BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 5 miesiąc temu #41588 przez Asieńka
Do lekarza jestem umówiona, leki mam zapisane jakby co, badania porobione i wszystko inne też!!! I jest ok!
A test?! Jakoś nie mam ochoty go robić na razie! Mi jest dobrze tak jak jest! Nie chce wracać do punktu wyjścia także niech se leży! Jak coś się będzie działo na pewno dam Wam znać!

A na razie trzymam kciuki za inne starające się przyszłe mamuśki :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41617 przez kaśku
Mirella przyjdzie przyjdzie jeszcze Rafałek ;) zobaczysz. Czeka aż siostra wyrośnie z niektórych zabawek pewnie zeby byly tylko dla niego ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41619 przez Asik
Ale pogoda sie zrobiła ! Śniegiem wręcz wali a nie sypie,ogromniaste płaty spadają.. ojjj widać że zima sie zbliża ..brrr...ja zmarzluch jestem..ale jak snieg juz sypie to uuuuhhhhuuuhhh swięta sie zblizaja :D miesiąc tylko został :D przez te staranka o fasolke to ten rok mi zleciał baaardzo szybko :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41624 przez Mirella
Asik to gdzie Ty mieszkasz że już sypie?

Asieńka rzeczywiście wyluzowałaś na maksa, no no no :D Ale ja Cię rozumiem i nie będę na Ciebie krzyczeć żebyś robila test, chociaz nie powiem, ciekawa jestem. Najchętniej to bym Ci go kazała zrobić i dać nam, nie chciesz patrzeć to nie, my sobie popatrzymy :D

kaśku, tak naprawdę to ja bym wolała drugą dziewczynkę, to znaczy tak myslę że Klaudia by wolała siostrę, a o Rafałku mówiłam dlatego że przytulalismy się tuż po jajeczkowaniu, to wtedy jest na chłopca :D
Co by nie było to i tak będę kochać normalka, oby tylko było, oczywiście zdrowe :D

Ja z wyprawką zaczynałam późno, już chyba w siódmym miesiącu, ale ja specyficzna jestem to na mnie prosze nie patrzeć :P
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41626 przez MagdaM
Gdzie tak sypie??
U Nas tylko lekko popruszylo...
Pichce obiadek, czekam na meza i wypadamy na zakupy :)
Ojjj zlecial ten rok zlecial :) Mam nadzieje, ze juz do konca bedzie dla mnie taki cudowny :)

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41627 przez Asik
Na śląsku kochane na sląsku :D no sypało masakrycznie a teraz pruszy sobie..ciekawe ile z tego do wieczorka zostanie :D
A ja nic nie pichce bo jak zwykle słomiana wdowa ;) ale za to porządki w papierzyskach robię bo zebrało mi się tego sporo :huh:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41640 przez kaśku
to sori mirella cos pokręcilam jak zwykle ale w dobrej wierze :blush:
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41651 przez Mirella
e tam, nic nie pokręciłaś :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41662 przez bewipo
Asieńka ja Cie rozumiem i popieram, też bym chciała tak wyluzować jak ty ;)
U mnie tez pruszy śnieżek, w dodatku w weekend zaopatrzyłam się w choinkę i wszystkie ozdoby i nie mogę się doczekać żeby ją ubrać :)
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41664 przez delfinek83
Hello, witam wszystkie staraczki :laugh:

U nas koniec z przytulaniem, pokłóciłam się strasznie z mężem i od kilku dni się nie odzywamy do siebie, a jak już to tylko tak oficjalnie i w koniecznej sprawie,
ohh strasznie mnie wkurza ostatnio ten uparciuch, nic nie da sobie wytłumaczyć i dalej swoje :(

mam nadzieje że te 3 próby coś dały i jednak w tym cyklu się uda, a jak nie to trudno, miesiąc będzie stracony :angry:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41669 przez Mirella
Delfinek MagdaM też się z mężem kiepsko dogadywała i zobacz jaki efekt :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41672 przez angellika1
Mirella najwidoczniej Rafałek nie chciał się urodzić w sierpniu.... ale zaczynasz nowy cykl więc nosek do góry :)
Asieńka - ja bym nie wytrzymała z testem a moze rozpoczniesz szał 2 kreseczek :D
Ja już chce zrobic ten swój test ale jest DUŻO ZA WCZEŚNIE więc pozostaje odliczania... 12! (ciekawe w którym dniu si ugnę)
Piszecie o śniegu??? Jaki śnieg u mnie tylko deszczyk popadał
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41676 przez Asik
Ja własnie wróciłam z zakupów..ehh a raczej starałam sie je zrobić ale tylko się zdenerwowałam..nie dość że cały dzień mam zawroty głowy i ta pogoda-śniegiem po oczach ..to terminal był nieczynny,jakąś awarię mieli i nici z zakupów ,wszystko musiałam zostawić ! :( ale z drugiej strony to przynajmniej testa nie kupiłam a ciągnęło mnie że hohoho :D

Angellika u mnie dalej śnieżek ale teraz taki mokry że tylko na trawnikach jest a ulice w mazidle

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41678 przez MagdaM
delfinek83 napisał:

Hello, witam wszystkie staraczki :laugh:

U nas koniec z przytulaniem, pokłóciłam się strasznie z mężem i od kilku dni się nie odzywamy do siebie, a jak już to tylko tak oficjalnie i w koniecznej sprawie,
ohh strasznie mnie wkurza ostatnio ten uparciuch, nic nie da sobie wytłumaczyć i dalej swoje :(

mam nadzieje że te 3 próby coś dały i jednak w tym cyklu się uda, a jak nie to trudno, miesiąc będzie stracony :angry:

taaaa niedawno sama takie cos pisalam. Miesiac stracony tylko 3 razy seksik i patrz :laugh: :laugh:

Pierwsze spodnie ciazowe - zakupione :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 5 miesiąc temu #41680 przez angellika1
Asik - pewnie jak bys kupiła testa to rano był by zrobiony hihihi
MagdaM - jeszcze nie jedne spodnie kupisz ale te pierwsze sie zapamieuje przynajmniej ja tak miałam.... nawet gdzieś na strychu zostały sie ......
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl