BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #46613 przez angellika1
Mirella nie tylko Twoje ;) ja juz z niecierpliwością czekam :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46614 przez Lacrijka
Coz tak żadna nie chce się testowac ?? Ja sobie walne testa na wigilie, a nóz gwiazdor sie pojawi i będa dwie kresunie :) Fajnie by było męzowi do prezenta dopakować test z krechami ..tak mi sie marzy, a jak będzie zobaczymy :) Zimno mi jest strasznie, takie normalnie drgawki mam, zaraz chyba zmerze tempke bo cos mi tu smierdzi rozłozeniem przed świętami... Zuzka, testować się ładnie a nie nam tu nerwy szargac :):):)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46616 przez angellika1
Ja planowalam test zrobić w mikołajki 6 grudnia.... ale nie wytrzymałam i zrobiłam chyba 2- dni wcześniej i wyszła bladziocha :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46628 przez Diana
Gosiak, to bardzo polecam Westa bo to bardzo fajne pieski!
Ale nie wiem jak to będzie jak już będziemy mieli dzidziusia bo jest bardzo o nas zazdrosna i ciągle chce być w centrum uwagi, ale jest grzeczna więc jakoś się przyzwyczai.

Zuza jak zrobisz teścik to zaraz pisz :woohoo: bo ja trzymam kciuki!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46631 przez Diana
A właśnie, delfinek83 to ja już trzymam kciuki za bliźniaczkami, to będzie moja imienniczka. :laugh:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46640 przez gosiak
Delfinek Wszystkiego Naj z okazji rocznicy!!! no i Tych bliźniaków:D

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46641 przez gosiak
mnie chyba tez coś rozkłada, jestem po dniu spędzonym na zakupach i padam, i nie mam siły pisac ...ehh miłego wieczorku wszystkim pa

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46650 przez bewipo
delfinek ode mnie również fasolki :)

Ja ostatnio tez sobie o bliźniakach zaczęłam knuć ;) No ale byle to jedno się wreszcie pojawiło, bo ile można czekać. Już nawet mężuś pyta mnie codziennie czy jestem w ciąży... Wszyscy tak mi wróżą, a na końcu nic z tego nie będzie...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46652 przez Asieńka
Cześć dziewczyny...

Tym optymistycznym akcentem żegnam się z Wami...

Buziaki
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46654 przez Mirella
Asieńka a tak trochę mniej tajemniczo? bo nie widzę zebyś się gdzieś przeniosła....

chociaż optymistycznie to chyba jedno znaczy?...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46665 przez Zuza
Dziekuje Wam kochane testowac bede jutro bo dzisiaj pojade po test i rano zaraz o 6 strzele:)

Tylko sie tak zastanawiam ze cycunie mnie juz tak n ie bola jak na początku ??? czy tak ma byc czy ta małpa sie zbliża ???

url=http://www.glitterfy.com/] [/url]

Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46673 przez Marta M
No to Zuza zapodalas mi myslenie...jutro?? TO ja sie dowiem dopiero w wigilie...chyba ze wyjde na ten mroz i znajde jakas kafejke...

zatem 2 kresek jutro zycze :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46677 przez Zuza
Marto własnie sie zastanawiam czy nie leciec po test bo juz nie moge wytrzymac hehh :) co mnie boli brzuch dołem moze wiesz co to oznacza???

url=http://www.glitterfy.com/] [/url]

Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46685 przez MagdaM
Dzien dobry babenki
Napisalyscie tyle, ze przelecialam ale nie sposob nadrobic...

U nas wieje okropnie :|
Pozatym posprzatalam domek, pomalowalam orzechy i wlasnie zdycham bo sie nawachalam farby :/
Jeszcze mi zostalo ubrac choinke, zrobic pierniczki, pierniki, rybe i raz jeszze posprzatac. A no i spakowac prezenty :D
I jeszcze dzis fryzjer, ale chyba mi braknie odwagi na to co bym chciala i jeszcze musze akwa wysprzatac uf...

W czwartek wizyta... Mam nadzieje, ze bedzie ok i lekarz bedzie mial dla mnie prezent, bo juz dluzej nie wytrzymam :blush:

Buziaki

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46697 przez Marta M
Nie jestem lekarzem..moge Ci powiedziec tylko tyle, ze mnie czesto przed @ boli brzuch dolem i krzyze...ale rownie dobrze moze to byc objaw zagniezdzania zarodka...a i czasem przy ciazy taki bol moze zle zwiastowac...takze jak widzisz nie jestem w stanie Ci pomoc i odpowiedziec jednoznacznie...

mam jednak gleboka nadzieje i dziwne przeczucie, ze Ci sie udalo :) Z tego co pamietam starasz sie od lipca...tak samo jak ja..:) (moze prawie...ja od czerwca)...i jakby sie Tobie udalo to mysle ze mnie tez niedlugo :)

co do testu to najwieksze stezenie hormonu jest w porannym moczu...wazne to jest w pierwszych tygodniach, kiedy to stezenie nie jest jeszcze na tyle duze, zeby test je wykryl...dlatego lepiej robic rano...ale zawsze mozna sprobowac...:)

Ja zawsze bylam niecierpliwa i robilam testy nawet przed @, ale wiele rozczarowan mnie nauczylo, ze trzeba jednak poczekac...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl