BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 3 miesiąc temu #553167 przez ferritka
:cheer: też spadam spać... oczy mnie się od tej kultury kleją :silly:

owocnej bardzo Wam życzę :kiss:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553175 przez Mirella
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553178 przez gosia28
pewnie oglądał prognozę na tvn :lol:

Mama Aniołka 25.02.2010
Aniołków Karolka i Jasia 06.12.2012



Każdy z nas ma taką małą nadzieję na niemożliwe...
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553285 przez iwonta_kg
Ej no kurde... Ja też jestem nie fajna bo pisze od czasu do czasu na wrześniówkach? Próbowałam je ustawić do pionu bo siały panikę z niczego i to znaczy że też jakąś nienormalna jestem? Rozumiem że dziewczynie odwala bo dwa dni objawów ciąży nie ma i myśli że ciążą wyparowała ale bez przesady... Nikt nikogo nie zmusza do wchodzenia na wybrane forum. Chcą panikować to niech sobie panikują ich problem. Ja częściej jestem tu niż na wrześniówkach ale nie powiedziałabym że to najgorsze forum na stronie. Może one też z czasem się zgrają tak jak wy (no ja chyba też) na staraczkach i bedzie normalnej. Ale to nie znaczy że trzeba od razu cisnac od góry do dołu.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553295 przez ajłona
Pozdrawiamy z Franiem wszystkie Staraczki Kochane!!! Szczególnie oczywiście Starą Ekipę :* myślę o Was ;)
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553323 przez anoda89
Hej.
Uuuuu dziewczyny jeszcze śpią czyli dobry melanż wczoraj był :laugh:

Dzisiaj ja mam masakra dzień. Jeszcze nie wstałam a już mi się takie rzeczy śniły że usiąść i ryczeć. Dzisiaj moja data porodu :( i mały mi się śnił. Pewnie chciał mamę chociaż w śnie odwiedzić wkońcu miał być to nasz wielki dzień. Zatapiam dzisiaj smutki w pączkach.
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553333 przez Asik
Hejka :) jesho--- kiedys na staraczkach się pisało o witaminach itp ;) a teraz .. ło matko... drinkujecie i drinkujecie heheheh :)

Iwonka na wrześniówkach jakbym w ciąży była to bym lagę położyła--- wsio co złego się naczytałabyś w necie toooo tam masz kumulację, wierz mi że nie spotkałam forum na którym tak by sie dołowały i takie czasem głupoty cięzarówki wypisywały .... to woła o pomstę do niebaaaaa..... Ty tam lepiej nie wchodz... zostań na staraczkach :)


Anoda :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553338 przez Ingrid29
hej dziewczyny. ale była tu impra jak mnie nie było :ohmy: :silly: Kurde. Mały już lepiej i ja lepiej się czuje, więc już będę do Was zaglądać częściej.
Iwonka to nie chodziło o Ciebie. Tylko, że dziewczyny zadają głupi pytania i wkręcają się na maxa - jak ja trochę poczytałam wrześniówki , to myślałam, że one są z gimnazjum, a nie ,że są dorosłymi kobietami. Przecież ciąża to taki fajny okres życia, a one wiecznie panikują. Ty np. leżysz w szpitalu, przeszłaś już wiele, to rozumiem, że możesz mieć różne obawy i wątpliwości i strach, ale to co wrześniówki wypisują, to czasem woła o pomstę do nieba.
anoda przytulam mocno :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553368 przez ferritka
dzień dobry :cheer:
eee nie ma kaca!!! ale nie wiem o której A wrócił i nie wiem o której wyszedł :silly: musiałam zadzwonić czy w ogóle wrócił na noc :blush:


co tam miałam mówić, aa wiem,
no niestety Iwonka, zajrzyj na styczniówki 2013 prześledź kilka początkowych stron, i sama się przekonasz o czym mowa. dziewczyny się cieszą, pytają o witaminki, ćwiczenia itd. owszem są obawy i strach ale nie w każdym poście i nie tylko i wyłącznie bóle, panika, strach i cuda na kiju :dry: na prawde smutno się czyta niektóre wpisy. Ale Gosia ani my tu nie atakujemy, tylko prawda jest taka że na wrześniówkach można dostać depresji ciążowej.

Anoda :kiss: tulę Cię. Też miałam termin na styczeń ,więc też to czuje.
Aniołek Ci się przyśnił, z pewnością zwiastuje coś dobrego. chciał Ci też powiedzieć że jest bezpieczny i masz się nie martwić :kiss: :kiss: :kiss:

siostro, gosiek żyjecie??? B) B)


aa nie zapomnijcie się poczęstować :blink:

Kuba Maly Kregielek <3

Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553392 przez anoda89
Ferritka :kiss: :kiss: :kiss: ja też się zapisałam na Styczniówki 2013 na początku cicho było i bardziej Lutówką byłam bo termin miałam z miesiączki na 30 stycznia a z USG wychodziło 7 luty.

Ja już po jednym pączku jestem :) Teściowa z rana narobiła
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553400 przez ferritka
ja jeszcze nie pożarłam ani jednego :dry:

ale czekam aż A wróci i jedziemy na zakupy tygodniowe :laugh: już tworze listę aaa i dzisiaj mam zamiar kupić buty- jakieś botki albo czułenka- w sumie to nie wiem co i nie wiem czy bedę umiała iść , bo mam takie zakwasy że ma-sa-kra :blush:

dzisiaj wieczór z eurobiznesem B) lubicie?? do nas wpadają znajomi , będzie wino , pączki i gra :woohoo: uwielbiam B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553401 przez Mirella
nadziany.pl/p,TWlyZWxsYXwy smacznego :lol:

aż zajrzałam na te wrześniówki, w sumie nie dziwię się że tam same tragedie jak one się ciągle nakręcają, negatywne myśli wywołują negatywne skutki. W ogóle radości tam nie ma, zgrane są, nie powiem, ale jakoś dziwnie ;)

Anoda, to cudnie, że synek Cię odwiedził, na pewno chciał Ci coś dobrego powiedzieć :kiss:

Ferritka, a Ty jesteś pewna, że A wrócił na noc? może tylko tak mówi? :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu #553403 przez iwonta_kg
O Boziuuuuu wyślijcie mi pare takich na szpitalny adres!:)

Anoda przytulam Cie mocno!! Mi jest strasznie zle ze nie moge teraz isc na cmentarz:(

Faktycznie dziewczyny na wrześniówkach panikują i zachowują sie jak 15latki ale co zrobić?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553414 przez ferritka
dlatego mówimy, że same się nakręcają zamiast się cieszyć... ale no cóż niech sobie tam piszą co chcą jak chcą mieć miano wrześniiowej depresji to oki :))
my tu mamy na staraczkach swoje wrześniówki, które kochamy a obce niech się dołują.


Mirellka B) wywącham go jak wróci, przetestuje :silly: mówił, że się przebudziłam i coś mu tam pomruczałam, ale nie pamiętam- ja tak mam jak mam sen to mogę chodzić po domu i nic nie wiem :laugh:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #553423 przez Marta M
A ja szczęśliwa wrześniówka 2011 i jesteśmy najlepsze wrześniówki na świecie :):) Zresztą statystyki same mówią za siebie bo jesteśmy większe gaduły niż staraczki choć starczki duuuużo starsze :silly: :silly:

studentka wiadomo że nie ma przepisu na zajście w ciążę...jakby był każda by tu była z brzuszkiem, nie było by staraczek...

ferritka ile się tu człowiek bzdur naczytał bo wpadają tu z taaaakimi pytaniami że człowiek by :angry: :angry: :angry:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl