BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu #519806 przez iwonta_kg
u mnie na podwórku pani :P hehe

nie wiem jak wygląda zachodnia ale tak wokół mola to masakra. jest zabrane conajmniej pół plaży!! nie mam pojecia co oni chcieli tym zdziałać ale coś im nie poszło. i tak natura sama zrobi z tym teraz co zechce. przyjdzie przypływ i całą promenadę zaleje. i pan prezydent będzie musiał wyłożyć na naprawę promenady...

to tak jakby giewont mieliby przdłużać!!! co za barany mieszkają w tym kołobrzegu... :/



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519809 przez ferritka
pani to 3mam kciuki za sukces ;***

Iwonka, boska plaża, do lata plazy będzie od groma, zobaczycie już tam coś wymyslą ;D

studentka, 3maj się dzielnie i walcz z chorubskiem, mnie też rozkłada, czyje jak mi pulsują skronie i ten katar wstrętny.... zrobiłam na szybko spagetti na obiad i już nie mam siły go zjeść..;//// ale ale wciąż mam dobry humor i leczę się herbatką z prądem ( powaznie trzeba zalożyć wątek staraczkowe AA ) a wieczorem polopirynka i ...wypocę się zdrowo więc jutro bedę jak młoda Afrodyta;>

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519812 przez iwonta_kg
ja robie pierogiiiii ruskieeeee :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519819 przez ferritka
iwonta_kg napisał:

ja robie pierogiiiii ruskieeeee :)


uwielbiam, niestety nie potrafie zrobić ;/// zamawiam 3 sztuki kurierem ;DD

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519831 przez iwonta_kg
A myślisz że ja umiem?? słowo "robię" znaczy że wyciągam z zamrażarki i wrzucam i gotujacej się wody ;) hehehe



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519833 przez dzidzia1234
IWONTA- to tag robisz pierogi jak ja piekę ciasta ha ha
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519835 przez GwenB
Widzę, że nadal jakieś choróbska panują, mnie na szczęście jeszcze nic nie dopadło i oby tak dalej!

Gosia, Sylwuś witajcie!! :)

Dpc i kto mówił, że jesteś pierwsza w kolejce? no kto? :blink:
Gratuluję grubaśnych kresek! :kiss: :kiss: :kiss:

Dzidzia ludzie to chamy, niestety też mam takich sąsiadów

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Pisałyście o kwasie foliowym, ja łykam razem z moim mężem, bo ginekolog mojej koleżanki tak jej poradził przed staraniami, wiec chyba cos w tym jest.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519836 przez ferritka
iwonta_kg napisał:

A myślisz że ja umiem?? słowo "robię" znaczy że wyciągam z zamrażarki i wrzucam i gotujacej się wody ;) hehehe

aaaahahaha szalona :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
no to ja też potrafię ,zdalam sobie własnie z tego sprawę ;)))


kwas foliowy łykam od kilku miesięcy...ale ja lykam po 2tabletki bo...zapominam codziennie i łykam najczęsciej co drugi dzień ;D ale że facet też ma lykać to nie slyszałam ;DD

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519841 przez Asik
Jak niedwno była rozmowa o wadach dzieci to wtedy pisałam że facet też MUSI łykać kwas...no ale widac nie doczytałyście

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519842 przez MoNiaaa
nie wpadlabym na ten skrot od bloga :side: a jak masz an imie?Ola???

iwonka piekne widoczki nie kus nie kus :)

Mirella przepraszam ze akurat za 2 gosie ale obie byly ze mna na majowkach i senstyment mam :) oczywoscie za reszte rowniez 3mam kciuki :):):):)

iwonka widze ze ty tak gotujesz jak i ja najlepiej z proszku albo mrozone :side:
sprobujcie zapiekanki makaronowej z szynka mmm pycha ja moge ja jesc kilka razy w tygodniu :):):)

dzidzia nie zazdroszcze sasiadow :huh: ja czasem jak Julka nam urzadza wieczorne darcie wlasnie sie boje ze w kjoncu ktos zadzwoni ze dziecku krzywde robimy ale takie uroki dzieci i niestety to ich prawo kiedy maja sie wykrzyczec jak nie teraz? :silly:

dzis moj M robi obiadek :) kotlety schabowe z ziemniaczkami az pod wrazeniem jestem :woohoo:

uciekam odezwe sie wieczorkiem albo jutro w pracy :):):)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519845 przez iwonta_kg
Ferittka widzisz jaka ty zdolniacha jestes :lol: :lol: :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519849 przez Mirella
Iwonta, nie mam to tamto, zasuwaj na zachodnią bo mnie co trafi, tą przy molo to niech sobie wezmą jak muszą, chociaz nie rozumiem po co, może taki beton tam walną jak w Gdyni? niby jest gdzie spacerować ale i tak bez sensu, wolę piach niż ten gdyński deptak. No ale wschodniej nie kocham to niech sobie tam betonują co chcą, ale od zachodniej łapy z dala i won!!!!!! Iwonka błagam skontroluj czy tamtej nie zepsuli!!!!!!!!!!!! Tak poza tym to obudziłaś masę wspomnień....... ale rób tak częściej, wiesz że jak kocham Kołobrzeg :lol:

A ja dziś murzynka piekę bo Duśka uwielbia ciasto z czekoladką :)


A co do kwasu to coś tu kiedyś dziewczyny pisały że przedobrzyć też nie wolno i że najlepiej miesiąc brać i miesiąc nie brać, tak na zmianę. Może jak któraś ze starszych staraczek zajrzy to wyjaśni dokładnie, bo ja to tak po łebkach te medyczne umiem, do niczego się nie stosuję. Aaaaaa, i jeszcze pamiętam że nadmiar witaminy A może krzywdę zrobić i lepiej się tym nie szprycować ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519850 przez ferritka
Asik od dzisiaj mój A dostaje jedną tabletkę dziennie ;))) nie doczytałam to fakt, ale lepiej późno niż wcale ;DD


Iwonka, ciekawe jaki tu jeszcze inny talent z Wami na forum odkryje ;D
lubicie Bridget Jones- bo ja uwielbiam, właśnie oglądam po raz milionowy ;))) poza tym, dziewczęta za 2 dni premiera ostatniej częsci Christiana Greya B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519855 przez fredeczka
DPC gratulacje :kiss: Napisz skad jestes bo Mirella pisala ze na slask bocian poleci ;)

Dobrze ze o tym kwaise piszecie bo ja calkiem o tym zapomnialam tak ze zaraz do meza dzwonie coby mi zakupil.Teraz mam chwile bo maly spi a wiec i ja sie klade bo nie wysiedze dluzej.

Co do mdlosci to ja mialam straszne do 12 tygodnia i jakos urodzilam synka wiec nie ma reguly.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519857 przez GwenB
Asik napisał:

Jak niedwno była rozmowa o wadach dzieci to wtedy pisałam że facet też MUSI łykać kwas...no ale widac nie doczytałyście



Miałam kilka stron zaległości.. nie doczytałam w takim razie. W przypadku wad łykanie przez partnera jest konieczne, a nie orientujesz się jak wygląda sytuacja w przypadku podejrzenia problemów z wchłanianiem kwasu foliowego u kobiety? Stosuje się większą dawkę czy uzupełnia w inny sposób?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl