BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519942 przez sylwus136
Dziękuje za przyjęcie :)

Mirella no nie było mnie wieki a może byłam ale się prawie wcale nie udzielałam. A to bark czas. A to z Kacperkiem po lekarzach jezdzimy. A to tylko podczytywałam :)

dpc- gratuluje 2 kreseczek :)

Gosia2712 - jesteś wspaniałą i silną osobą. Wierzę że los szybko się odwróci i będzie dobrze.

dzidzia1234- no co za głupie babsko. Nie przejmuj się ( choc wiem że ciężko).

Kurcze wy tak szybko piszecie że nadążyć nie można :D ja poszłam z małym spać. Wstaje a tu tyllle stron :)


A i powiem wam ze jak ja zaszłam w ciąże to mało o wszystkim wiedziałam. Ciążę przeszłam bez problemów. A teraz jak czytam to strach mnie ogarnia. Jednak posiadanie dużej wiedzy czasem opierać się może na strachu.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519946 przez Gosia 2712
Sylwus dziekuje :* i ja tez mam taka nadzieje :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519947 przez emka
Mirela To wal :) Już sie boję! :silly: Czuję że będzie bolało! Auć... :silly:

Gośka W ogóle to Ci strasznie współczuję :kiss: A czytanie polecam na dołeczki :)Taka zmiana rzeczywistości, ja po każdym poronieniu pochłąniałam książki. A teraz czytam "Trafny wybór" autorki Harrego Pottera, napisała cosik dla dorosłych, ja 3 częsci Harrego przeczytałam w ciąży z Wikulą :) A jaka moja opinia... hmmm musze się mocno skupić, żeby spamiętać postaci, troche tam jak w ulu jak tu :) Nienajgorsza, ale jak dla mnie d... nie urywa! :) NO ale jestem dopiero na 157 str, do końca jeszcze preawei 400 więc moze się rozkręci a ja nadąże za wątkami... :silly: Coś mi mózgownica szwankuje chyba,... oj starość! :blink:

Powiem Wam że ja w ciąży z Wiki w ogóle nie brałąm kwasu. Mój lekarz powiedział, że jak nie brałąm wczesniej, to w ciązy ie ma co zaczynać, bo juz nic nie da. Ale młoda byłam... to co innego, tylko chudzielec straszny ze mnie był...

Sylwuś Witam :)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519962 przez anoda89
Mi po falvicie było ciągle niedobrze a w ciąży nie byłam. Widocznie coś było w nim czego mój organizm nie tolerował :).

To chyba prawda że im się więcej wie tym czasami gorzej bo się przyciąga myślami a z drugiej strony można szybko zareagować.
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519966 przez Asik
Emka bo kwas jest potrzebny tk--- do 4 tc --wtedy formuje się podniebienie i potem do 10 warga i kręgosłup , więc jeśli nie brałaś do 10-12tc to jeśli byłby niedobór to..byłaby wada... dlatego np w Anglii kwas jest skłądnikiem mąki np :) moja Martula je kwas juz łohohoooo :) każda dziewczynka powinna go zacząć brac np od 14 rż ;)na początku co drugi dzień :)

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519971 przez anoda89
Przypomniało mi się co mój Stary wymyślił :laugh:. Powiedział że jak kiedyś będziemy mieć córkę to nazwiemy ją Celina a to przez piosenkę Kazika. Nie wiem co mu się ubzdurało :woohoo:
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #519984 przez Mirella
Anoda zastrzeliłaś mnie tą Celiną :lol:

Emka, nie no, prywatę mam do Ciebie, może nawet dwie, jeszcze się namyślam nad drugą, ale nic nie będzie bolało, ja ostatnio nikogo nie palam nie zauważyłaś?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #519987 przez emka
Mirella No to mnie uspokoiłaś :silly: Ale kopniak na rozpęd by sie przydał! :)

Ale mam coś dla Was, szczególnie dla mamusiek


BAJER!

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #520029 przez dzidzia1234
wróciłam

moja kuchnia juz nie raz gorzej wyglądała he he

a u nas początek zapalenia oskrzeli- sommamed dała
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #520030 przez dpc
Gwen, Fredeczka, Sylwuś :kiss:
a bocian przyleciał na Podlasie ;D



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #520036 przez izula
pani p trzymam kciuki i napewno będzie dobrze :))))

Ja się broniłam przed świętami, miała być obrona po świętach a w osotatnim momencie dzień przed tj. 20 dowiedziałam się, że przenoszą mi obronę na jutro :) hahah. Ale dałam radę.
Ty tesz dasz radę i za chwilę będziemy tu składać gratulacje pani inżynier.

Gosia, przykro mi bardzo. Przeczytałam wszystkie twoje wpisy i chciałabym jakoś pomóc. Ale chyba jedyne co mogę zrobić to powiedzieć, że pisz tu do nas, wyżal się. Tu cię nikt nie skrytykuje, wszystkie wysłuchają i każdy coś od siebie doda ku pocieszeniu. Moja ciocia 4 poroniła, raz się udało i donosiła ciążę. Tzn. Urodziła moją kuzynkę jako dużego wcześniaka, kuzynka ważyła nie cały kilogram. A ciocia leżała całą ciążę w szpitalu. Teraz kuzynka ma 22 lata, jest zdrowa, silna, bardzo ładna i jest policjantką. Przypadek cioci jest skrajny i nikomu czegoś takiego nie życzę ale mam nadzieję, że i wy doczekacie się swojego księcia/księżniczki, która będzie wam dawała/dawał w kość :)))) i rozrabiał/rozrabiała. :)))Będzie dobrze. Podobno czas leczy rany. Wiem to małe pocieszenie ale miejmy nadzieję, że prawdziwe.

Dziewczyny a ja muszę się do czegoś przyznać. Może po raz 100tny się łudzę nie potrzebnie ale dziś mija 32dc i nic. W ogóle się nie spodziewałam, że w tym miesiącu coś mogło by być. Bo w zeszłym kończyłam moją pracę dyplomową i w ogóle nie myślałam o tym tzn. o staraniach a i też czasowo było kiepsko ale było. @ mam zawsze co 26-27 dni ale zdaża mi się raz na rok, że mam okres co 31 dni. Więc jeszcze czekam. Dodam, że nie wymiotuję, bolą mnie piersi i mdli mnie ale to mam zawsze też przed okresem. Pewnie znowu się łudzę i dziś przyjdzie. Ale muszę w końcu to z siebie wyrzucić.

[/url]
[/url]
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #520037 przez sylka
dpc napisał:

Gwen, Fredeczka, Sylwuś :kiss:
a bocian przyleciał na Podlasie ;D

Dpc jesteś z POdlasia bo ja też
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #520043 przez dpc
Sylka, no! :D pod Białymstokiem obecnie mieszkam :D



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #520044 przez sylka
Ja mam do Białego z 80 km :P
Temat został zablokowany.
11 lata 4 miesiąc temu #520046 przez dpc
łooo, to sporo ;> ja z jednego domu mam tak koło 40, z drugiego 20 ;D



dwapluscos.blogspot.com/ - nasz blogowy dzieć!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl