BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 5 miesiąc temu #481373 przez julka2404
W około mnie też same ciężarne, albo małe dzieci :(
Justyna następnym razem się uda. Nie znam za bardzo Twojej historii ale może jak się @ skończy to idź do lekarza żeby wyregulował Ci cykle.



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481376 przez MoNiaaa
ale u nie juz w czwartek sie zaczelo..mialam takie brazowe plamienie pozniej spokoj bl i czasem jakas kropeczka nawet przy podcieraniu nie widac krwi..wczoraj po sexiku z mezem pytam sie czy jest krew a on ze nie a po chwili tak sie wpatrzyl i mowi ze moze odrobinka jest...najgorsze ze nie pozostaje nic innego tylko czekac na rozwoj sytuacji a na poczatku grudnia mielismy plodzic naszego szkraba :side:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481468 przez JustynaZuzanna
tygodnie pewnie nie, obstaiam że się popsuje znowu za jakieś 4 - 5 mesięcy.. eee tam mi to już nie przeszkadza już się przywykłam do tych myśli

Julka ja i lekarz.... nieeeee mi już wystarczy w tym życiu wizyt u lekarzy i w klinikach.. a cykle z reguły mam regularne co 28 dni teraz się z 3 raz popsułam, z 3-4 miechy temu też tak było, także luz :) Jakby wogóle nie przyszła to bym się zaczeła martwić. A tak to od środy biorę się spowrotem za treningi i bieganie i się naprawie sama :D

No to teraz MoNiaa czekamy na wieści od Ciebie

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481522 przez studentkaae
Justynka - szkoda Kochana, że się nie udało :(
ale to nic - tak jak Moniaaa mówi my obstawiamy wrzesień, no nie Dziewczyny? także spokojnie, może w kolejnym, miesiącu się uda
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481534 przez studentkaae
a jak tam pozostałe testujące? iwonta_kg , julka??? co tam??? 2 kreski może u którejś???? :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481561 przez julka2404
U mnie susza dalej :lol: . W środę rano zrobię test i mam gina na 8ą to wszystko będzie jasne. :silly:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #481576 przez JustynaZuzanna
no to Julka 3mamy kciuki...
Ja się na wrześniówki niestety nie pisze :( niestety jak to ostatnio usłyszałam ja jestem trudnym przypadkiem :D:D
Po za tym już postanowione od środy wracam do treningów i koniec kropka, trza ruszyć du*ę bo się powiększa

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481718 przez anoda89
Julka trzymam kciuki :). Ciekawe jak dziewczyny, testowały czy nie :unsure:.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481775 przez studentkaae
julka to w takim razie dobrze, że susza, bo jest duuużaaaaa szansa, że w środę zobaczymy tutaj fotkę, a na niej II kreski :) :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482000 przez MoNiaaa
julka 3mam kciuki za twoj test :)

ja melduje ze u mnie tez nadal susza...jedynie przysnilo mi sie ze @ przyszla i zaraz po tym zadzwonil budzik ide do wc ale jednak lipa:P

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482058 przez MoNiaaa
skieruje sie do was bo chyba jestescie najbardziej obcykane w tym temacie...
odnosie tego pecherzyka co lekarz widzial na usg
on mi powiedzial wtedy ze za ok 2 tyg bede miec @
no i szukam na necie o tym i z tegpo co wyczytalam to ten rosnacy pecherzyk to pecherzyk graffa czyli zblizajaca sie owulacja a dopiero pozniej miesiaczka...w sumie by sie zgadzalo bo od owulacji do miesiaczki jest 2 tyg.hmm czy ja dobrym tropem ide?bo z moich wnioskow wynika ze u lekarza bylam 23 i ten pecherzyk jeszcze rosl a 25 kochalismy sie czyli moglo wtedy dojsc do zaplodnienia???troche chaotycznie ale moze ktos mnie zrozumie:P

tylko w takim razie za wczesnie by jeszcze bylo na jakiekolwiek objawy i skad te zawroty glowy?wczoraj znowu sie powtorzyly :huh:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482071 przez Ingrid29
justynko szkoda, ale musi Ci się udać-trzymam za Ciebie kciuki.
Monia dobrze mówisz, może juz jesteś w ciąży :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482084 przez MoNiaaa
tak sie zastanawiam czemu ten lekarz nie powiedzial ze ten pecherzyk to jest znak ze owulacje juz niedlugo?powiedzial tylko ze za 2 tyg @ a ja jakos nie zalapalam dopiero teraz jak czytam to mi sie zgadza wszystko:P
moze nie chcial mi mowic zebym nie zaszla takl od razu w ciaze...no to sie chyba przeliczyl :side: ale i tak jest za wczesnie na jakiekolwiek testy

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #482094 przez JustynaZuzanna
Ingrid eee tam, co ma być to będzie. Najwyżej jak się nie uda póki jestem w polsce to po powrocie się poprbuje ze 2-3 razy jak nie wyjdzie to znowu pójdziemy na iv.

Monia jak dla mnie to by oznaczało pęchcerzyk graffa i nic więcej... tylko teraz pytanie czy był pełny czy pusty....trzymamy kciuki
Może właśnie dlatego Ci nie powiedział co byście się nie starali.. no ale z drugiej strony kurde czy oni uważają że my głupie jesteśmy i nie mamy zielonego pojęcia co z naszymi organizmami sie dzieje

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482098 przez mesy
Moniaaa a powiedz mi ile mm miał pęcherzyk jak ci gin robił USG ? miał wzgórek jajonośny ?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl