BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 5 miesiąc temu #482180 przez Insomnia
Emka a ja dziś Mesy przesyłałam co wypisywałyśmy rok temu :lol:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #482184 przez emka
postaram sie :) :silly:

wzieło nas na wspomnienia :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482185 przez MoNiaaa
z wami to tu widze wesolo:) dobzre ze tu trafilam bo zawsze znajde kogos z bogadsza wiedza od mojej:P
jakos wczesniej nie zastanawialam sie jak do tego wszystkiego dochodzi i co po kolei wystepuje i wyglada :blush:

jak narazie @ nie ma dalej wiec tak czy siak musze czekac na rozwoj sytuacji
a na wkladce mam taka wydzieline blado brazowa prawie zolta?

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #482191 przez emka
Monia ona Cie nawiedzi z nienacka :silly: zobaczysz :)

A w ogóle to jakaś kumulacja @, ja też mam :) :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482195 przez MoNiaaa
no wcale sie nie zdziwie moze i nawet bym chciala ale albo teraz albo za 9 mc :)

dziwia mnie tylko moje zawroty glowy ktorych do tej pory doswiadczalam tylko przy ciazy...ale jak ta owulka byla gdzies teraz to i tak nie mozliwe zeby juz jakies objawy byly.do tej pory myslalam ze jesli nawet doszlo do zaplodnienia to 16 listopada ale skoro na usg tak wyszlo to widocznie wszystlko sie poprzesuwalo

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482198 przez julka2404
Monia ja po zabiegu dostałam @ po 5 tygodniach dopiero :dry:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482200 przez MoNiaaa
widac nie ma reguly ;/ juz bym chciala miec z glowy a nie meczyc sie tak i czekac jak na manne z nieba...
nie nastawiam sie na nic zobaczymy co czas pokaze wolalabym nawet zeby jednak ten miesiac odpoczac a w grudniu to juz sie moze dziac :)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482202 przez Suari
Lacrijka napisał:

I tak nie moge żeli..a emememnsów nie kce, odrzuca mnie od slodkiego i mięsa..Dziewuszki jak nic hihi


Lacrijka- a Tobie lekarz nie wspominał jaki to przypadek u ciebie, w sensie czy dwujajowa lub jednojajowa ? wiem, że we wczesnym stadium wstępnie można stwierdzić czy jest jeden worek owodniowy czy dwa.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #482233 przez ViFi
Tu ViFi....
mam dobieo wynik Tk:
Macica powiekszona o niejednorodnym wzmocnieniu po kontrascie, przydatki prawe z wyodrebniajaca sie zmiana torbielowata wielkosci 31x24mm z wewnetrzna przegroda-po uwzglednienu Ca125 w celu weryfikacji podejrzenia raka jajnika wskazana konsultacja ginekologiczna z ocena w USG TV, ocena w MR, PET/TK.
Pogrubienie sciany kontnicy-na wskutek obkurczenia?-ocena utrudniona z powodu utrzymujacego sie obkurczenia i braku pelnego zakontrastowienia swiatła-w zaleznosci od obrazuklinicznego ewentualne wykluczenie nacieku sciany w klonoskopii.

w nerkach tez wyszły zmiany, w plucu jednym tez...

MR robiłam wczoraj ale mnie osłabił....myślałam ze nie wyleze....tak głosno,zimno....

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482254 przez Mirella
Emka dobrze gada, u Lacry parka będzie, Lacra imię dla dziewuszki jest już? Bo dla chłopca to mówiłas że po kocie masz :lol:

Vifi, czy ja dobrze pamiętam,że Ty juz w szpitalu, czy dopiero drugie badanie miałaś? Sorki że mylę, ale wiesz, ja bym i własne pomyliła jakbym sobie kartki do tablicy nie przypięła ;)

Nic nie rozumiem z tego wyniku, możesz to na polski przetłumaczyć? Albo Justyna? Justysia gdzie jesteś? Tłumacz co Vifi napisała bo nie wiem czy się denerwować czy nie?

I co to są te zmiany w nerkach i płucu????????
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482274 przez ViFi
Mirella napisał:

Emka dobrze gada, u Lacry parka będzie, Lacra imię dla dziewuszki jest już? Bo dla chłopca to mówiłas że po kocie masz :lol:

Vifi, czy ja dobrze pamiętam,że Ty juz w szpitalu, czy dopiero drugie badanie miałaś? Sorki że mylę, ale wiesz, ja bym i własne pomyliła jakbym sobie kartki do tablicy nie przypięła ;)

Nic nie rozumiem z tego wyniku, możesz to na polski przetłumaczyć? Albo Justyna? Justysia gdzie jesteś? Tłumacz co Vifi napisała bo nie wiem czy się denerwować czy nie?

I co to są te zmiany w nerkach i płucu????????

dopiero II badanie wczoraj i czekam na wynik

ViFi


Lipton33 - wykres na 28dni_sprawdz
Mama Aniołaka 30.03.2010 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482283 przez emka
Vifi Też nie bardzo rozumiem, chyba doipiero gin rozwieje wszystkie wątpliwości , z tego co zrozumiałam. Utulam Cię mocno bo to straszne takie czekanie i niepewność :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: Oby okazało sie niegroźne...

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482368 przez gosiak
Monia może gin faktycznie Ci nie powiedział ze jesteś przed owu żebyś nie zaszła w ciążę w tym miesiącu :unsure: może faktycznie trzeba było sie wstrzymać z przytulaniami bo w sumie po coś jest "zakaz" starania sie przez trzy miesiące, no ale z drugiej strony jak Ci powiedział ze nic sie nie stanie jak zajdziesz to już mógł dokładnie Ci powiedzieć o co chodzi z tym pecherzykiem a nie teraz sie domyslasz o co kaman :unsure: była to prywatna wizyta? Czy na NFZ ? Bo jak na fundusz to w sumie nie ma sie co dziwić ze wyszłaś z niczym...

lacra od miecha i od słodyczy Cie odrzuca, to ja stawiam ze będzie parka ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482370 przez Lacrijka
Imiona mamy takie:
2 chłopaki - Szymon i Tymon (eMek nie chce Maksia bo po kocie :( )
2 dziewuszki - Aurelia i Anastazja
parka - rzut monetą hihi

Suari - to są dwujajowe bliżnieta..widac na zdjęciu ze kazde osobno sobie bedzie rosło :)
A termin mam jakos na lipiec.
Temat został zablokowany.
11 lata 5 miesiąc temu #482377 przez Mirella
Bezie parka jak nic, dlatego się nie moglam zdecydowac chłopiec czy dziewczynka, ja obstawiam wersję Aurelia i Tymon :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl