BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 11 miesiąc temu #353958 przez magga146
witam
wszystkie Panie :)
ciociu Mirelo czy jeszcze mnie pamiętasz?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #353985 przez mesy
Ajłonka Franczesko pierwsza klasa :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss:

Marta Majeczka cudna :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #354027 przez emka
Ajłonka Super widok... Mały przecudny :kiss: :kiss: :kiss: A mamuśka... przeszczęśliwa... :kiss:

Inne zamieszczone tu dzieciaczki też cudne... Duśka i Majeczka :kiss: :kiss: :kiss:

Magda M Czy ty brałaś heparynę w czasie ciąży? Pozdrówka :kiss:

Pozdrawiam Was wszystkie i zyczę miłego dłuuuugiego weekendu!!! Buziaki :kiss:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #354059 przez Mirella
Emka, boję sie że Magda tego nie przeczyta, zanim znowu zajrzy to się nie dokopie do Twojego pytania ;)
Ale mogę jej na gg wrzucić, jak się znowu do neta dorwie to może i na gg zajrzy ;)


Magga, ja Ci przecież poprzednio mówiłam, że pamiętam wszystkie staraczki, to raz, a dwa bez foty Stasia mi się nie pokazuj! No i gdzie fota???
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #354121 przez gorla
Agnessa też masz te upławy?? sorki za pytanie ale jaki kolor śluzu masz ?? :lol: :lol: :lol:

MagdaM to mnie troszke uspokoiłaś, u mnie po badaniu sie pojawiły :dry:


A ja w Majówke w chacie tzn w ogrodzie jak pogoda dopisze :dry: :dry: taaa Oliwka jedzie na Hel z moimi rodzicami , a ja z emkiem w domu, ale spoko jutro mamy rocznicę i wolna chata :lol: :lol:
W niedziele wybraliśmy sie z rodzicami i brat z żoną i jego teście do Sopotu. Dość, ze u nas było 28 st. i siem ubrałam z kieckę , gołe nogi to w Sopocie 12 st. :angry: :angry: :angry: noo i takich nudności po jezdzie autem dostałam, ze po pół godzinie zwiedzania zostawiliśmy Oliwię rodzicom i wrócilismy do domu :blush: :blush: :blush: Masakra jakaś, to samo dziś a bylismy tylko w Malborku :angry: żadnych wycieczek póki co, mam dość po Sopocie :silly: :silly:

mesy co tam u ciebie? jak tam z cyklem..

Ajłoncia w wolnej chwili hehe pewnie ich nie masz napisz coś o porodówie?? jak wrazenia i jak Franulcia się sprawuje w domku :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #354139 przez mesy
gorla No u mnie spokojnie w tym cyklu :)
mam dwa jaja ale czy dorosną i czy coś z nich będzie to tylko ten na górze wie :laugh: :laugh: :laugh:
A po @ idę na HSG będą mi robić generalny przegląd pieczątkę dostanę i jadę dalej :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #354146 przez princess
Nikusia a możesz mi naświetlić, jak się bierze luteinę w razie niedoboru progesteronu? Mam w domu i chciałam sobie zacząć brać, już jutro mam teoretycznie owulkę...
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu - 11 lata 11 miesiąc temu #354185 przez madziaska
Jak dzisiaj dzien z fotkami,to i ja WAM wrzuce moja Hanie ;)

Ojjjjj jak ja za WAS wszystkie trzymam mocnooooooooooo kciuki :):):)
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #354261 przez Mirella
nooo, madziaska grzeczna i fotki pokazuje, tak trzymać!!!! jak się ma taki skarb to trzeba całemu światu pokazać :lol:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #354293 przez gosiak
Śliczna nasza madziaskowa Hanusia, a jaką ładniutka taczke ma :side: :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #354328 przez Majowka
Ale Hania jest slodka!!!! Slicznotka! :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #354343 przez ViFi
monitoring
11-04/śr. 3dc
18-04/śr. 10dc
23-04/pon. 15dc
28-04/sob. 20dc == pęcherzyk 13 mm
30-04/pon. 22dc == pęcherzyk 17 mm
04-05/pt. 26dc == następne czekamy.....rośnij i proszę pęknij....

Emmka z tego co się orientuje to MagdaM brała na pewno Acard...

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #354398 przez agnesssa
Gorluś pytaj kochanie, przecież to nasza babska sprawa :silly: Ja mam czasami białe, a czasami żółtawe :huh:
Z tym Sopotem to jednak prawda, u mnie na tarasie upał był jak smok, i wierzyć mi się nie chciało, jak znajomi mówili, że w Sopocie zimnica :huh:

Qrcze rozłożyło mnie na majówkę, a miałam spędzić ten czas ze znajomymi nad jeziorem, na rowerkach wodnych, kajakach itp :angry: :angry: :angry: A tak siedzę w domu chora jak nigdy :dry: :dry: :dry:

Za to Wam życzę duuużo odpoczynku i looozu, co by z tego dzieci były :lol:






Aniołek[*] 11tc 19.05.2011
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #354421 przez Mirella
popos Sopotu Wam powiem, kiedyś tam w poprzednim życiu przed Duśką byłam w Gdyni, jakoś na początku września, zimno jak cholera, deszcz, pogoda do d... i w ogóle dno. 12 stopni było, czarne niebo, no masakra. I popełniłam wtedy największy grzech w życiu, wyszłam z domu bez ręcznika i kostiumu, a kufa każdy wie że nad morzem to zabronione. Pojechaliśmy do Sopotu a tam był upał!!!! I tylko patrzyliśmy jak nad Gdynią chmury stoją cały dzień ;) Nigdy więcej tej głupoty nie zrobiłam, nad morzem kostium na siebie to podstawa, nawet jak na to kożuch idzie :P
Temat został zablokowany.
11 lata 11 miesiąc temu #354432 przez Asik
Hejka kochane :)
Ostatnio czasu nie mam na nic... miałam przygotowania do operacji Szymonka , badań muuultum, przesunęli nam w końcu o tydzień i na nowo badania...
no ale w końcu 22 stawilismy się w IMIDzie i 23 miał operację, wszystko sie udało :) bużka poszyta, podniebienie super :) no tak inaczej wyglada ze na początku nie umiałam sie przyzwyczaić :) wczoraj miał szwy sciągnięte i wrócilismy do domu :)

a oto mój "nowy" Szymonek ;)
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl