BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 1 miesiąc temu #10231 przez Madzia89862
ws[amiale sie czyta takie posty:)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10242 przez sasasasa
sunaja21 gratuluję
Niech ten worek dalej się rozsupuje :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10248 przez basik_twins
Ojojjoj moje gratulacje !!!

:) ale wkoncu tu wesolo :woohoo:

i żeby tylko tak było
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #10296 przez sunaja21
dziękuje Wszystkim :*




[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10307 przez Mirella
sasasasa, spokojnie, Tobie też niedługo będziemy gratulować, i całej reszcie też :)
Eash, Grazia, czemu tak cicho u was? Wam też niedługo będziemy gratulować :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10337 przez kivi
hej laseczki, czekamy na kolejne kreseczki :-)

ciekawa jestem która kolejna :-)

Czuję się lepiej plamienie ustało, poszłam jednak do sklepu...i oczywiście zamiast chleba po który szłam wróciłam z 2 torbami...wiem, wiem nie powinnam i plamka jakaś się znów pojawiła... ale może to tylko dlatego, że zaczęłam się intensywniej ruszać...mam nadzieję, znów leżę i odpoczywam. Jutro przylatują moi rodzice, więc jeszcze wiele do zrobienia mam ale staram się delikatnie po trochu :-)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10341 przez basik_twins
Spokojnie.... :) Ja jestem dobrej myśli.
Rodzice przylecą będzie Ci lepiej... :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10360 przez Madzia89862
jeszcze moment i za chwile kolejne kobibetki pochwala sie dwoma krechami:)kivi spokojnie beda rodzice troche pomoga:)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10376 przez grazia
witajcie dziewczyny u mnie nic sie nie zmienilo czekam na rezultat termin miesiaczki mam na 29 .03 a wiec tylko dwa dni ,lekarz kazal mi zrobic test w poniedzialek 29 jak wyjdzie pozytyw to mam nadal brac duphaston modle sie zeby ujrzec dwie krechy , bola mnie bardzo piersi i pobolewa dól brzucha jak milo czytac ze juz dwóm dziewczyna z naszej paczki udalo sie , moze i my sie kiedys doczekamy czas pokarze pozdrawiam trzymam kciuki za was drogie panie trzymajcie sie pa

grazia
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10382 przez Madzia89862
grazia musi sie udac..
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10442 przez _aga86_
Grazia no to w poniedzialek trzymamy kciuki najmocniej jak sie da:) I czekamy na informacje oczywiscie!!!

Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10469 przez Madzia89862
cały czas bedziemy trzymac:)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10504 przez angellika1
grazia trzymam rówinież kciukalce :D napisz od razu jak teścik jestem bardzo ciekawa.
romana - oczywiście że cię przyjmiemy do naszego grona :) jak widzisz na tym forum co chwilę któras zachodzi w ciążę ja co prawda jeszcze czekam na swój "czas" ale ciesze się szczęściem innych forumowiczekl :D :D :D :D

Czuje już zbliżająca sie @ ból piersi,dół brzucha też sie robi jakiś dziwny musz esie tylko zaopatrzyć w tampony bo na początku miesiąca stwierdziłam, że ni będe ich kupowac bo napewno nie będa mi potrzebne..... a jednak ..:( ale co tam przy okazji kupię znowu mega ilość testów na nowy cykl :)

kivi ciesze sie że już sie nie denerwujesz ale czytałam io tym plamieniu i nieraz tak sie dzieje w ciąży także oki i kochana ZAKAZ stresowania siebie i fasolki :) :) :)
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu #10523 przez magda-w1980
:( Witajcie, jestem nowa i staram się zajść w ciążę...
Temat został zablokowany.
14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #10509 przez sunaja21
ja również trzymam kciuki za Was wszystkie i czekam aż dobijecie do mnie i kivi- życze wam tego z calego serducha!!!!!!!!


[url=http://dawidek7-.aguagu.pl][img]http://dawidek7-.aguagu.pl/suwaczek/suwak3/a.png[/url]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl