BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 1 miesiąc temu #9762 przez Madzia89862
kivi pod suwaczkiem masz napisane ze moga wystapuic plamienia:)uszy do gory z pewnoscia nic sie nie dzieje powaznego
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9764 przez kivi
wiem, wiem pisałam nawet o tym, jak na ironię ten podpis pod suwaczkiem...a może ktoś nademną czuwa i mnie uspokaja :-)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9765 przez basik_twins
nie dziwie sie ze odruchowo zanim wogole twoj mozg po zobaczeniu plamki byl w stanie myslec napisałaś.... kazda z włączonym komputerem starajaca sie i w takiej sytuacji by to zrobiła
Ja bynajmniej na pewno
zresztą po coś tu jesteśmy nie ;)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9767 przez kivi
ni3 napisalam odrazu...to stalo sie w pracy i nie byla to niestety tylko plamka, poprostu bylo to jak uplawy brunatne, jak w moim przypadku poczatek miesiaczki, tak zazwyczaj to wyglada, nim zaczne na dobre krwawic tak jakby plamię na ciemnobrunatno...Pociesza mnie ze od rana spokoj...nic nie wylatuje......ehhhhh dam znac co i jak ide polezec przed nowym TV ( wczoraj kupilismy) chociaż mam odrobinke radosci w tym czekaniu na wizyte jutro,Sciskam Was, dzieki raz jeszcze Basik-twins!!!
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9768 przez sunaja21
dziewczyny moze i mi jakos doradzicie!dzisiaj jest 31 dzien cyklu /mam @ 31-33dni/ okresu narazie nie ma ale niepokoji mnie bol brzucha-taki dziwny jakby skurcze ktorych nigdy przy okresie nie miala np. moze lezec a jak wstane do taki dziwnie ciagnacy bol???trwa chwile ale nigdy takiego nie mialam!czy to moze byc ciąża?? jutro rano chyba zrobie test!pozdrawiam Was:*


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9769 przez romana
Witam wszystkie mamy mogę się przyłączyć.
My z mężem staramy się o dzidziusia już 1,5 roku i bez skutku. :(
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9777 przez martela89
Hej dziewczyny :) Od wczoraj boli mnie brzuch po lewej stronie na dole czasami tez jakby od nerki to taki ból jak kolka, przechodzi i potem wraca. Miała może któraś z was tak jak ja?
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9796 przez Mirella
Sunaja, po prostu zrób test :) Jak się starasz o dzidzię to każdy dziwny objaw rodzi tyle samo nadziei co wątpliwości, ale każdy należy sprawdzać na wszelki wypadek. Ot, taka moja teoria....
I koniecznie daj znać :)

martela może dzidziuś Ci na jakiś nerw naciska? tak sobie gdybam, ja tak nie miałam
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9826 przez _aga86_
martela89 napisał:

Hej dziewczyny :) Od wczoraj boli mnie brzuch po lewej stronie na dole czasami tez jakby od nerki to taki ból jak kolka, przechodzi i potem wraca. Miała może któraś z was tak jak ja?


Ciezko stwierdzic- ja mialam takie dziwne bole, ale bardziej czulam je z tylu... Bol promieniowal od dolu plecow po posladki przy czym ciezko mi bylo chodzic. W moim przypadku dziecko uciskalo na nerw- tzw. rwa kulszowa. Przeszlo po ponad 2 tyg. jak dziecko zmienilo miejsce.

Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9909 przez Madzia89862
te nasze malenstwa lubia sie tak usadowic w brzuszku a my czyjemu bol lub dyskomfort:)mi tez uciskal po zoladek podchodzil pod zebra nozki wsadzal::)bolalo ale i tak bylo cudownie bo wiedzialam ze maluchowi jest wygodnie:)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9910 przez basik_twins
kivi nie za ma co ;)
Ty dopiero jutro wizyta... bidulko
Jak coś to ja np zawsze ide spac jak nie mam nic do zrobienia oczywiscie zeby mi czas szybciej pyknoł i zeby nie myslec chociaz na tym forum to tak dni zlatuja.
Mi ten 5 miesiac minoł najszybciej ze wszystkich poprzednich :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9912 przez Madzia89862
basik teraz to bedzie juz z gorki zobaczysz.mi czas tak szybko zlecial ze nim sie obejrzalam a bylam na porodowce:)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9929 przez sasasasa
kivi trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze:)
Napisz jak po wizycie i dużo odpoczywaj
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10015 przez kivi
Jestem...

U lekarza było miło, w zasadzie tylko porozmawialiśmy, zrobili mi badanie moczu i pobrali krew na Bete, w poniedziałek i wtorek także mam iść na pobranie krwi, we wtorek będę miała wyniki z dziś i z poniedziałku, zobaczymy jak rośnie...Myślał o USG ale w jego przychodni mięli tylko zewnętrzne a tylko dopochwowe dałoby jakiś wymierny wynik czy wszystko ok na tym etapie. Usg za 2-3 tygodnie, tymczasem dostałam wolne do Świąt, mam odpoczywać. Plamienie nie musi ale może oznaczać problemy, pozostaje czekać....To zbyt wczesna ciąża ...
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #10021 przez basik_twins
Aaaa to dzisiaj juz

No fajnie w sumie wygląda na to że dobrze się Tobą zajeli.
Ja i tak trzymam sie wersji że plamienia są spowodowane że organizm nie załapał do końca hormon jeszcze tak mocno nie trzasną resztą ciała żeby zareagowała.

A czemu aż tyle badań krwi??? Bo nie wiem co ma rosnąć, hormoc? Tak z dnia na dzień?
I co to ta Beta??
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl