BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

12 lata 3 tygodni temu #350419 przez Kajo
Ajłonkatrzymam kciuki za Was!!!!! :kiss:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350422 przez sylwka727
Ajłona trzymam kciukasy :kiss:

Kajo widzę że testowałyśmy razem ;)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350425 przez Kajo
sylwka727 napisał:

Ajłona trzymam kciukasy :kiss:

Kajo widzę że testowałyśmy razem ;)


No ja się podłamałam:(
Ale nie zaznaczyłaś swojej tempki i wyniku testu? ;)

Sorki
Doczytałam już ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350437 przez sylwka727
Ta już wszystko jest zapisane ;) A tak Ci szczerze Kajo powiem że ja się tak nie podłamałam bo wczoraj mąż zadzwonił i powiedział że jest możliwość wyjazdu do Holandii do pracy na pół roku a bardzo chcielibyśmy mieć swój dom więc obydwoje byśmy wyjechali bo taka rozłąka długa na początku małżeństwa nie jest za dobra... no ale starania trzeba by było odłożyć.... tak źle i tak niedobrze :(



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350439 przez Kajo
sylwka727 napisał:

Ta już wszystko jest zapisane ;) A tak Ci szczerze Kajo powiem że ja się tak nie podłamałam bo wczoraj mąż zadzwonił i powiedział że jest możliwość wyjazdu do Holandii do pracy na pół roku a bardzo chcielibyśmy mieć swój dom więc obydwoje byśmy wyjechali bo taka rozłąka długa na początku małżeństwa nie jest za dobra... no ale starania trzeba by było odłożyć.... tak źle i tak niedobrze :(


No to pewnie, wiesz pół roku szybko minie, a taka zmiana otoczenia, klimatu myślę, że dobrze by Ci zrobiła.
Ale jeśli mogę coś polecić to wyjazd wpólny. Ja raz wyjechałam sama, ale mój emek musiał do mnie dołączyć po miesiącu:)nie daliśmy rady....też wtedy bylismy młodzi i piękni ;)
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350448 przez agnesssa
Nie dam rady Was nadrobić :blush:

Ajłonka wiedziałam, że będzie dobrze :kiss: :kiss: :kiss: A Franusia zdjęcie po prostu cudowne :kiss: :kiss: :kiss: Kolejne jakie nam wrzucisz pewnie już będzie w realu :lol:

OOOO doczytałam, że się zaczęło :lol: Trzymam kciuki za Ciebie i Franulę :kiss: :kiss: :kiss:

Gorluś
tak strasznie się cieszę, że wsio wporządeczku z maleństwem, a zdjęcie prześliczne, cudownie jest oglądać takie malutkie kruszynki :lol:

Ann Martusia jest prześliczna, taki buziaczek przesłodki całuję mocnoooo :kiss: :kiss: :kiss:

Lacrijka
zaciskam za teściora z dwiema krechami :kiss: :kiss: :kiss:

Gosiak
przytulam mocno, i trzymam kciuki za nowy cykl :kiss: :kiss:

Princessa nie wiem czy dziewczyny już odpowiedziały co chciałaś wiedzieć, ja brałam progesteron przez kilka cykli od 16dc przez 10 dni o ile dobrze pamiętam i jak się udało zajść w ciążę to nie przestałam brać po 10 dniach tylko biorę cały czas i muszę aż do 24 tygodnia ciąży, bo moja ginka dmucha na zimne :)

Za pozostałe wszystkie dziewczyny zaciskam kciuki, co by Wam się w końcu udało :kiss: :kiss: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350450 przez gorla
Ajłoncia :kiss: :kiss: :kiss: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: trzymam kciuki żeby szybko i sprawnie poszło!!!!!!!

Ann nie znam jeszcze płci, ale Mirell mi dziewczynkę wróżyła, chodz ja czuje, ze chłopak, noo ale jak zobaczyłam fotę, to jak gosiak pomyślałam, że na dziołchę wygląda hehe :lol: :lol: :lol:

Mesy :lol: oby dalej tez dobzre było

Ciekawe gdzie Ajłona rodzi?? w Tczewie?? i jak z wagą Franuli będzie, bo rozbieżnosć miedzy usg ginów była niezła :silly:
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350454 przez Kajo
agnesssa napisał:

Nie dam rady Was nadrobić :blush:


Princessa nie wiem czy dziewczyny już odpowiedziały co chciałaś wiedzieć, ja brałam progesteron przez kilka cykli od 16dc przez 10 dni o ile dobrze pamiętam i jak się udało zajść w ciążę to nie przestałam brać po 10 dniach tylko biorę cały czas i muszę aż do 24 tygodnia ciąży, bo moja ginka dmucha na zimne :)

Za pozostałe wszystkie dziewczyny zaciskam kciuki, co by Wam się w końcu udało :kiss: :kiss: :kiss:


Agnessa a pamiętasz może kiedy test wyszedł Ci pozytywny? W jakim dniu cyklu robiłaś?
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350456 przez mesy
gorla napisał:

Ajłoncia :kiss: :kiss: :kiss: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: trzymam kciuki żeby szybko i sprawnie poszło!!!!!!!

Ann nie znam jeszcze płci, ale Mirell mi dziewczynkę wróżyła, chodz ja czuje, ze chłopak, chodź jak zobaczyłam fotę, to jak gosiak pomyślałam, że na dziołchę wygląda hehe :lol: :lol: :lol:

Mesy :lol: oby dalej tez dobzre było

Ciekawe gdzie Ajłona rodzi?? w Tczewie?? i jak z wagą Franuli będzie, bo rozbieżnosć miedzy usg ginów była niezła :silly:

gorla
Będzie będzie moja kula to mówi haha
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350460 przez agnesssa
Kajo jak zaszłam w pierwszą ciążę, to mi teścior wyszedł dopiero w 32dc a cykle miałam 27-28dni a w tej ciąży przy takiej samej długości cyklach wyszedł mi już w 25dc, bardzo słabiutka kreseczka 3 dni później wyszła już gruba wyraźna krecha :lol:

Gorla
no właśnie ciekawe, czy w Tczewie, czy w Wojewódzkim (bo chyba pisała, ze chciała w Gdańsku) :unsure:

Mesy czadowa kula :silly: :silly: :woohoo: :kiss:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350463 przez Dorciaition
ajłona napisał:

Zaczęło się.Przywitamy dziś naszego nygusa.


ZACISKAM KCIUKI! :kiss:

Gorla Ajłona mówiła, że planuje rodzić albo w Wojewódzkim w Gdańsku albo w Tczewie.

Messy ha ha uśmiałam sie z kuli :)


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350467 przez Kajo
agnesssa napisał:

Kajo jak zaszłam w pierwszą ciążę, to mi teścior wyszedł dopiero w 32dc a cykle miałam 27-28dni a w tej ciąży przy takiej samej długości cyklach wyszedł mi już w 25dc, bardzo słabiutka kreseczka 3 dni później wyszła już gruba wyraźna krecha :lol:

Gorla
no właśnie ciekawe, czy w Tczewie, czy w Wojewódzkim (bo chyba pisała, ze chciała w Gdańsku) :unsure:

Mesy czadowa kula :silly: :silly: :woohoo: :kiss:


Czyli jest cień nadzieji ;) bo widzisz ja dziś zrobiłam i wyszeł negatywny. Ale dziś mam 21 dc, a cykle mam 28 dniowe.
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350468 przez sylwka727
NO właśnie Kajo sądzę że lepiej będzie razem :lol: przynajmniej jak dzidziuś się później pojawi to będzie miał piękny swój własny pokoik, bo bardzo mi zależy żeby moje dzieci były szczęśliwe :)



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu - 12 lata 3 tygodni temu #350469 przez gorla
Mesy a kula chociaz działa?? czy od Rusków z bazaru ? :lol: :lol:

Dorcia jak sie poiero zaczeło to spokojnie do Gdańska dojedzie, od nas 30 minutek i jest :silly:
Dawaj Franula!!! Szybko wychodz co nam mamusia fote pokaże :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Agnessa :kiss: dzięki , mi kamień spadł z serca po usg, a waliło z nerwów jak oszalałe :S

Kajo ja testy za każdym razem robiłam przed @ :blush: :blush: teraz sie przyznaję.. nigdy nie czekałam na termin @. 2 dni przed @ wychodziła słaba II kreska. czyli w 28 dc (przy 30dniowym cyklu), a przed poronieniem miałam 26 dniowe i w 24 dc wyszła kreska
Temat został zablokowany.
12 lata 3 tygodni temu #350470 przez mesy
gorla napisał:

Mesy a kula chociaz działa?? czy od Rusków z bazaru ? :lol: :lol:

Dorcia jak sie poiero zaczeło to spokojnie do Gdańska dojedzie, od nas 30 minutek i jest :silly:
Dawaj Franula!!! Szybko wychodz co nam mamusia fote pokaże :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Agnessa :kiss: dzięki , mi kamień spadł z serca po usg, a waliło z nerwów jak oszalałe :S


ta od rusków zaraz :laugh: w Chińskim sklepie ją kupiłam
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl