BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #46963 przez Diana
MagdaM - według mnie nowa fryzura do ciebie bardzo pasuje więc jest ok!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46971 przez Lacrijka
Dziewuszki, a co jest z Asia (Asik)????
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46975 przez gosiak
Lacrijka napisał:

Dziewuszki, a co jest z Asia (Asik)????





Asik o ile mi wiadomo to chyba naciesza się kochanym bo chyba zjechał, ale hmm wlazła by frania na minutke dać znać co u Niej:) :lol:

Nati u mnie staranka w pełni dziś mi tempka o 3 kreski skoczyła(wczo- 36.3 dziś 36.6) to dziewczyny powiedzcie mi czy to ow sie zaczyna czy już jest ? bo już zgłupiałam;/ no i w nocy mnie strasznie w prawym boku kuło aż ciężko mi sie było przekręcić na bok..to mój 11dc u mnie staranka co dzień aczkolwiek wczoraj mnie w tym boku tak kuło więc sobie odpuściliśmy ale dziś chyba zadziałamy:)

MagdoM odważna wryz, ale bardzo do Ciebie pasuje ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46983 przez Mirella
Magda, no no, odważnie :D fajnie wyglądasz, nie wiem jak było wcześniej, ale fajnie jest.
ja bym odwagi nie miała zrobić się na czerwono, otwarcie przyznaję


Asik po łapach dostanie za milczenie, to jest skandal!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46984 przez Lacrijka
Oj dostanie, dostanie. Tak se nie robi, to jest niezgodne z prawem tak zamilknąć :):):):)

Asik, napisz choć słówko czy jest wszystko ok :):):) Daj odpocząć temu miśkowi w koncu :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46986 przez MagdaM
Eeeee to jest RUDY nie czerowny :silly: :P
Dzieki laseczki!! Siedze i sie zacieszam :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46996 przez nikusia1988
MagdaM odważnie, odważnie :) i również twierdzę że bardzo pasuje ta fryzurka do twojej buźki :)

Gosiak- Sąsiadeczko :D Ja niedaleko bo głubczyce :d
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46997 przez Mała
Gratuluje Zuza.
Mój mąż dowiedział się od razu, że jestem w ciąży, bo byliśmy na zakupach i przechodziliśmy obok laboratorium, a mnie się @ spóźniała, więc zrobiłam test z krwi. Po godzinie odebrałam wyniki, a potem to z wielkimi bananami na twarzach robiliśmy zakupy, że ludzie dziwnie na nas patrzyli. Super sprawa. :)

To której następnej gratulujemy...?
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 12 lata 5 miesiąc temu #47019 przez gosiak
nikusia1988 napisał:

MagdaM odważnie, odważnie :) i również twierdzę że bardzo pasuje ta fryzurka do twojej buźki :)

Gosiak- Sąsiadeczko :D Ja niedaleko bo głubczyce :d




no proszę to Głubczyce też mi są bliskie bo mój mąż z tamtych okolic pochodzi:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #47020 przez gosiak
ale byka walnęłam :silly: Głubczyce:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #47029 przez Lacrijka
Widze ze zadna z nas nie pisze o objawach w tym cyklu :) Ja pomimo tego ze sie wyjątkowo w tym miesiącu ich nie doszukuje to one same się pojawiaja. Zgaga-ostatnio nawet po wodzie mnie męczy. Piersi znów czuje ze mam a to się nieczesto zdarza. I kłuje mnie w jajnikach ale to kłucie to jakies dziwne bo kłuje mnie juz od tamtego cyklu.. Nic mi sie nie chce i ciągle bym spała..Echhhhh a to dopiero 22 d.c gdzie tam do @ albo i nie @ tylko test...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #47039 przez bewipo
MagdaM fryzurka rewelacyjna, bardzo twarzowa :)

Jak już tak ponarzekać mamy trochę to mnie wczoraj i przedwczoraj brzuchol bolał, więc pewnie owu. A spać to śpię ciągle od 4 dni. Ale że się doszukiwać nie miałam i nie przejmować, to stwierdzam że pogoda źle na mnie wpływa i za dużo się stresuję :) Taką wersję oficjalną przyjmujemy ;) A że do @ to tak ze 2 tyg jeszcze to wersja oficjalna jest jedyną możliwą i prawdziwą!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #47040 przez kaśku
Magda jak dla mnie totalnie rockowo :woohoo: z pazurem!
muszę chyba codziennie do was zaglądać bo pare dni mnie nie było i nie moglam sie dokopać do ostatatniego postu...
na razie kot mi ząbkuje, gryzie wszystko i wszystkich. zmieniam pracę na lepiej płatną, ale taką samą, ogarniam podyplomówkę i ostatnie papierki przy kredycie.
ze zdrówkiem trzymam formę :D i oby tak dalej.

cały czas o was myślę i ściskam mocno :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #47054 przez Agusia83
Magda, fryzurke masz bardzo nowoczesna, odwazna, ale rewelacyjna:) fajnie, ze cos zmienilas u siebie...mozesz sie poczuc jakbys sie na nowo urodzila:)...i teraz wszystko bedzie na plus...
...a u mnie wsztstko po staremu...teraz sie ciesze, ze mam kilka wolnych dni od jednej pracy i bede mogla posprzatac na blysk mieszkanko i zrobic pyszne potrawy na wigilie i nie tylko :) ...wlasnie sobie zdalam sprawe, ze trza ubrac choinke :blink: :silly: ..no to moze jutro juz sie za to zabiore, bo w inny dzien na pewno nie bedzie czasu...a jak u Was przygotowania?..
..odnosnie starania to mam 19dc, dzien przed owulka bylo przytulanko...ale zobaczymy czy to cos da....staram sie troche wyluzowac i nie myslec...ale wiecie jak to jest.....czasem ktos cos przypomni, albo zapyta "a Wy to kiedy sie postaracie?"...czy cos w tym rodzaju i od nowa nachodza was mysli.....i tak troche smutnawo...ale wszystko trzeba przezyc i wierze, ze w koncu sie uda..no bo w koncu dlaczego mialoby sie nie udac????? :) :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #47055 przez Mirella
Agusia dobrze kombinujesz, dlaczego miałoby się nie udać?
A odnośnie życzliwych pytań to ze dwie strony temu, no może więcej bo tu jakoś szybko przybywa, napisałam co o tym myślę i co proponuję :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl