BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu #519719 przez dpc
Sylka, Iwonta, dzięki kochane :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
I WSZYSTKIM STARACZKOM WYSYŁAM CIĄŻOWE FLUIDKI :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519720 przez ferritka
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa DPC!!!!!!!! kochana GRATULACJE USCISKI dla Ciebie!!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: zajadałaś się szprotkami i skuziłaś bociana ;> GRATULACJE !!!!!!

Witajcie nowe staraczki kochane ;*** Fajnie, ze tu trafiłyście ;) jak to się mówi "w kupie raźniej " :laugh:

Graviti - kochana trzymaj się dzielnie, pamiętaj że nie wszystkie tu jestesmy w ciązy, wiele z nas wciąż czeka, wiele również jest po tragicznych chwilach, wiele z nas ma depresje, wiele smutków i czasami naprawdę jedynym miejscem gdzie można się szczerze wygadać i wyrzucić z siebie cały ból jest to forum właśnie. Tu żadna nie powie " nic się nie stało" bo wiemy my Aniołkowe Mamusie, że stało się za wiele.

u mnie sniegu po paszki i...katar po kolana;/ zamiast bociana dostałam od Was wiruska- od razu przyznać się która mi go podesłała ;>>

Iwonka, a jak u Ciebie? dobrze już, mdłości ustały???

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519722 przez dpc
Ferritka, no coś w tych szprotkach chyba było haha :D :kiss: :kiss:
w ogóle powiem Wam szczerze, że spodziewałam się tylko cienia drugiej kreski, a tu taki tłuścioch :lol:



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519729 przez dzidzia1234
DPC- bla bla bla- Ty specjalnie czekałaś, żeby już tłuścioch był :)

MONIA- co Ty chcesz zostać smętem roku już 7 stycznia?????? na taki tytuł to trzeba troszkę popracować

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519731 przez iwonta_kg
Ferritka mdłości powoli przechodzą. czasem mi się tam zrobi niedobrze ale już nie tak jak pare dni temu. podobno mdłości są na dziewuszkę ;)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519736 przez dpc
o, to ja będę miała dziewuszkę jak tak :laugh:



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519738 przez ferritka
dzidzia ;O co Ty mowisz? to takie rzeczy jak donosy mają miejsce? oj komuś podpadlaś chyba i to okrutnie ...ale franca swoją drogą ta donosicielka ( domniemam, że to kobieta, faceci raczej sie takimi rzeczami nie zajmują ) albo jakaś zazdrośnica bezdzietna....a tam gdzie naprawde dzieciom dzieje się krzywda nie ma nikogo ;///

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519741 przez iwonta_kg
dzidzia1234 napisał:

DPC- bla bla bla- Ty specjalnie czekałaś, żeby już tłuścioch był :)

MONIA- co Ty chcesz zostać smętem roku już 7 stycznia?????? na taki tytuł to trzeba troszkę popracować

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


dzidziaa kto tak napisał i czemu???? od razu policja??? a ty przedszkolanką jesteś???



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519743 przez Gosia 2712
Asik wsumie teraz patrzac na ta chemie zawarta w jedzieniu i we wszystkim czego używamy to nie trudno o takie wady... Lekarze mi powiedzieli ze to jest choroba cywilizacyjna ze teraz duzo ludzi przez to traci dzieci :( My z mezem pracowalismy w ciezkich warunkach w masarni w Niemczech po 12h codziennie w chlodniach gdzie bylo 5 st. ja musialam dzwigac pojemniki z miesem ktore wazyly ok 20-25kg wiec to tez pewnie zrobilo swoje bo tam szlo sie porzadnie njaje**bac a nie narobic... :/ A organizm oslabiony...

Mirella ja tez caly czas mialam nadzieje ze to nie prawda ale jak juz 17 grudnia lekarz w katowicach mi potwierdzil ze jednak tak jest to stracilam nadzieje... :( nie potrafie zamknac sie w domu i kisic sie z tym problemem bo predzej oglupieje :/

iwonta_kg dziekuje :* tez mam nadzieje ze wkoncu sie uda i bede miec bobaska :)
hehe ostatnio do meza zaczelam sie smiac ze nastepne beda trojaczki i nadrobia tamte dzieciatka to sie mnie zapytal czy chce zeby on osiwial hehe :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519744 przez iwonta_kg
o matko... ale ja mam lenia dzisiaj!!!!!! masakra... szukanie pracy idzie na krew z nosa... albo brak etatów albo przerwę mają albo jeszcze coś innego... w urzędzie pracy taki tłum że nie idzie się przedostać!!! ale za to słońce wyszło :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519746 przez ferritka
Iwonka, no to cunie ;)))
hmmm ja się zastanawiam, czy na ten kalendarzyk płciowy to patrzeć rocznikowo czy według miesięcy ...bo rocznikowo w styczniu mam panienkę a miesiącowo kawalera.. i badź tu babo mądra i upiecz placek ;>

a odkąd sobie myśle, że sex to zabawa i co będzie to bedzie to jakoś tak nam mega fajnie przy przytulankach więc odrzucam całkowicie wyliczanki - no oczywiście, że spoglądam w kalendarz ale patrzę głównie kto ma imieniny ;>

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519750 przez madziaska
Dpc, gratuluje Kochana :) :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519751 przez dzidzia1234
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519752 przez izula
DPC moje najgorętsze GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Monia ja cię rozumiem bo ja też wyleję z siebie co mi na sercu leży a mój M... to milczy i dusi w sobie, że niby po co mnie ma martwić. I muszę z niego wyciągać o co chodzi i co mu na sercu leży. Tak to chyba już jest, że faceci są mniej wylewni niż kobiety.

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519753 przez pani_p
Ludzie są walnięci:/ Jak się dzieje krzywda to nie reagują a jak wszystko w porządku to dzwonią bez sensu żeby się odegrać... :/ Współczuję sąsiadów.

Ferritka u nas też to tak działa :) od razu nam lepiej tak bez ciśnienia :) Z uśmiechem i luzem do tego podchodzimy :)
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl