BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu #519594 przez MoNiaaa
dzieki :)

a u mnie sypie snieg ale jakos tak dziwnie po malu spadaja te platki :side:
ja tez nie wiem zeby ktokolwiek u mnie z rodziny poronil...

Gosia jak to nie wada gnetyczna byla to troche pocieszenie bo kolejny dzidzius bedzie zdrowy :)

ja jak dlugo nie zagladam to tez ciezko mi sie wbic bo czytam po lebkach zeby dobrnac do konca i zapominam kto o czym pisal :side:

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519598 przez emka
Oj właśnie jeszcze cos mi sie przypomniało, miałam napisać Gosce MOzna dostać kwas na receptę - kwas 15mg. Podobno powinny go brać wszystkie kobiety z nawracającymi poronieniami. Też musze sie po niego zgłosić do doktorka.

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519605 przez MoNiaaa
emka no popatzr a mi lekarz kazal brac kwas foliowy ale na recepte mi nie dal tylko tak normalnie hmm

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519608 przez Mała
Gosia 2712
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519614 przez emka
Monia To mu podpowiedz, ja sie tego doowiedziałam z tego forum, na naszym zakrzepicowym wątku. My tam wszystkie po kilku nieudanych próbach.

W ogóle powiem Wam jak patrze na to nasze forum i te aniołki.... :(

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519631 przez anoda89
Ja miała cesarkę i gin wie że chcemy jak najszybciej starać się ale przesuwa pewnie dlatego że nie chcę żeby coś stało się ze szwem.

Brzuch boli mnie dzisiaj od ran. Nie wiem czy to jelita się zastały ;) bo miałam problem z wypróżnieniem czy jajeczkowanie się zaczęło :unsure:

Gosia a wiesz co to za wada była?? Sorki może pisałaś ale u mnie z pamięcią chyba nie najlepiej ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519656 przez Gosia 2712
Nazwali to wada letalną. Z rozszczepem mozna zyc ale u mojego dziecka najgorsze bylo to ze nie mialo czaszki i lekarze powiedzieli ze i tak nie przezyje i zaraz po porodzie umrze o ile wogule donosze ciaze do konca i o ile mi to nie zaszkodzi bo lekarze powiedzieli ze nie wiadomo jak moj organizm sie bedzie zachowywac w np 30 tyg i czy to wytrzyma... :(

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519670 przez Mirella
Monia nie bądź taka wybiórcza, mogłabyś za trzy Gosie kciuki trzymać nie tylko za dwie :P Swoją drogą to już wiemy jakie imię było popularne w poprzednim pokoleniu :D

Gosia2712 do końca miałam nadzieję, że to nieprawda :( Cieszę się że przyszłaś do nas, że nie kisisz się z tym sama w domu, zawsze śmiało mów co na sercu leży :kiss:

Sylwuś wieki Cię nie widziałam, witaj :lol:

Emka, muszę do Ciebie na gg napisać, przypomnij mi jakbym zapomniała :)

Najtragiczniejsza historia jaką na forum czytałam, to... nieważne, no jeszcze Wam daleko do tego i zabraniam iść w ślady tej dziewczyny, jej siła mnie powala normalnie, o tak, siłę możecie naśladować, ale nic więcej.


No i na koniec najradośniejsze, DPC krótko u nas jest, ale zaryzykuję, że będzie synek, DPC łapaj buziale :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519678 przez Asik
Gosia :*
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


Mała Szymke tez miał badania genetyczne i tez wsio ok , czyli typowo rozwojowa wada, a M jako kierowca zawodowy narazony na rózne opary paliwowe itp i to tez ponoc ma wpływ na wady tak nam genetyk powiedział...

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519683 przez dpc
Mirelka normalnie Cię kocham :lol: :lol: :lol: :lol: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519687 przez sylka
Dpc gratulacje, piękne kreseczki :D :D
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519698 przez iwonta_kg
dpc napisał:

jestem! :D
i to chyba mówi samo za siebie... ;D


DPC SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GRATULACJE WIELKIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ALE SIĘ CIESZĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ODE MNIE TEŻ ŁAP BUIZOLKI :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519712 przez iwonta_kg
Gosia 2712 napisał:

Nazwali to wada letalną. Z rozszczepem mozna zyc ale u mojego dziecka najgorsze bylo to ze nie mialo czaszki i lekarze powiedzieli ze i tak nie przezyje i zaraz po porodzie umrze o ile wogule donosze ciaze do konca i o ile mi to nie zaszkodzi bo lekarze powiedzieli ze nie wiadomo jak moj organizm sie bedzie zachowywac w np 30 tyg i czy to wytrzyma... :(


bardzo Ci współczuję Gosia :* lekarze czasem nie przebierają w słowach... ja ich osobiście wszystkich nienawidzę ale to nie temat nie teraz... napewno bedziesz niedługo cieszyć się dwiema kreseczkami a my razem z tobą :) tylko musicie odczekać swoje i do dzieła :) :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519715 przez iwonta_kg
dpc - mam pytanie. co oznacza twój nick???? to jakiś skrót???



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519718 przez iwonta_kg
A czy ktoś wie gdzie się zapodziała JutynkaZuzanna?????



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl