BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #46522 przez Mirella
Gosia, jedna dzidzia ma ponad tydzień, a druga ponad miesiąc, bo Dawidek się pospieszył troszkę :) a niedługo powinna się Hania urodzić, w styczniu, nie pamiętam dokładnie którego. Tamte zaglądają, ale bardzo rzadko, przeniosły się na mamusie grudniowe, Eash, nie ma neta w domu, a historię Grazi sobie doczytasz. Nie pamiętam kto tam jeszcze był na początku a go nie ma. Magga? Przeniosła się na majówki :) ale i tam jej dawno nie było, nawet się martwię troszkę, oby na wyrost, tfu tfu splunąć i odpukać!!! Czytaj dalej, zobaczysz że całą noc będziesz czytała :D

na tej liście staraczek brakuje mi Nikusi, ale nie będę dopisywać, sama to zrobi, Nikusia gdzie się podziewasz???

No a z tym Aniołem to bez przesady, czarownica :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46533 przez bewipo
Nikusia coś mało do nas zagląda. Odezwij się dziewczyno, napisz co u Ciebie!!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46534 przez Mirella
@ przylazła
nie żebym się spodziewała że nie przyjdzie, ale wiecie co? zaskoczona się poczułam jak nastolatka, jakoś mi się wydawało że mam jeszcze czas, że może po Świętach... ale po przestudiowaniu kalendarza męża wyszło mi że w normie przyszła. No i jak ja moge się do staraczek zapisać jak nawet nie wiem kiedy @ przyłazi? :)

a co tu taka cisza dzisiaj? heeeej, no mam nadzieję że to znaczy że jeszcze z łóżek nie wylazłyście :P
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46536 przez bewipo
Mirella ale jesteś agentka. No kiedy @ przyłazi to w sumie dobrze wiedzieć, ja tam nie lubie takich niespodzianek :)

Ja wylazłam bo mąż na uczelni...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46537 przez Mirella
Też nie lubię, ale jakoś zawsze nad tym w miarę panowałam.... może nie co do dnia, ale tak mniej więcej, a tym razem luz tak totalny że nawet zapomniałam kiedy była :) po ciąży mi się tak porobiło, wcześniej pilnowałam jak diabli :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46583 przez Zuza
hej kobitki :)


Ja @ dalej nie mam :) Jak jutro nie bedzie to lece po test i we wtorek testuje chociaż mnie korci zeby juz zrobic ale poczekam bede twarda :) miłego popołudnia :)

url=http://www.glitterfy.com/] [/url]

Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46584 przez bombel779
Zuza powiem Ci,że ja biegałam po testy jak tylko @ spóźniała mi się "15min" :P i zawsze wynik był negatywny.Aż któregoś razu(w lipcu tego roq :D ) powiedziałam sobie
-"Smolę to.Nie robię testu,bo i tak będzie 1 kreska.Zaczekam jeszcze.Prędzej czy później @ przyjdzie,w końcu nie raz,nie dwa się spóźniała.." i tak sobie czekałam 1 dzień,drugi,trzeci,...i nic :) No to mówię -Dobra,zrobię ten test i sprawdzę(akurat miałam straszną ochotę na piwo :P i taka myśl mi przebiegła przez głowę,że nie wiadomo czy mogę?!:P :P ) no więc następnego,już 4tego dnia :) wyciągnęłam z szafki teścik,zrobiłam i...... ujrzałam 2 cudowne kreseczki!!! :D :D :D Aż nie mogłam w to uwierzyć!! :) Popołudniu mój mąż wrócił z pracy i pierwsze co pyta mnie -Dostałaś okres?? Mówię mu,że nie.A on odp. że w takim układzie ma coś dla mnie :) i wyciąga z kieszeni test :D No to mówię mu że już robiłam i że jest pozytywny :D :D Bardzo się ucieszył,choć z początku też nie mógł uwierzyć :silly: Ale mówię,że jak już kupił test,to dla pewności jutro rano powtórzę.No i powtórzyłam i znowu były 2 kreski :D
Qrde aż się wzruszyłam,jak sobie przypomniałam :P :)

Dlatego Zuza trzymam kciuki :D :D

Aaa swoje 2 testy mam do dzisiaj schowane w szafce :D :P :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46596 przez angellika1
Zuza także trzymam kciukasy :) :) Ja pewnie bym pojechała do nocnej apteki po testy :) Ja z testami to wariowałam że ho ho :D
A dzisiaj mi sie humorek polepszył, moze to co napisze wyda sie śmieszne ale cieszę się ze mega mdłości w końcu przyszły ;) ;) Ledwo co w kuchni przy robieniu obiadku wystałam .....
Już w końcu mam jasną informację co do staraczek :) chyba tak duzo jeszcze nie było 10 osób :) :) Mirella a ja na Twoim miejscu i tak bym sie dopisała w końcu ten kto sie nie stara najszybciech zachodzi :) :) Czy nie tak Mirelko napisalaś........ :P :P :P :kiss:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46600 przez delfinek83
Zuza, trzymamy kciuki :kiss:

Witaj Diana, fajnie że dołączyłaś :)
a swoją drogą bardzo mi się podoba imię Diana, to mój drugi typ na imię dla córeczki. Pierwszą chciałabym Laurę :kiss: a druga córka Diana albo synek do pary :woohoo:
ale najpierw trzeba zacząć od pierwszej dzidzi a nie już o kolejnych myśleć haha no chyba że się tak rozkręcimy że bliźnięta będą :silly:

co do gina, to ja chodzę na nfz i za nic bym go nie wymieniła,
facet jest świetny, dobry lekarz,ma fajne podejście, jest sympatyczny, prawie jak kolega i zero krępacji, luz :laugh:

Spadam bo wpadłam tylko na chwilkę, zaraz lecimy z mężulkiem na jakąś kolacyjkę przy świecach i winku, a potem ... :blush: :lol:


[url=http://www.suwaczki.com/tickers/16ud3e3k6640b9q1.png[/img][/url]
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46603 przez angellika1
delfinek też myślalam o imieniu Laura dla dziewczynki :)
Owocnej kolacji życze Wam ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46604 przez bombel779
Delfinek to wsiego dobrego z okazji rocznicy!! ;) Niech Wam miłość pięknie kwitnie,a jej owocem będzie mała fasolka! :P ;) :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46605 przez angellika1
ale za mnie gapa :( delfine oczywiście fasolki życze Wam na tę rocznicę :) :) :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46606 przez Marta M
Moze zaczne od tego: delfinek wszystkiego najlepszego!!

Angellika1, widze, ze Ty tez masz roznice za 4 dni, Tobie, mezowi i dziecku rowniez zycze wszystkiego dobrego..:)

Pisze juz dzis dlatego, ze mezus znow leci do Afganistanu i zabiera laptop (moj niestety poszedl do komisu :(), takze nie bede wiedziec co u Was dziewczyny...a najbardziej to ubolewam, ze nie bede wiedziec jak sprawa u Zuzy sie potoczy...Mam nadzieje, ze napiszesz jeszcze przed poludniem, ze sie udalo i bede sie mogla cieszyc Twoim szczesciem przez te dni...;) Jak nie zdaze dowiem sie dopiero za 5 dni...:( To beda dlugie dni..

Powodzenia!!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46610 przez magduska
zuza pisz co tam u ciebie,oczywiscie trzymam kciuki i mam nadzieje ze dwie kreski pokaza sie i bedzie super prezent pod choinke dla was
delfinek oby ta rocznica zaowocowala fasolka powodzenia
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46612 przez Mirella
angellika1 napisał:

Mirella a ja na Twoim miejscu i tak bym sie dopisała w końcu ten kto sie nie stara najszybciech zachodzi :) :) Czy nie tak Mirelko napisalaś........ :P :P :P :kiss:



Angellika mało ze tak napisałam, tak powiedział lekarz mojej koleżance, także ta moja teorią ma poparcie w medycynie :P No i dlatego się nie dopiszę, zobaczymy czy teoria się sprawdzi w praktyce :lol:

Delfinek, jak tam świętowanie? Szampan otwarty? wypity? nooook, to teraz trzeba uwieńczyć świętowanie staraniami :D :D :D a ja życzę żeby były owocne, oj owocne. Chcesz bliźniaki? No to bliźniaków życzę :kiss: :kiss: :kiss:

Zuza, ale wystawiasz na próbę moją cierpliwość...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl