BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 5 miesiąc temu #41536 przez bewipo
Przytulam Mirella. Ten dzień gdzie okazuje się, że jednak nie udało się jest zawsze skopany...
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41539 przez Mirella
nic nie testowałam, @ przylazła godzinę temu :(

Dzięki dziewczyny, widocznie to jeszcze nie moja kolej, Wasza pewnie teraz :D No w końcu ja już jednego szkraba mam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41541 przez nikusia1988
A może teraz poświęcimy parę postów na wasze imiona jakie chcecie dać dzieciom??? :)
Moje ulubione to: Lenka lub Milenka oraz Maksymilian, Alan i Oliwier :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41542 przez Asik
Mirella przyyykroo mi :( ehh ohydne uczucie jak @ przyłazi :(

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu - 13 lata 5 miesiąc temu #41550 przez ViFi
Cześć
jestem tu nowa od niedawna.... następna staraczka, Dziś boli mnie dołem brzuch mam 15dc. Ale ten cykl jadę na wspomagaczach ciekawa JESTEM CZY MI POMOGĄ...

Czy ktoś korzystał z pomocy tabletek oczywiście pod kontrolą lekarza? ;)

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41552 przez nikusia1988
A jak się nazywają te wspomagacze??? Bo jestem ciekawa :) To mój 1 pełny cykl ( a normalnie to 1,5cyklu) więc dopiero zaczynam :) - bez wspomagaczy :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41553 przez makaja
Witam
Bardzo podoba mi się podejście dziewczyn, które się nawzajem wspierają i dzielą się swoimi spostrzeżeniami... ja też postanowiłam się podzielić moim doświadczeniem, bo skoro mi pomogło to może pomoże też innym starającym się dziewczynom.
Przed zajsciem , postanowiłam zrobić sobie badanie włosa, w którym wyszło jak na dłoni, że mogę mięć problem z zajściem lub donoszeniem ciąży, ponieważ miałam braki witamin i minerałow, co odbijało się na mojej gospodarce hormonalnej, poddałam się woli lekarzy i w pół roku doprowadzili mój stan na odpowiedni.....w maju okazało się że będę mamusią, co mnie totalnie zaskoczyło, bo nie sądziłam że tak szybko będą efekty :D ale nie będe się więcej rozpisywać najlepiej wejdźcie sobie na stronkę www.biomol.pl i tam powinny być wszystkie informacje, w razie czego służę pomocą
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41555 przez ViFi
Clostilbegyt od tego miesiąca brała od 3-5dc; od 5-15dc Bromergon; a od 19-25dc Duphaston.

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41572 przez MagdaM
Mirella tuleeee
Za reszte trzymam mocno kciukI!!

Co do wspomagaczy. Bromergon to moim zdaniem nie wspomagacz - bralam. Po CLO duzo moich znajomych zaszlo w ciaze wiec chyba dziala :) Ja mialam sie wspomagac stoi nawet w szafce ale nie zdazylam :laugh:

Dzien dobry :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41574 przez Asieńka
Cześć Dziewczynki:)

Ja już 6 dzień bez @!!! Zero jakichkolwiek objawów na cokolwiek :) Test leży w szafce a ja na kanapie :)

Buziaki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41576 przez MagdaM
Asieńka nie testujesz??

A ja... Panikara, a licytuje na 4 aukcjach ciuszki... Ja nie wiem :( :(

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41577 przez Agusia83
Asienka, jestes 6 dni po terminie i nie robisz jeszcze testu? ja bym chyba nie wytrzymala....Podziwiam Cie...ale moze jednak zrob test, bede mocno trzymac kciuki:) :) :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41582 przez Asik
Asieńka ja do soboty wytrzymać nie moge a Ty co?? :D tak spokojnie że 6 dni po @ i nie testujesz?? uhh podziwiam Twoją silna wolę :D ja bym juz ze 6 walnęła :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41583 przez Asieńka
Powiem Wam tak... Po tym całym dołowaniu się za każdym razem kiedy przychodziła @, po tym całym załamaniu i utwierdzeni się że, trudno widocznie jeszcze na mnie nie kolej i wyjściu z tego wszystkiego na prostą jak każdy radził : WYLUZUJ, NIE MYŚL O TYM... tak zrobiłam!!!
Wyluzowałam i nie myślę o tym!!!

Nie ma @ to nie ma!!! Test leży to niech se leży nie rusza mnie on!!! I zwisa mi to czy @ przyjdzie czy nie!!!! Co ma być to będzie a jak nie będzie o też dobrze!!! Nie teraz to za rok, dwa dziesięć!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41586 przez MagdaM
No ale wyluzowac to nam chodzilo ze staraniem i przesadnym testowaniem. A nie tak ze @ nie ma 6 dzien a my nie testujemy... Jak najbardziej testujemy, zeby wiedziec i ewentualnie cos zmienic, umowic sie do lekarza itp

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl