BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 tygodni temu #350472 przez gosiak
ajłona zaciskam i czekam na wieści :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350473 przez gorla
Mesy noo nic.. kupuje u chińczyków ciuchy i jeszcze z tyłka nei spadły, to moze kuli zawierzę.. na twoją odpowiedzialność, a ubezpieczona jest ?? w razie mojej reklamacji? :)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350475 przez mesy
gorla napisał:

Mesy noo nic.. kupuje u chińczyków ciuchy i jeszcze z tyłka nei spadły, to moze kuli zawierzę.. na twoją odpowiedzialność, a ubezpieczona jest ?? w razie mojej reklamacji? :)


No a co myślałaś ta kula jest warta więcej niż nic :lol: :lol: :lol: :lol:
Polisę na nią mam hahah
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350478 przez gorla
Kajo noo 7 dni przed @ to stanowczo za szybko, nawet jak na mnie :lol: :lol:

Mesy a sztuczne oko masz?? bo wróżka do której chodziłam miała.. bez sztucznego oka to mało wiarygodna jesteś :S :S
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350480 przez agnesssa
Kajo myślę, że 21 dc to jeszcze za szybko, ja nawet uważam, że 25 to za szybko, ja zrobiłam ten test tylko dlatego, że cycki mnie tak niemiłosiernie bolały, że nie mogłam chodzić ani spać. Najlepiej robić w dzień @, bo co z tego, że mi wyszedł cień cienia w 25 jak nie byłam pewna czy sobie jej nie wymyśliłam :silly: :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350482 przez mesy
gorla napisał:

Kajo noo 7 dni przed @ to stanowczo za szybko, nawet jak na mnie :lol: :lol:

Mesy a sztuczne oko masz?? bo wróżka do której chodziłam miała.. bez sztucznego oka to mało wiarygodna jesteś :S :S


Sztuczne oko to pikuś :lol: :lol: :lol:
Mam nawet w zanadrzu włosy takie jak wróżka i pazury hahaha chustę strój itp pełen wypas
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350484 przez gosiak
Kajo no pewnie że 21dc to za szybko, beta chyba jeszcze tak szybko nie wychodzi a sikacz tym bardziej :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350491 przez Kajo
sylwka727 napisał:

NO właśnie Kajo sądzę że lepiej będzie razem :lol: przynajmniej jak dzidziuś się później pojawi to będzie miał piękny swój własny pokoik, bo bardzo mi zależy żeby moje dzieci były szczęśliwe :)


No pewnie, to bardzo wazne. My też z emkiem wolelismy najpierw czegoś się dorobić zanim podjęlismy decyzję o dzidzi. ;)

Gorla zgadza się! cięzko jest wytrzymać. A ja się dziś dołuję bo jajniczek przestał mnie kłuć i ten test negatywny:(.
A Was pobolewały non stop jajniczki?

Dzięki dziewczyny, no za szybko wyjechałam z tym testem. Ale myślałam, że jak jeszcze resztki Ovitrelki są we mnie to chociaż cień cienia będzie. A tu piękna jedna gruba krecha. ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350497 przez gorla
Kajo ja miałam torbiela, mnie napierdzielał ostro od 2 cyklów, wiec wiesz z ciąża tego nie skojarzyłam, bo to nie był taki ból kłucie jak zwykle tylko gorsze, az mnei neiraz w pół zgięło

Kurde wiecie, że raz w miesiacu od kiedy jestem w ciązy kłuje mnie jajnik i mam sluz jak na owulację przez 1 dzień ??? :unsure: :unsure: :unsure: kurna dziwne. Wczoraj tak miałam

Mesy ino nie przegnij z tym strojem , bo jak Szaza będziesz wyglądać :lol: :lol:

Agnessa pamiętasz jaka przezierność karkowa miał twój Maksiu?? :lol:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350501 przez mesy
gorla napisał:

Kajo ja miałam torbiela, mnie napierdzielał ostro od 2 cyklów, wiec wiesz z ciąża tego nie skojarzyłam, bo to nie był taki ból kłucie jak zwykle tylko gorsze, az mnei neiraz w pół zgięło

Kurde wiecie, że raz w miesiacu od kiedy jestem w ciązy kłuje mnie jajnik i mam sluz jak na owulację przez 1 dzień ??? :unsure: :unsure: :unsure: kurna dziwne. Wczoraj tak miałam

Mesy ino nie przegnij z tym strojem , bo jak Szaza będziesz wyglądać :lol: :lol:


Gorla ty się nic już nie wyszukuj :laugh: :laugh: :laugh:
Chora bys była jak byś nic nie znalazła prawda ? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Oj tam ja kiedyś Szasy słuchałam tak więc wiesz :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350502 przez Kajo
gorla napisał:

Kajo ja miałam torbiela, mnie napierdzielał ostro od 2 cyklów, wiec wiesz z ciąża tego nie skojarzyłam, bo to nie był taki ból kłucie jak zwykle tylko gorsze, az mnei neiraz w pół zgięło

Kurde wiecie, że raz w miesiacu od kiedy jestem w ciązy kłuje mnie jajnik i mam sluz jak na owulację przez 1 dzień ??? :unsure: :unsure: :unsure: kurna dziwne. Wczoraj tak miałam

Mesy ino nie przegnij z tym strojem , bo jak Szaza będziesz wyglądać :lol: :lol:

Agnessa pamiętasz jaka przezierność karkowa miał twój Maksiu?? :lol:


Ja słyszałam Gorla , że w pierwszsych miesiącach moga być takie bóle owulacyjne.

W tym tygodniu rodzą 3 moje najlepsze kumpele, ale się zgrały....
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350510 przez bidol
ło matko - ile Was tu :ohmy: :silly: nie daje już rady ogarniać co u Was się dzieje ;)

Ajłonka - Franuś śliczny - kawała chłopa - TRZYMAM KCIUKI :kiss: :kiss: ale zleciało :kiss: :kiss: :kiss:

Ann - niunia słodziutka - księżniczka taka :kiss: :kiss: :kiss:

Gorluś- 4 miesiąc już :ohmy: :ohmy: :ohmy: szok - dzidziuś słodziutki :kiss: :kiss: a o wagę się nie martw - ja mam 5 kg na plusie od początku :lol: :kiss:

Mirella - a wiesz może co z Eash ( tak ją się pisało?) bo Ona chyba już na wylocie :unsure:

Witam nowe staraczki :kiss: :kiss:

Pozdrawiam stare staraczki :kiss: :kiss:

i trzymam za wszystkie kciuki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350514 przez agnesssa
Bidolku kochanie co u Ciebie :unsure: :unsure: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Ajłonka rodzi właśnie :woohoo: :woohoo:

Gorluś 1,8 czy jakoś takoś, ginka mówiła, że w normie, sprawdzę w domku i dokładnie wieczorkiem Ci napiszę :woohoo: A jak duże jest już Twoje maleństwo :unsure: Mój mały miał 5cm jak takie zdjęcia miałam :woohoo:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350519 przez gorla
Kajo noo tez słyszałam od tych owulacjach ;)

Mesy noo jakbys mnie znała :lol: :lol: muszę grzebać w tym necie, bo inaczej chora bym była :lol: wczoraj gin mi paczkę dał, ale marna bidna paczuszka :dry: dzis ide do przychodni po zwolnionko i paczki tez dają ale dość wypchane siatki.. widziałam :lol:

Agness moja dzidzia ma 6 cm i wyszła przeziernosc poniżej 1 mm :unsure:

Bidolku martwie sie, ze dzidzia za mało witamin bedzie miała, stam sie coś przegryzać a to owoc , jogurt, mam wstręt do mięsa i ryb, a mdłości sa jeszcze ciut. A witaminozy w tabsach biorę. A to malusi przybrałas

Wiecie co te watki pazdziernik i listopad słabizna !!! :angry: nie ma z kim pisac , co kilka dni ktos zajrzy i doopa i Wam tu musze doopę truć :blush: jak za dużo to mnie sprowadzcie na ziemię, to zmienie temata
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350529 przez emka
Ajłonka Z całych sił zaciskam! :lol: Czekam na wieści... i fotencje! POwodzenia!

Gorla Super ze wszystko ok, świetne zdjątko... :kiss: :kiss: :kiss: I juz 4 miesiac, zaraz sobie pomyślałam, że byłabym już w 5 :(
Też jestem ciekawa gdzie Ajłonka jechała, ale myśle ze skoro miała czas zeby nam tu skrobnąć, to spokojnie do Wojewódzkiego zdążyła :laugh:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl