BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #553066 przez Mirella
Gosia Sz, ja też o suchym pysku bo mi nie wolno, ja to bym sobie lampkę wina chociaż strzeliła ale nie mam, a i tak mąż by się zaraz zagotował ;) Także łączę sie z Tobą w bólu :kiss:

Zaraz pójdę pooglądać te wrześniówki, kurcze wyszłam na chwilę a tu sie tyle dzieje.

No właśnie propos wyszłam, Iza my się tu nie spotykamy, my tu mieszkamy, czasem tylko trzeba do pracy wyjść, albo gdzies na zakupy na spacer z dzieckiem, ale potem i tak sie wraca :lol:

Mesy jak wysłałam boćka na Śląsk bo on ma tam misję specjalną do wykonania, ale mu przykazałam żeby i o innych staraczkach pamiętał :)

Ferritka co racja to racja, ja w zeszłe lato jakoś bociany zaniedbałam, nie wiem dlaczego, w to poprzednie były właściwie ciągle przez nas podglądane, bo Duśka siedziała przed kompem i miała tylko jedno życzenie: bodzianga! W tym roku będzie inaczej bo chcę zobaczyć jak się wykluwają.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553071 przez gosia28
bodzianga hihi
toż to prawdziwą kreatywnością na wiosnę musisz się wykazać :)
proponuję zmontować kamerkę do gniazda :lol:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553073 przez ferritka
No mówiłam, że czarne boćki latały... jednego przez przypadek złapałam i to zły bociek był :dry: :angry:

o której sie ten mecz kończy, bo nie chce żeby mnie A taką rozwianą pod ławką zastał B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553079 przez studentkaae
spoko, dopiero druga połowa się zaczęła, więc jeszcze 45 minut meczu :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553080 przez gosiak
Ale hity tu leciały :laugh: fajnie powspominać, dyskoteki z pedałówy się przypominają haha a przy kelly family ryczałam bo się podkochiwałam w jednym z tych braci, nawet miałam szalik kelly family :blush: :blush:

Przy tym się też szalało :laugh:
.




[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553097 przez Marta M
ferritka spoko loko, ja się przyznam że do Iwonki wczoraj też napisałam że ma 26 lat i takich rzeczy nie wie :ohmy: :ohmy: Potem usunęłam...bo mi przeszło..

Nie doczytałam reszty, wybaczcie, ale widzę że coraz więcej nowych staraczek i do motto staraczek trzeba dorzucić jeszcze starą radę dzięki której stare staraczki jak ja np zaciążyły, nie częściej niż co dwa dni, oczywiście nie wymóg, tylko wtedy jak jest ochota, na luzie ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553108 przez Mirella
Gosia28 coś nie w temacie jesteś bocianowym widzę ;) Nie wiesz że gniazdo w Przygodzicach jest pod stałą obserwacją i można sobie w necie na żywo oglądać kiedy ochota najdzie??? Właśnie te bodziangi Duśka non stop oglądała.

www.bociany.ec.pl/

nawet teraz można sobie do pustego gniazda zajrzeć jakby się komuś zatęskniło.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553110 przez studentkaae
co dwa dni Martusia mówisz? no patrz, a mi to nie pomogło, bo też próbowaliśmy :(

no nic Moje Kochane - chyba mykam pod ten prysznic i luluuu, bo mi tak jakoś "za dobrze" hehe :) a jutro trzeba po 6 wstać :angry:

dobrej nocki :kiss: :kiss: :kiss:

Sister - dziękuję za dzisiejszą spontaniczną imprezkę :) trzeba częściej je tutaj organizować :) nio to ostatni łyczek - zdrówko :)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553115 przez ferritka
Martuś, bo we mnie sie krew burzy jak takie bzdury czytam a jak doczytuje, że to kobieta 26 lat pisała to ręce mi od tej nabuzowanej krwi opadły :dry: i to poważnie śmieszne nie jest :(

dobra wszystko można zrozumieć, ja też nie wiem wszystkiego, nie znam się na śluzach, na szyjkach, na wielu innych rzeczach też, ale na Miłość Boską zdaje sobie sprawę z tego że jak współżyje bez zabezpieczenia to mogę zajść w ciąże ( no akurat w moim przypadku kochanie się bez zabezpieczenia nie grozi ciążą :angry: :dry: )
a najbardziej mnie wkurza fakt, że są dziewczyny, które pisząc oczekują że powiemy im że nie są w ciąży jakby to była jakaś największa kara jaka mogła je spotkać.... a my tu czekamy jak na zbawienie na II Kreski :dry: :(


ale mnie ostatnio dużo rzeczy drażni i jak wspomniałam wcześniej jestem bezuczuciową zimną su*ą chwilowo :angry:

branoc Sister :kiss: zdrówko B) dzięku że sie odnalazłaś moja zagubiona w czasoprzestrzeni siostro :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553125 przez gosiak
Ferritka no niektórzy to na prawde z takimi pytaniami tu wpadają ze nie jednej tu rece opadały, no ale żeby nie wiedzieć co i jak podstawowych rzeczy które się wie to juz przegięcie...czasem sobie nawet myślę że to jakieś dzieciaki chcą sobie popisać i piszą takie głupstwa...

Eh musiałam wybaczcie :lol:


Feritka umisz tak z puszkami jak siekniesz bro? :blink:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553128 przez gosia28
Mirella chciałam coś mądrego napisać a wyszło, żem ciemna baba :blush:

hehe ten to jest dopiero rozciągnięty :lol:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553135 przez ferritka
Gosiek :blush: nie tak nie potrafie...
ale za to potrafie tak B)


Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553143 przez gosiak
Ałć :laugh: :)

Do juterka babeńki ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553149 przez Mirella
gosia28 napisał:

Mirella chciałam coś mądrego napisać a wyszło, żem ciemna baba :blush:

hehe ten to jest dopiero rozciągnięty :lol:



Gosia, no bez przesady, po prostu ja to gniazdo już tyle razy tu wrzucałam, że już mi się wydaje że wszyscy je znają :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553156 przez gosia28
Mirella napisał:

gosia28 napisał:

Mirella chciałam coś mądrego napisać a wyszło, żem ciemna baba :blush:

hehe ten to jest dopiero rozciągnięty :lol:



Gosia, no bez przesady, po prostu ja to gniazdo już tyle razy tu wrzucałam, że już mi się wydaje że wszyscy je znają :blink:


to w takim razie żem nie ciemna baba tylko ślepa :lol:

dobranoc śpiącym :)

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl