BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

14 lata 2 miesiąc temu #9106 przez kivi
więc tak..tu ogólnie idzie się do lekarza ogólnego i później wizyty są na przemian z położną, nie badają ginekologicznie, chociaż...moją koleżankę zaprosił na kozetkę, ja miałam tylko badanie ciśnienia i krwi ( tych badań za to cały stos)

Do ginekologa kierują jak coś się dzieje...

Ja chodziłam prywatnie na USG i to dzięki badaniu dowiedziałam się, że ciąża nie rozwija się, dlatego też teraz napewno pójdę na USG prywatnie ale może pierw poproszę lekarza ogólnego ( zmieniłam i muszę sprawdzić nastawienie) o USG na początku ciąży przez wzgląd na tamtą sytuację.

Dodaję raz jeszcze mój teścik którego kolor przemiło ciemnieje, też aż tak na teście nie widać..ale NAPRAWDE
Załączniki:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9108 przez kivi
nie widać niestety...
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9109 przez martela89
kivi gratulacje :) aż mi łzy naszył do oczu jak przeczytałam,bo przypomniałam sobie jak ja zobaczyłam 2 kreski na teście-beczałam ze szczęścia mężowi w ramie :)
super,super...!!!!!!!!!!!
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9110 przez kivi
no może tu bardziej...ehh na niczym dziś się juz nie skupię
Załączniki:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9112 przez basik_twins
Moja pierwsza dróga kreska tez taka była :)

Tutaj w sumie tez nie jestem badana od środka ale badania krwi co miesiac i wizyta a ja w sumie mam kiedy sie umuwie na wizyte i nie do ogolnego tylko ginekologa szpitalnego bo PL polozna ani inna zwykla polozna ciaz bliźniaczych w tym kraju prowadzić nie moze no ale u nas USG się robi w 10tyg zeby sprawdzic czy wszystko ok czy cos może sie dzieje i jest bezplatne (jak sie ma ubezpieczenie ze wszystkim) tylko wypalenie filmiku na CD kosztuje 6 eu :)
Ale za to moczu mi nie badaja a w 3/4 ciazach blizniaczych potrzeba szwu wiec w czwartek bede ginke maltretowac pytaniami przez pol h :)

Przerabane w tej norwegi co oni tacy niedelikatni.... :angry:
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9113 przez martela89
Widać!!! Bardzo wyraźnie,że są dwie :)
kivi mogę zapytać ile masz lat? :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9114 przez Madzia89862
kivi kochana jezeli ci po wskazanym czasie taka kreseczka wyszła a uwiez mi dla mnie jest widoczna bo ja tez na swoim taka mialam i co??:)i byłam w ciazy.lec szybko na badanie krwi albo jeszzcze 1 tescik rob:)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9117 przez kivi
ano wyszła wyszła :-) i test elektroniczny, który jest bardzo czuły ponoć pokazuje ciążę :-) teraz tylko chcę spokojnie odczekać czas do miesiączki (28 marzec) to taki czas przełomowy powiadają... Życie uczy pokory, więc powiedziałam tylko mężusiowi i przyjaciółce tej w ciąży, którą gonię :-) i narazie spokojnie...bez stresu niepotrzebnego i podsycania emocji...wiemy, że to jeszcze nie wszystko, że to nie gwarantuje nam, że będzie super///ale wierzę, że będzie od zawsze byłam optymistką!!!

NIe chcę Was opuszczać i iść na inny wątek...Wiecie, kalkulator ciąży pokazał mi że dzidzia urodzi się 6 grudnia, he, he ale numer :-) ale nie nazwę go MIKOŁAJ :-)

Ściskam Was...ide coś porobić od rana siedze i klikam tu i klikam
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9120 przez kivi
14 kwietnia skończę 31 :-)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9121 przez martela89
O jest już nawet śliczny suwaczek, chyba najmłodszego oczekiwanego maleństwa :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9123 przez basik_twins
Szwagierka ma Mikołaja

długo trwało zanim się przyzwyczaiłam

ale jakby nie patrzeć mikołajki będą ;)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9134 przez kivi
no właśnie dlaczego mój suwaczek pokazuje taki czas trwania ciąży? liczy ją od dnia poczęcia? :cheer: Licząc od miesiączki to już 27 dzień
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9135 przez martela89
Nie wiem,a spróbuj na jakiejś innej stronie :)
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu - 14 lata 2 miesiąc temu #9137 przez basik_twins
Suwaczek pokazuje tak samo "mniej więcej" jak lekarz liczy według ostatniej miesiączki niektóre liczą według terminu porodu mi tylko na tych dwóch pokazuje prawidłowo wysokość ciąży.
Na USG powiedziano mi z dokładnością co do dnia i puki co (a mam USG co 2 tyg) nikt temu wyliczeniu nie zaprzeczył, chociaż ja sama je bagatelizyje uwazam ze jest o tydz wyższa, bo według wyliczeń lekarzy musiałabym zajść w ciążę dzień przed okresem.
Chyba że liczą od zagnieżdżenia się jajka - generalnie sprawdz maluchy i baby cos tam z moich suwaczkow dla porównania
Temat został zablokowany.
14 lata 2 miesiąc temu #9141 przez Madzia89862
kivi daj znac o rozwoju sytuacji
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl