne macie brzuszki :lol: Proszę wygłaskać od cioci :kiss: :kiss: :kiss:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #299949 przez bidol
doberek dziewczynki :laugh:

moja ginka jest chora :angry: i będzie może dopiero w przyszłym tygodniu :angry:

dzięki dziewczyny za pochwałę brzuszka - cieszę się że jest :woohoo: i niech mówią co chcą :silly: :woohoo:
strasznie bolą mnie cyce - tragedia jakaś ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #299987 przez Marta M
bidol, chlopek buziakuje Wasze fasolki po pieknych brzuszkach :) Tak mi sie zatesknilo za taka pileczka, ehh :)

Emka a Tobie nie gratulowalam jeszcze...a betka super :kiss: :kiss: :kiss:

ann jeju Ty juz na rozpakowaniu...wspieram Cie mocno i zycze Wam duzo sil w przyjsciu na swiat :):)
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #300025 przez joweg
ale ten czas powoli leci :(
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #300067 przez emka
Hej dziewczyny!
Ja ciągle się sytresuję, wkłądkę oglądam jak porąbana, 6 tydzień to ten dla mnie decydujący jeśli wytrzymam do 13 lutego to będę happy :)

Gorla Ajłona Wolałabym sie spotkać po 13, gdy będę coś już konkretnego wiedziała, i może minie mi ten lęk... Jeszcze boję sie o tym mówi.ć głośno. Czasm mam ochote się trzepnąć w łeb! :silly:
Jutro zrobie kolejną bete! Boze mnie chyba w tym laboratorium wysmieją 4 raz bete badać!, ale musze... dla własnego spokoju. Apropo Gorla jakbyś robiła badania , najtańsze laboratorium jest u Rogowskich w tej nowej przychodni na Bajkowym. Tam beta 34 a w synevo coś koło 47. Takze spora różnica... :blink:

Agneska Majówka Jak się czujecie? :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #300093 przez Majowka
Emka, bedzie dobrze! :) 13 luty juz za progiem, a tymczasem duzo odpoczywaj, nic a nic sie nie przemeczaj, ogranicz wszelkie gwaltowne ruchy....
No i nie stresuj sie kochana, mocno wierz, ze tym razem sie uda!!!
Trzymam kciuki z calych sil! :kiss: :kiss: :kiss:

U mnie wszystko dobrze, w sobote tylko caly dzien bolala mnie glowa...ale ogolnie swietnie sie czuje! Teraz Gina mam dopiero za miesiac, wiec sie naczekam zeby sie dowiedziec cos na temat malenstwa :)

Gabi! :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 2 miesiąc temu #300104 przez agnesssa
Hej dziewczyny :woohoo:

Emka modle się za Ciebie i Twoją dzidzię, żeby było dobrze :kiss: :kiss:

A ja się średnio czuję :dry: Noc nie przespana bo mnie głowa niemiłosiernie bolała, więc teraz padam, plecy strasznie dokuczają, mdłości od samego rana a do tego zimno jak jasna cholera, do tego mam dzisiaj kiepski dzień, bo od rana do mnie rodzice z milionem problemów dzwonią i się bardzo tym wszystkim denerwuję :angry:
Najchętniej bym się zamknęła w sypialni wzięła książkę do ręki i nie odbierała telefonów przez dwa dni :ohmy: :ohmy:

Bidolku a miałaś iść na kontrolę teraz czy mi się wydaje :unsure:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl