BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu #519869 przez iwonta_kg
Mirelka ja z myślą o Tobie tę plażę sfotografowałam :) ale spoko spoko któregoś dnia zawędruję tam na zachodnią :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519873 przez Mirella
Iwonka kocham Cię :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519878 przez Asik
Wiesz , teraz ponoć 51% kobiet ma problem z przyswajaniem , dlatego dodatkowo lekaze każą brac folik :) a jeśli chcesz to może femibion bierz :) tam ten kwas jest łatwiej przyswajalny :) dodatkowo jedz preparaty bogate w metafolinę ale uważaj bo nadmiar tez nie jest dobry. możesz dodatkowo szamać szparagi, szpinak, brukselka, kalafior, bób, fasolka, otręby pszenne bo sa bogate w foliany... tylko pamietaj żeby za długo nie gotowac bo straca swoje własciwości folikowe ;)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519880 przez dzidzia1234
a ja mykam z małym do lekarza- już jest katar i słychać jak oddycha- więc chyba jednak nie żołądek
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519882 przez iwonta_kg
Mirelcia moja kochana :kiss: :kiss: :kiss:

ja też póki co mykam bo czeka mnie sterta papierów do wypełnienia do urzędu pracy...
papapapapa:*



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519890 przez Gosia 2712
Ferritka hehe ja wlasnie czekam na premiere tej ksiazki ;p co prawda mam jeszcze druga czesc do przeczytania ale trzecia tez pewnie kupie :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519899 przez ferritka
Gosia 2712 napisał:

Ferritka hehe ja wlasnie czekam na premiere tej ksiazki ;p co prawda mam jeszcze druga czesc do przeczytania ale trzecia tez pewnie kupie :)


hehehehe miłej lektury Ci życzę Gosia :)) 3 część nie bedzie taka trzymająca w napięciu, ale ciekawa jestem co też tam autorka powymysla..poza tym na chorobę to fajny odmóżdżacz :))

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519901 przez anoda89
Co do witamin to chyba lepszy skład mają te www.ladeevit.pl/?p=faq od femibionu i tańsze są :)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519905 przez ferritka
a ja mam ten kwas www.twojanatura.co.uk/products/1342-http...tki-na-9-miesie.aspx
nie zastanawiałam się powiem szczerze czy jest on dobrze przyswajalny czy nie;/ hmmmm

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519910 przez Gosia 2712
A dziekuje :P mnie to narazie ciekawi co bedzie w drugiej bo ostatnio skonczylam pierwsza dopiero :) powiem Ci ze dla mnie czytanie ksiazek to dobry sposob na nie myslenie o wszystkim co sie ostatnio wydarzylo... Moze znasz jakas fajna jeszcze ksiazke??

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519914 przez anoda89
Ja tam biorę Folik :)

Kurka ale mnie coś dzisiaj ten brzuch boli aż na bok promieniuje.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519915 przez ferritka
wiesz co nie mam jakiś ulubionych pisarzy, czytam duzo ale raczej to co mi wpadnie w ręcę albo ktoś poleci... lubie henrego millera ( zwrotnik raka, zwrotnik koziorożca ) ale wiem że jego pióro nie każdemu odpiwiada... ostatnio dziewczyny tu bardzo duzo polecały książek, wróć kilkanaście stron wstecz znajdziesz tam bankowo Gosiu coś dla siebie ;)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519919 przez Gosia 2712
Aha dziekuje poszukam hehe tylko nie wiem czy sie tu odnajde;p bo ciezko jest tu nadrobic czytanie :P
Ostatnio moj maz sie smial ze niedlugo biblioteke otworze :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519934 przez GwenB
Asik napisał:

Wiesz , teraz ponoć 51% kobiet ma problem z przyswajaniem , dlatego dodatkowo lekaze każą brac folik :) a jeśli chcesz to może femibion bierz :) tam ten kwas jest łatwiej przyswajalny :) dodatkowo jedz preparaty bogate w metafolinę ale uważaj bo nadmiar tez nie jest dobry. możesz dodatkowo szamać szparagi, szpinak, brukselka, kalafior, bób, fasolka, otręby pszenne bo sa bogate w foliany... tylko pamietaj żeby za długo nie gotowac bo straca swoje własciwości folikowe ;)



myślałam, ze tylko ja jestem jakiś dziwnym przypadkiem :silly: Swojego czasu lekarz kazał mi brac falvit, ale glównie ze względu na niedobór żelaza. Może póki co nie będę nic kupować dodatkowo, będę brać folik tak jak zalecił i zobaczę co powie po wizycie jak już przyjdę z aktualnymi wynikami. Swoją droga to dziwne, bo jak brałam falvit to mówił, że nie przedobrzę jak będę równocześnie brac folik.. ciekawe :)
z jedzeniem nie ma problemu, bo lubię te produkty, więc chyba muszę się przestawić i częściej je przygotowywać ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519939 przez iwonta_kg
Ja tez biorę folik. W pierwszej ciąży tez brałam do konca pierwszego trymestru a potem brałam witaminy falvit.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl