BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #565351 przez studentkaae
ja tylko na chwilkę - nadrobię, przysięgam, ale może jutro, pojutrze.

jedno wiem - Asik zakochałam się w Twoim Szymonku - w tej fryzurze mega przystojniacha - tak jak lubię :)

aaaaaa, trzymam kciuki za testujące :)

dobrej nocki :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565359 przez fredeczka
Pamietacie mnie jeszcze?Nie pisalam ani nie czytalam bo stwierdzilam ze musze troche odpuscic.

Teraz melduje ze bocian Mirelli odwiedzil slask a dokladnie Częstochowe tak wiec strzezcie sie bo posylam go dalej w swiat ;)

Iwonta widze ze masz taka kuchnie jak ja bede miala mozesz zrobic dokladniejsza fotke mebli kuchennych?Plissss
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565379 przez Mirella
Fredeczka co to znaczy odwiedził Śląsk??? Mam wróżyć???
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565382 przez MoNiaaa
witam sie z ranaa :)

fredeczka bardzo niedokladnie napisalas..czyzby kolejna fasolka nam rosla?? :):):)

moj maz wszystkow domu na szcescie potrafi zrobic i pierze sprzata gotuje naprawia jak cos cza a kwiatki mamy tylko dzieki niemu przy mnie by juz dawno padly a on podlewa i przesadza :blush: oczywiscie sa dni ze sila go nie mozna zaciagnac do sprzatania ale teraz jak nie pracuje to ja w domu palcem nie kiwne to jego dzialka :blink:

o sylwke tez sie martwie pisalam tez na marcowkach ale tez nikt nic nie wie :( oby sie odezwala szybko

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565392 przez fredeczka
Tak tak kolejna dzidzia w drodze prosze wrozyc;)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565399 przez MoNiaaa
super gratuluje :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
na kiedy masz termin bylas u gina juz???

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565406 przez pani_p
Hej:-*

Fredeczka gratki :-*

Jak mieszkaliśmy sami, przez jakies 3 miesiace to mąż mi pomagał w sprzataniu. Boję się że teraz na swoim to będę wojny toczyć bo się u mojej mamusi rozleniwił...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565427 przez iwonta_kg
Fredeczka gratuluję!!! Mów szybko coś wiecej o tym Twoim stanie:) a zdjęcia wyśle jasne tylko maila podaj:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565438 przez fredeczka
U lekarza nie bylam bo to niespelna 4 tydzien dokladnie 3 i 5 dni.Pojde za 2 tygodnie beda to najdluzsze 2 tygodnie w moim zyciu hihi.Ta ciaza jest calkiem inna od poprzedniej.Z Michalem jak jeszcze nawet nie wiedzialam ze w ciazy jestem to spalam sale dnie i noce a tu nie moge spac ani w nocy ani w dzien nie mam mdlosci zadnych ogulnie super.No tylko apetyt mam ogromny caly czas jem i jem i to nie z przyzwyczajenia czuje taki glod ze slychac jak mi w brzuchu burczy:)

Iwonta wyslij na maila mojego meza Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i jakbys mogla to podaj mi wymiary szafek gornych.Bop wiesz my to sami ta kuchnie robimy szukalam w necie i wlasnie taki wzor jak twojej mi sie podoba i kolor tez wenge.

A co do terminu hmmm nie wiem kiedy mam.Bo nie wiem czy od tych plamien liczyc czy od normalnej miesiaczki...ale twermin przypada gdzies miedzy 30pazdziernika a 1 listopada.Jednak cos mi mowi ze okolo 7 listopada dzidzia wyjdzie zobaczymy czy sie sprawdzi bo z Michalem bylam przekonana ze urodze miesiac wczesniej tj, 14 pazdziernika a urodzil sie 19 list.Nawet lekarz byl przekonany ze bedzie wczesniej bo w 20 tygodniu glowa utknela mu w kanale rodnym hihi doslownie utknela przez to po urodzeniu mial takie jajo wielkie na glowie ale po roku sie wyrownalo.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565445 przez anoda89
Witam z rańca :)

Fredeczka gratuluje :kiss: Coraz mniej staraczek na forum się robi :)

Ja przed okresem też mam małego głoda i gdyby nie to że się nie staramy to bym pomyślała że może w ciąży jestem ale od dzisiaj nie żre tyle by dupa rośnie ;)

Iwonta dzidzia tak wysoko raczej jeszcze nie szaleje ale jak tak mówisz to spoko :laugh: Zdjęcia kuchni możesz wrzucić bo i ja może pod koniec roku będę sobie robić :)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565446 przez iwonta_kg
Ok. Dziś Ci wyśle. Tylko mąż mi z górnej szafki musi ściągnąć metrówkę:)

Co do spania mam takie problemy ze snem ze masakra! Dziś obudziłam się o 5 poszłam siusiu i koniec spania. Zrobilam sie glodna zjadlam jogurt a i tak nie moglam spac. Zasnelam chyba o 7 a pół godz pozniej teściowa zadzwonila że teść do lekarza przyjeżdża i trzeba iść z nim do szpitala i mnie już to rozbudziło. Nie wiem co jest ze mną. A jak już zasne to śnią mi się jakies głupoty. Nie wiem chyba łóżko w sypialni przestawie:/



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565448 przez iwonta_kg
Ok nie chcialam zaśmiecac forum swoją skromną kuchnią ale jak chcecie ją zobaczyć to wrzuce:D



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565451 przez fredeczka
Ok to czekam na fotki tylko bardzo prosze o wymierzenie szafek hihi ;) A konkretnie chodzi o gorne i szuflade pod piekarnikiem ;P facet mi powiedzial 1000zl od metra za ta kuchnie a ja potrzebuje gdzies 3 metry... a nas materialy beda kosztowac 700zl a teraz wiadomo kazdy grosz sie liczy wole cos dzieciom kupic.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565457 przez iwonta_kg
przesle narazie zdjecia ktore mam z internetu bo mieszkanie jest wystawione na sprzedaz



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565469 przez MoNiaaa
fajowa kuchnia :)
iwonka pytalas na ktora mam wizyte u gina.ide na 8.30 :)
ale jak juz mowilam wstepnie uzgodnilismy z M ze lepiej miec dzidiza w styczniu zeby nie byl do tylu za rowiesnikami ale z drugiej strony chcialabym juz za miesiac sprobowac :blush:

fredeczka cos mi sie wydaje ze bez foty tesciora sie nie obejdzie :D:D:D

http


]
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl