BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 10 miesiąc temu #386323 przez Dorciaition
Boski. Angela pokazuj częściej Twojego cudasa.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #386328 przez Lacrijka
Superoski Nikoś jest !!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #386330 przez angellika1
dzieki laski :)

a jak tam u Was bo widze ze posucha w tesciorach.....
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #386378 przez Mirella
Dorcia no czymam Cię za słowo, co prawda jak już to bym w Gdyni wylądowała pewnie, no ale to blisko, nie?

Czy ja już adoptowałam Nikosia? Pewnie tak, jakiś mi się znajomy wydaje :blink: a swatałam go już? mamy jeszcze jakąś wolną panienkę? Dorcia Lena wolna czy już ma rycerza?

Spać mi się chce i nic nie pamiętam

ale zaraz, o jedną głupią rzecz chciałam zapytać, ma któraś z Was dysleksję?
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #386452 przez Dorciaition
Mirella mieszkam na pograniczu Gdańska i Sopotu więc do Gdyni bliziutko. Podjade po Duske :)

Lenia juz niestety zajęta. Był pierwszy. ;) Ale jak bym miała wybierac to w życiu bym nie zdecydowała. Same przysptojniaki tutaj.


Alanek[*] :(
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #386496 przez Mirella
Kurcze, Lenka zajęta, kogo by tu, Majeczka może wolna?

Dorcia no jak do tej Gdyni zawitam.... no jakiś zlot czarownic cza by zrobić nie?
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #386501 przez JustynaZuzanna
Mirella napisał:

ale zaraz, o jedną głupią rzecz chciałam zapytać, ma któraś z Was dysleksję?


Ja mam nie zuważyłyście??? Ale tylko dotycząca zjadania, przestawiania i zamieniania liter. Noi niestety ortografia.
:( po co mi znajomość zasad ort jak i tak pisać nie potrafię. Ale najczęściej jak pisze jakąs prace to z słownikiem w ręce :) I nigdy nie chciałam jej miec na papierze, pomimo że wysłano mnie na badania, to żeby dostać oświadczenie to trzebabyło chodzić na jakieś tam zajęcia do psychologa ja zawsze wolałam ćwiczyc w domu i czytac książki.
Podobno u mnie się to wzieło z tego że jak byłam mała nie wymawiałam "sz; cz; rz" i innych tego typu, a to skoleii było spowodowane tym, że jak miałam 3 latka to się chowałam za szafką z piętką chleba i powykrzywiałam zęby i dolna szczęka wysuneła mi się do przodu.


:kiss: :kiss: :kiss: zakochałam się!! Nikoś jest cudowny

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #386617 przez iwonta_kg
Co za okropna pogoda!!!!!!!!!!!!!!!!! :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

Leje, burza, ciemno, zimno i buro :angry: :angry: :angry: :angry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #386653 przez JustynaZuzanna
u mnie do 6rano było ładnie, aczkolwiek chłodno, teraz pochmurnie i pokrapuje..... ;/ ;/ ;/

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #386691 przez Mirella
Justysia a możesz mi w takim razie powiedzieć jak Ci się czyta z komputera? W sensie zlewa nie zlewa, są lepsze i gorsze strony, bardziej i mniej czytelne z punktu widzenia dyslektyka? Jak się przyznałaś to Cię wykorzystam, licz się z tym, potrzebuję takiej wiedzy, a w necie tylko o dzieciach piszą i jak je leczyć, jakby dorosłych to nie dotyczyło ;) Mogę Cię ewentualnie na gg pognębić żeby tu nie śmiecić?

U nas jeszcze nie pada ale jest zimno, brrrrr.....
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #386714 przez JustynaZuzanna
wiesz ja jeszcze mam podwójny astygmatyzm na lewy oku i przez chemię mam -2,25 i -2,5 diopla.
Jak jestem w okularach gdzie korygują wadę astygmatyzmu jest w miarę dobrze. Chodź ciężko mi czytać drobne druki. Dobrze mi się pisze w wordzie czy w offisie. Nie nawidze czytać plików w pdf, ze skanowanych, musze je drukować zawsze. Strony o czerwonej i zielonej szacie graficznej omijam zdaleka (ale to chyba przez astygmatyzm).
Często poprostu nie widzę na monitorze tego co piszę, nie raz muszę kilka razy przeczytać i dopiero widze co się dzieje, gdzie pomyliłam litery. Dlatego też jak piszę to patrzę na klawiaturę. Gdzieś mi lepiej. Jak jestem w soczewkach to czasami widze w cały świat. Ale idzie się do tego przyzwyczaić.
Na gg będę mniejwięcej po 14,30 do 18stej. Jakby coś to czasami jestem na nie widoku.

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 10 miesiąc temu #386731 przez Mirella
Oki, to tam Cię wykorzystam bardziej :) mnie nigdy na gg nie widać, no baaaardzo rzadko, ale praktycznie zawsze jestem dostępna
Temat został zablokowany.
11 lata 9 miesiąc temu #387157 przez Lalita
Kochane tak mi smutno myślałam ze jednak dzidzia sie pojawi.. kurcze ;((((((( choć boje sie ze nie dam rady bo i z coreczka czasem ciezko.. lubie piec ciasta ciasteczka i z nia czasem sie uda czasem nie bo placze i ciagle chce na rece.. ;/ a z 2 to nie bede miec tak duzo czasu na wypieki.. Mieszkanko dostaniemy prawdopodobnie na sierpien;/ wiec dlugooo na razie maz mieszka od nas 150 km i przyjezdza tylko na weekendy lub co 2 tygodnie ;(((((((
Temat został zablokowany.
11 lata 9 miesiąc temu #387185 przez Mirella
sierpień to juz lada moment :) każdej tu smutno jak @ się pojawia, taka to już smutna dola staraczek ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 9 miesiąc temu #387187 przez sylka
Mirella jak tam zdrówko byłaś u kolejnych specjalistów?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl