BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu #519532 przez Dave
sylwus-witamy:-) rozgosc sie:-)



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519535 przez Asik
Dpc :) :) GRATULACJE :) :) :) :) :) :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519539 przez dpc
Asik dziękujęęęęęę :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519542 przez Asik
Twój eM tez tak przeczuwał jak mój eM :) pamiętam że przed terminem @ zadzwonił do swojej mamy i się chwalił że w ciąży jestem :D dwa dni przed !! :D :D :D
no to teraz odczekać ze dwa tyg i do gina pewnie pomkniesz :) a wczesniej bete zrobisz? ja jak byłam u gina to był 6tc5d :D :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519558 przez dpc
bety nie będę teraz robić :)
mam nadzieję, że uda mi się szybko dostać do mojej doktor, chociaż do niej to i kilka miesięcy można czekać - no nic, może się wepchnę w kolejkę ;D



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519560 przez Mała
dpc teścik to była tylko formalność, gratuluję :)

Gosia 2712 ja mam synka z rozszczepem kręgosłupa i mi genetyk mówiła, że przed kolejną ciążą trzeba brać 5 mg kwasu foliowego co najmniej 3 m-ce przed zajściem w ciążę. My byliśmy w poradni genetycznej, gdzie lekarz prześledził choroby, zgony wszystkich członków naszych rodzin i się okazało, że u m w rodzinie była dwójka dzieci z rk.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519562 przez emka
dpc Wiedziałm!!!! :0 GRATKI!!!

Monia
Z moim to samo... Wiesz faceci są tacy, że lepiej nie rozdrapywać. A my chcemy gadać, tu jest na to miejsce, na żale i smęty. Poza tym w tych sprawach kobiety sie lepiej rozumieją, ja mam na szczęście grono takich dobrych dusz... Z mamą też nie chcę na te tematy bo wiem ze sie zaraz martwi... Ale powiem Wam trzeba sie wygadać, wypłakać, zeby to nie siedziało w nas i truło od środka. Ja wiem ze też tu czasamiza dużo smęcę, z góry przepraszam ! :blink:

Gravity
:kiss: :kiss: :kiss: Trzymaj się!!!

Gosiaku :kiss: Wiesz ze nieustannie za Ciebie trzymam kciuki. Dzięki za miłe słowo :)

Wiecie co mój Maż sie na mnie obraził w weekend przez Was :) Tzn przez to, że siedziałąm i czytałam, a on coś ode mnie chciał, tak długo czekał aż zasnął :) :silly: Co mi zresztą nie przeszkadzało... :silly: I teraz mi gada ze jestem uzależniona!!! :lol: NO ale co ja poradze, jak Wy piszecie na potegę!!! :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519568 przez dpc
dziewczyny dziękuję za gratulki :kiss:



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519571 przez pani_p
Witam wszystkie nowe panie :)

dpc Gratuluję :) Strasznie się cieszę bo to tak napawa nadzieją, że i nam się uda :)

Mój Mąż jak widzi, że sięgam po telefon to od razu torsje ma :D "Przecież dopiero to czytałaś?!" hihi :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519572 przez emka
MIrella Chyba ty pytałas czy mamy sprzedaż internetową? Mamy , mamy i wiesz co jest najdziewniejsze ze najwiecej sprzedajemy przez neta lamp. A to jest najbardziej tłukące. Nie wiem czy tu mozna reklame robić, ale wysle Wam linka, choć strona dość długoo nieaktualizowana i nie wszystko na niej jest ( właściwie to pewnie z połowy nie ma). Wystawiamy też na na allegro, ale troche spada sprzedaż,m zresztą walka o ceny jest wykańczająca. :silly:
hurtownia.halma.pl/
Od niedawna mamy konto na facebooku www.facebook.com/HALMApl

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519576 przez dpc
Pani_p :kiss:



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519578 przez MoNiaaa
emka ty smecisz??nie zauwazylam :P

ja wlasnie nie chce tu wam pisac o moich smutkach i smecic bo zaniedlugo zostane okrzyknieta smetem roku!!! na codzien staram sie byc wesola i pogadana dziewczyna a tu wychodza same moje zle strony :P

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519581 przez emka
Pani P hehe mam to samo :)

Monia bo to dla nas smutny temat... Ale mozna zawsze Mirele albo Ingrit o kopniaka poprosić na rozpęd. Wiesz co ja teraz jestem tak pełna nadziei, że aż bo ję się spróbować. Głupie to ale właśnie boje sie że odbiore sobie tą nadzieje! Oj sama siebie nie rozumiem! :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519583 przez Gosia 2712
Mala przesledzilam cala rodzine od kad pamietam i nie pamietam nikogo kto mialby problemy z ciazami czy mial chore dzieci... Nie wiem jak u meza bo on polowy swojej rodziny nie zna bo nie utrzymuja kontaktow bo on jest najmlodszy z rodzenstwa a jego najblizsze kuzynki maja ok 40-40paru lat a on 25 w tym roku i jakos tak kontaktu z nimi nie ma... Ale to wina rodzicow jego... Rozmawialam z ciocia i mama i one tez nie znaja nikogo kto u nas w rodzinie mialby takie czy podobne przypadki... Wiec sama nie wiem... Zobaczymy co mi lekarz powie. Nasze dzieciatko mialo bezczaszkowie jeszcze i nam powiedzieli ze to moglo sie z wszystkiego wziasc... nawet z tego ze mialam np kaszel czy infekcje ze to jest teraz choroba cywilizacyjna i duzo osob traci przez to dzieci...

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519584 przez pani_p
No co zrobić :) Jak dłużej mnie tu nie ma to nie umiem nadrobić i udzielać się nie ma jak bo połowę tematów zapomnę zanim wszystkie przejrzę :D

Monia Komu Ty masz się kobieto wygadać jak nie nam? Nikt Cię lepiej nie zrozumie ;)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl