BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 1 miesiąc temu #9077 przez andziaa35
jejciu Kivi gratuluje az mi lezka w oku sie zakrecila :) tak czytalam i kibicowalam az sie doczekalam jupi :):):)


"Wychowanie. Jeżeli dałeś komuś życie, daj mu również instrukcję użytkowania." Valeriu Butulescu
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9081 przez kivi
zrobiłam fotke...Chcecie zobaczyć?
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9082 przez kivi
patrze na te testy i napatrzyć się nie mogę!!!!! a Was niema :-(
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9083 przez basik_twins
Kivi nie widze foty


Mówiłam !!!!!!!!!!!

Nie sugeruj sie cyckami i odnośnie tamtej mini kreski ledwie widocznej

:lol:
gratulacje

dawaj edytuj fote
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9085 przez kivi
chcecie czy nie a ja i tak wam pokażę!!!! słuchajcie troche wcześnie je zrobiłam bo na tydzień przed spodziewaną @ ale chyba jak na ten moment ładne są co? szczególnie ten elektroniczny mnie przekonał, ponoć są bardzo dobre i pokazują czas ciąży...to by się chyba zgadzało co? według metody lekarskiej to już jednak przełom 3/4 tygodnia :-)

Telefon z pracy okazał się też mega pozytywną dla mnie informacją
Załączniki:
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9086 przez basik_twins
Tak Kivi te testy są ponoć baaaardzo super

Badają zawartość hormonu w moczu wiec nie mozesz nie byc w ciazy jesli pokazuja ok 3, 4 tydz ewentualnie moga zanizac roznie to bywa na poczatku i nie zgodze sie z reszta forumowiczek bo ja zanim sie dowiedzialam w ogole ze jestem w ciazy tez tak sikalam jak ty piszesz i ja np slyszalam ze jest to obiaw ciazowy.

Kongratulacjon maj dir :silly:
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9088 przez kivi
widzicie fotę? w rzeczywistości ta kreska jest bardziej widoczna

gravid oznacza "ciąża"

1-2 oznacza szacunkowy czas jej trwania
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9090 przez basik_twins
Kivi widze ta mała kreseczke jak sie zaczyna od góry na tym zwykłym teście - Bravo !!!

Aż mi się przypomniał mój początek też tak sie cieszyłam i nie dowierzałam.

Moje gratulacje Kochana :lol:

A jaki plan powiedzieć mężowi ?? :side:
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9092 przez kivi
a i jeszcze dla sprostowania 1-2 w moim przypadku oznacza 3-4 ...interpretacja jest opisana na opakowaniu i zależna jest od długości cyklu... :-)

wszystko wygląda pięknie...

Teraz tylko modlę się mocno by nam się wszystko udało, chciałabym by nie powtórzyło się to co miało miejsce kilka miesięcy temu :-(
Wierzę, że się uda...to niesamowite wiecie...opowiadałam moją historię na forum ale może nie każdy czytał...

zaszłam w ciążę zaraz po tym jak w ciążę zaszła moja przyjaciółka...i tydzień po jej poronieniu ( zabiegu gdyż płód się przestał rozwijać) sytuacja ta spotkała mnie...tabletki na wywołanie poronienia, gdyż ciąża zatrzymała się... :-(

Teraz ona jest w ciąży, 11 tydzień...a ja ją gonię :-) niesamowite
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9094 przez kivi
basik_twins

Plany snułam przez kilka minut po zrobionym teście...jak mu powiedzieć, jak mu powiedzieć....i nagle zadzwonił, jakby wyczuł a ja zapłakana ze szczęścia, więc pyta mnie "kurcze co sie dzieje" a ja na to..."płaczę" "płaczę ze szczęścia bo jestem w ciąży"

Może to mało romantyczny sposób ale chyba nie to jest najważniejsze...wiem, że cieszy się jak dziecko tak samo jak ja...i tak samo jak ja chce chuchać i dmuchać na tą ciążę bo oboje mamy świadomość, że może być różnie ... ale jak minie termin spodziewaniej @ poczuję się pewniej :-) poczujemy się pewniej...troszkę chociaż
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9095 przez Paulcia
kivi
super :ohmy: moje szczere gratulacje :) też bym chciała znowu być w ciąży hehe :silly:
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9096 przez basik_twins
Eeee tam mało romantycznie ja mojemu nie mogłam zrobić niespodzianki bo nie i już!
Budził mnie rano z kubeczkiem i testem w reku i mówił: "Idź siku"
To szłam :)

Sposób się nie liczy tylko ekspresja :lol:

Kochanie to lepiej się odłącz na troszke posamotnikuj żeby nic na twoją podświadomość nie wpływało niekorzystnie.
I nie wymyślaj w głowie krzywych filmów (jak ja) o ciąży urojonej bo brzuch mnie boli jak na okres przez miesiąc czasu więc pewnie myśleniem swoim blokuje okres itp....
Kiedy u was w Norwegi się robi pierwsze USG??
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9098 przez kivi
ano tu opieka wygląda inaczej, i pierwsze USG robią w 19 tygodniu...wyobrażacie sobie? ja umawiam się prywatnie na 7 tydzień, tak ustaliłam jak po poronieniu rozmawiałam z tą lekarz. Koszt bagatela 1000 koron czyli u nas 500 zł :cheer:

ale czego się nie robi by się upewnić że jest wszystko ok...
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9101 przez basik_twins
O Boże kivi ale zalamka
może jakbys okłamała że u was w rodzinie sa ciaze bliźniacze albo powiedz ze trojaczki to muszą wiedzieć wczesniej bo to zmienia postac rzeczy

wiam ze juz na to zapuzno ale masakra

a ginekolog tamtejszy czy PL położna ??
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #9105 przez Mirella
no i niech mi kto spróbuje powiedzieć że Mirella nie ma racji :P
Kivi, wiedziałam, że nie wytrzymasz do niedzieli :)
a teraz ściskam Cię mocno, mocno całuję i się doczekać Twojej dzidzi nie mogę :) załóż suwaczek ciążowy, będziemy sobie odliczać.

Sttttrrrrraaaaaasznie się cieszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl