BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 6 miesiąc temu #480797 przez Mirella
Ze mnie też się dziś leje @, a pierwszych kilka po porodzie to masakra normalnie, całkiem jak w połogu, Anoda to normalne jest, jest gdzies na forum temat o tym, większość dziewczyn tak miała, luuuuzik
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480884 przez anoda89
Agusia tak to moje prywatne :lol:.

Mirella dzięki, teraz jestem spokojna. Nikt nie mówił że to tak sikać będzie :silly:.

Justyna czekam na wieści :).
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480902 przez sylka
Justynka czekam na info :)

Anoda pozalewa a pozniej pojdzie w sina dal. Powodzenia :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480903 przez JustynaZuzanna
Dzien dobry
melduje poslusznie zeby nie trzymac kciukow. O 23 godz zaczelam sie zwijac z bolu o 23.30 doczolgalam sie do wuceta i niestety sie rozchulala... :/
Takze moze za kolejne 4 miesiace was po stresuje znowu ze mi sie spoznia..

Moja praca - moja miłość masaz-kosmetyka-wizaz.blog.pl/
www.bodyworks.pl -w zdrowym ciele zdrowy duch, ćwiczę nie wychodząc z domu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480923 przez sylka
:( :( :(
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #480935 przez anoda89
Buuu :(, następnym razem się uda.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481233 przez Alina2408
JustynaZuzanna napisał:

Dzien dobry
melduje poslusznie zeby nie trzymac kciukow. O 23 godz zaczelam sie zwijac z bolu o 23.30 doczolgalam sie do wuceta i niestety sie rozchulala... :/
Takze moze za kolejne 4 miesiace was po stresuje znowu ze mi sie spoznia..


chyba nie miesiaca tylko tygodnie mam nadzieje :) szkoda trzymamy kciuki




...nie oddam Cię nikomu...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481276 przez MoNiaaa
tak czytalkam wasze posty i sama sie nakrecalam widzac wciaz info od Justyny ze @ brak..i na sam koniec zonk :( ale spoko Justyna my tu wszystkie wrzesien okupujemy takze jeszcze sie zalapiesz z nami:P

anoda taki krwawy @ to norma pamietam jak po porodze dostalam to przez noc zuzylam cala paczke podpasek i z domu nie wychodzilam bo sie balam lalo sie ze mnie jak z krano ale z czasem wszystko sie ustabilizuje :)

u mnie @ nadal nie ma w wczoraj strasznie mi sie w glowie zakrecilo...(a ten obiaj u mnie 2 razy przepowiadal ciaze..)ale tak obiektywnie to jeszcze nie ten czas no i w tym miesiacu pobalowalam z % wiec zylabym w strachu

juz myslalam ze przyjdzie dzis bo kilka razy troszke krwi kaplo a tu dalej nic ni ma..

a tak sie troche doluje bo am wrazenie ze z kazdej stroy otaczaja mnie coiezarne albo co dopiero urodzone dzieci codziennie slysze ze ktos w ciazy albo wlasnie sie komus dziecko urodzilo...

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481295 przez anoda89
Monia ja mam tak samo. Same ciężarne i jedna ze mną mieszka ale ciesze się że już niedługo będzie malutki brzdąc w domu i będę mogła się podszkolić. Jeśli chodzi o inne ciężarne to wiem że się nie powinno zazdrościć ale strasznie zazdroszczę, nawet tych dolegliwości ciążowych. Dziewczyny a może poczekacie na mnie i razem założymy wątek :silly:. Mam nadziej że wam uda się szybko za fasolkować ale fajnie by było :).
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481313 przez MoNiaaa
no fajnie by bylo jakbysmy wszystkioe w jeden watek wskoczyly :)
ale nic sie nie martw anoda nawet jak pozniej zafasolkujesz to napewno bedziemy ci kibicowac i sledzic twoja ciaze i dzielic sie radami:)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481317 przez anoda89
Żeby nie ta CC to jeszcze w tym roku bym w ciąży była a tak to muszę czekać. Z drugiej strony to dobrze że miałam CC bo mi oczyścili wszystko po krwiaku.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481347 przez MoNiaaa
anoda wszystkiego sa plusy i minusy ale jeszcze wszystko przed nami i jeszcze sie nacieszymiu maluszkami :)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481353 przez anoda89
Dokładnie, trzeba być dobrej myśli :). Monia ciekawe czy u Ciebie fasolka nie rośnie :).
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481361 przez MoNiaaa
jakby sie okazalo ze jest juz fasolka to by byl dopiero cud ale sie jakos nie spodziewam chyba za bardzo sie boje o ten wypity alkohol i wolalabym dopiero w grudniu zeby byla.
jakby sie teraz cos stalo to bym sobie wyrzucala ze to z mojej winy :(
ale juz czasem sama sie zastanawiam bo @ nie ma i te zawroty glowy???

choc na wizycie lekarz powiedzial ze rosnie jakis pecherzyk i ze po nim widac ze @ przyjdzie???
moglaby sie pospieszyc zebym na poczatku grudnia ogla dzialac:)
tzn dzialac dzialamy ale raczej nie jest to ten czas:P

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #481370 przez anoda89
Monia ja miałam przed @ tak jak Ty że najpierw kilka kropel krwi i tak miałam przez dwa dni a teraz jak się rozhulało.
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl