BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #352424 przez gosiak
Lacrijka napisał:

gosiak napisał:

B) B) B) :S


??? o so chosiii ?


o OPR :blush: :S

Mesy obiecywujesz? :laugh:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352425 przez Lacrijka
gosiak napisał:

Lacrijka napisał:

gosiak napisał:

B) B) B) :S


??? o so chosiii ?


o OPR :blush: :S

Mesy obiecywujesz? :laugh:


Aaaaa no tak, to ja tecz B) B) B) :S
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352431 przez mesy
gosiak napisał:

Lacrijka napisał:

gosiak napisał:

B) B) B) :S


??? o so chosiii ?


o OPR :blush: :S

Mesy obiecywujesz? :laugh:


Jasne :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Emka no ale gosiakowa się spóźniła z tymi jajami więc będą na majówkę :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352529 przez princess
Mirella napisał:

Jest taka teoria, nie wiem ile w niej prawdy, że kurczaki są faszerowane hormonami i że to własnie te kurczakowe hormony powodują szybsze dojrzewanie u dziewczynek ;) Może moja Duśka ma instynkt że tych trucizn wszelakich jadać nie chce?


Emka, no Wiki była superaśna wtedy, a pokażesz teraz????


Justyna no moje geny czyli mój charakterek, albo ja Twój, wszystko jedno :)

Z tymi kurczakami to chyba prawda, moja znajoma lekarka miała pacjenta - nastoletniego chłopca, któremu z cycka sączył się biały płyn, zaczęła się u niego jakby laktacja. Rodzinka lubiła sobie raz w tygodniu pojechać na kurczaki z rożna. Po badaniach okazało się, że to prawdopodobnie od nich chłopakowi zaszalały hormony...

A co do badania progesteronu w fl to mi ginek nie zlecił a bardzo na to liczyłam, bo ciągle mam wrażenie, że mam niedobór... Chyba w końcu sama pójdę i zrobię, tylko czy ktoś mógłby mi wytłumaczyć na czym pic polega?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352530 przez princess
Sylwka, jak tam sytuacja? Robiłaś test?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352763 przez JustynaZuzanna
Dzień dobry :)
Jak dzisiaj u Pań z chumorkiem?? mam nadzieje że lepiej niż otatnie dni??? bo aż strach się bać tu być :)

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352801 przez Mirella
eee tam, Justyna to prawdziwej burzy tu nie widziałaś :P

Dziś znowu się nie wyspałam, masakra. Jest takie powiedzonko "jesteś mamą już nigdy się nie wyspisz", zaczynam się bać że to prawda. Śpijcie póki możecie!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352898 przez JustynaZuzanna
To jej nie chce widzieć, jak to nie była jeszcze burza, to sie zaczynam Was bać :D

ojj Mirella ja mamą nie jestem a też chodze nie wyspana, wystarczy maż który wychodzi do pracy w godzinach od 00.00-05.00 i wraca 20.00-23.00.
Ale fakt Wy mamy macie gorzej, nie dość że mężowie to jeszcze słodkie szkraby....

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352904 przez Mirella
Justyna to nie o to chodziło, jak zabolało to przepraszam, może w ogóle to usunę zanim dziewczyny zobaczą...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #352919 przez JustynaZuzanna
yyy ale co miało zaboleć??
To że mamusią jesteś i żebyś my się cieszyły, bo może my się wyspać??

No co Tyyyyy, mnie to by zabolało jakbyś mi hamsko dogryzła że nie mam dzieci, i że ich nigdy nie będe mieć (raz tak usłyszałam).
Aleto

Dziś znowu się nie wyspałam, masakra. Jest takie powiedzonko "jesteś mamą już nigdy się nie wyspisz", zaczynam się bać że to prawda. Śpijcie póki możecie!!!

To mnie rozbawiło :) bo rozumiem jak dzieciaczek jest chory i się przez to wyspać nie da, ale mi chodziło że jak chłop do pracy wychodzi to jak małe dziecko się zachowuje, a nie daj boże żeby się rozchorował

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352924 przez Mirella
No w sumie trafiłaś, ja się przez męza nie wysypiam bo się tłucze od rana jak zając w kapuście, a w nocy się zdarza że Duśka mnie woła. Zdecydowanie wolałam jak przychodziła do nas w nocy a nie wołała. Ona zasypia w pięć minut a ja w godzinę jak wstanę.

I jakie nigdy, pogło Cię? Przecież przyszłaś na forum gdzie prędzej czy później każda, taka jest zasada tutaj, tylko odchodzić nie wolno.

Niektórym się udaje od razu, ja też się na Duśkę naczekałam, teraz jej powtarzam że jest moim najpiękniejszym darem od Boga, bo to prawda. Justyna a Ty przecież młoda jesteś, choroby chorobami, ale jeszcze masz czas.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #352936 przez JustynaZuzanna
Mój to dzisiaj miał wyjechać o 12stej w nocy, ale był tak inteligentny że zamiast budzik w tel nastawić na godz 00.00 to ustawił na 12stą :) i sam z siebie obudził się o 4rano robiąc taki charmider że już zasnąć później nie mogłam ;/ teraz biedny zamiast wrócić koło 12 w południe to wróci gdzieś koło 20stej (jak dobrze pójdzie).

ooo teraz Mirelko mam ochotę Cię palnąć :P bo nie nawidze jak ktoś mi mówi "młoda jesteś jeszcze masz czas", chuuusteczka mnie szczela jak tak słysze, bo choroba tu ma ważny czynnik to właśnie przez nią nie mam dzieci i nie mogę zajść, a jednocześnie ciąża pomaga w cofaniu choroby i kółko się kuźwa zamyka... a u mnie to niestety jest walka z czasem ... Po za tym młodaaaa to jak młoda to czemu jestem chora na chorbę która najczęściej występuje u kobiet po 40r.z.?? dlaczego jak zachorowałam byłam najmłodsza w polsce... ;/
Czas to mają dziewczyny w moim wieku, które są zdrowe a nie zachodzą bo najprawdopodobniej blokują się psychicznie....

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #353046 przez Mirella
A palnij jak chcesz, nie bojam się :P

Ja wiem że jesteś chora, różne przypadłości mam ale nie sklerozę, ale idzie mi o to że jednak jakieś tam lata masz przed sobą, prawda jest taka że duuużo więcej niż ja czy @nulka, która mnie zaraz palnie że jej wiek wypominam. No dobra, mogę iść na kompromis jak chcesz, masz tyle co my. Ale raczej mi chodziło o to że ja na Twoim miejscu już bym się musiała żegnać z marzeniami, Ty nie musisz, tylko realizacja trudniejsza.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #353116 przez MagdaM
Czesc babole!!
Bozeeeee nie wiem kompletnie co sie u Was dzieje!! Przelecialam ostatnie 3 strony i przerazenie mnie ogarnia bo wiem, ze nic nie wiem!! Rzucilo mi sie w oczy i zapamietalam jajcuszka lub cycuszka po CLO Gosi i rozdraznienie Mirelli i jak zwykle zabojcze teksty Lacrijki :)
Trzymam nieustannie!!
Opowie mi ktoras w mini pigulce co i jak u Was??

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #353122 przez Mirella
Ha ha ha, w minipigułce? Magdusia, serce moje, wiesz ile tu się dzieje????? Z ostatnich wieści to Ajłonka Frania urodziła, Gabi wróciła z Niemiec, jak widzisz mamy nową ekipę, dzieje się oj dziejeeeeee, ale po łapkach dostaniesz, jak to tak, z wizytą bez foty???

Możesz na meldunek zajrzeć, co prawda nie jest do konca aktualny, ale jak chcesz w minipigułce to własnie tam ;)


No i bywaj u nas bywaj częściej, z Emi oczywiście :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl