BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #46703 przez gosiak
Marto w Pełni się z Tobą zgadzam, że z tymi testami to lepiej poczekać przynajmniej do dnia spodziewanej @, też wiele razy się zawiodłam i ja to nawet sobie postanowiłam że pierwszy test to 3 dni po spodziewanej @ :lol: zobaczymy czy wytrzymam:) To Marta podobnie się staram z tym że ja od lipca, ale powiem Wam że przez trzy miesiące to te staranie były na zasadzie że jak się trafi to się trafi (po prostu nie zabezpieczaliśmy się) i nie celowaliśmy specjalnie wtedy w dni płodne! także można powiedzieć ze dwa ostatnie cykle są celowane namierzane mam nadzieję że długo te nasze celowanie nie będą trwały! ale w tym cyklu jestem dziwnie spokojna i wyluzowana i chyba zbliża mi się ow bo od czasu do czasu w jajkach mnie kuje szczególnie w prawym wczoraj to myślałam że wyrostek mnie łapie, ale potem przeszło, no i to jest mój 10 dc dziś zaczęłam mierzyć temp miałam sobie odpuścić w tym cyklu, ale jednak od dziś mierze i miałam 36.3 no i śluzik co raz większy także staranka w pełni :lol: :lol: :lol: :lol:

Zuzka a ja myślałam że dziś przeczytam tu dobą wiadomość że dwie krechy Ci się pokażą, a Ty Nas tu w niepewności trzymasz, poczekaj do juterka i zatestuj bo dziś może za wcześnie i tylko się zdołujesz..ale ja coś czuje po kościach że jeszcze ktoś w tym miechu podzieli się z Nami dobra wiadomością może to będziesz Ty życzę Ci tego z całego serducha:) bo ja to dopiero w styczniu się dowiem także nie będę miała niespodzianki na święta, a może w lutym mężowi na ur za to prezent zrobię:D :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46708 przez Mirella
Eeeee tam, porannym, ja zrobiłam nie porannym tylko tym dwie godziny późniejszym a dwie krechy były jak malowanie :P i to wcale nie było teoretycznie po @ jeszcze miała prawo przyleźć


Madziu, no jasne że będzie dobrze

Zuza, no już wiem przez kogo osiwieję w tym miesiącu....


Angellika co tam???????
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #46716 przez nikusia1988
Witam Was dziewczynki :)


Bewipo buzzzzziaczki za to że chociaż ty jedna o mnie pamiętałaś :) :*
U mnie stara bida jak to babcie mówią :) he he
A mnie do staraczek nie zaliczyły wiedźmy... :p
Więc sama się dopisuję...

1)bewipo
2)Marta M
3)gosiak
4)Nati
5)Mała
6)delfinek
7)Lacrijka
8)Agusia83
9)Diana
10) ViFi
11) Nikusia1988 :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46717 przez Zuza
Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam test DWIE KRECHY i to mocne HURRRA. Boże nie wierze. Moge juz dzisiaj powiedziec mojemu ze jestem w ciąży???

url=http://www.glitterfy.com/] [/url]

Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46718 przez Marta M
Zuza a nie mowilam..:) Moje przeczucie jest nieomylne...:)

GRATULUJE!! :) Strasznie sie ciesze :woohoo:
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46719 przez raczek10
noto GRATULACJE :laugh: :laugh:

/035/0354289b0.png?3420[/img] [/url]

s2.pierwszezabki.pl/035/0354289b0.png?6371
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46722 przez Marta M
Aaaa...i ja bym powiedziala :)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46723 przez Zuza
Dzieki dziewczyny:) moge powiedziec mojemu ze jestem w ciąży czy lepiej poczekac az pojde do gina??

url=http://www.glitterfy.com/] [/url]

Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46725 przez nikusia1988
GRATULUJĘ :)
No to może teraz się posypią fasolki :D
Ja również bym się mężowi pochwaliła na twoim miejscu bo chyba bym nie wytrzymała ;)
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46726 przez Zuza
Właśnie chyba powiem bo nie wytrzymam Dzieki jestem taka szcześliwa ide robic jakiś obiadek buziaczki :)

url=http://www.glitterfy.com/] [/url]

Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46732 przez sylka
Zuza gratuluję :D Ja swojemy powiedziałam od razu tego samego dnia. Kupiłam takie małe skarpetki i schowałam na klawiaturze komputera bo wiedziałam że będzie siedział :D a następnego dnia razem poszliśmy do ginekologa :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46756 przez Diana
Zuza super!!! Gratulacje z całego serduszka!!!
Dopiero do was dołączyłam a już taka wiadomość :lol: .
Ja też bym powiedziała odrazu bo bym nie dała rady czekać!!! Pewnie nawet bym zadzwoniła jak by w pracy był, ale ja to bardzo niecierpliwa jestem :blush: .
A ty powiedz jeszcze dzisiaj po co masz się znowu męczyć czekaniem.
Buziaki dla ciebie i fasolki.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46757 przez Mirella
Zuzaaaaaaaaa, no suuuuuuuupeeeeeeeeeeeerrrr !!!!!!!!!! Bym Ci nawysyłała buziaków ale jak wycałowałam Angellikę to się wątek zatkał i do tej pory go nie odetkali, to tak symbolicznie :kiss: :kiss: :kiss:
i weź to sobie przemnóż przez jakiś milion :lol:

Ja mężowi pokazałam test jak tylko wyszłam z łazienki :)


Nikusia, nieuważnie czytasz, bo wyraźnie pisałam że Cię brakuje na liście, ale nie będę Cie dopisywać, bo sama to zrobisz :) zajrzyj na 27 stronę na dół, nad Bewipo :P
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46777 przez gosiak
Zuza GRATULEJSZYN ja to bym powiedziała nie umiała bym wytrzymać normalnie :D kurde bela też miałam przeczucie że jeszcze w tym miechu sie posypią dwie krechy:)) a może jeszcze jedna zrobi Nam niespodziankę?? hahaha w końcu jakieś dobre wieści a tak cichaczkiem to oczywiście zazdroszczę Ci, a jednocześnie cieszę sie Twoim szczęściem no to kochana teraz do lekarza zobaczyć który to tydzień :lol: :lol: :lol: :lol: buziaki no i Ciebie też niech ominą świąteczne porządki teraz masz czas największej dbałości o siebie !!!

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #46780 przez gosiak
a tak w ogóle to zuzka chyba nawet nie zdążyła się zapisać do listy :lol: :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl