BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565724 przez Ingrid29
Fredeczka wielkie gratki :kiss:

Jejciu jaka Majusia śliczna i duża dziewczynka :) Wogóle wszyskie dziewczynki są śliczne i chłopcy mega przystojniacy - bosko Szymek wygląda z irokezem :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565730 przez pani_p
Ale fajna Maja :) Śliczna dziewczyneczka. A Arturek słodziak :kiss:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565789 przez ferritka
Majusia jakaś dama cudna :blush: do schrupania :lol: a Artek skradł moje serce, boski jest, zakochana jestem w nim po uszy :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :lol: :lol: :lol:


co myślicie ?? :blush:
1: www.google.pl/search?hl=pl&site=imghp&tb...sio.html%3B480%3B675

2: sales.madonna.pl/?p=534

3: sales.madonna.pl/?p=277

tak luźno przeglądam ale jakoś weny nie mam ;/ która to tu ma salon? która kce mnie pomóc ?? :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565797 przez Agusia83
A ja dzis wymiekam...Emi to rozbojnik do potegi n-tej :silly: lubi pic z kubka...zauwazyla moj z kawa i sie oblala, na szczescie byla zimna..sekundy mi braklo by ja uchronic przed tym wybrykiem...nastepnie zrobila siku na nocniku, po to by wylac siusie na panele i lozko...a garnki posluzyly jej do wykonania pieknej melodii...szkoda tylko, ze nie mialam zatyczek do uszu w pogotowiu :silly:

Fredeczka, przyjmij i ode mnie gratulacje :laugh:

Martus, ja juz wycalowalam i wychwalilam maje na wrzesniowkach :laugh:

Sylka, kiedy testujesz, jutro? Juz sie nie moge doczekac.

Ingrid...mnie sie Artur bardzo podoba...musze na 100000% przekonac D. :silly: do tego imienia.

Zazdroszcze Wam tych kuchni...ja mam taka juz stara...ale na remont to sie jeszcze nie zanosi...a marza mi sie meble robione na zamowienie...
u nas 1000zl za metr kuchni to nie jest zbyt duza cena...jesli tym bardziej ma sie do czynienia z dobrym fachowcem.

A ja nienawidze myc okien i odkurzac...za to moglabym pol dnia spedzac w kuchni na gotowaniu :lol:
Ostatnio dopadla mnie mania pieczenia ciast...D. dzis powiedzial, ze jest bardzo zadowolony z tego faktu :lol: pasibrzuch duzy :silly:

Ferritka jak dla mnie nr 1....3 mi sie nie podoba o tyle, ze dziwnie tren podpiety i chyba pupa moze wygladac na dosc spora...2 niby ladna...ale mnie urzekla 1 :lol: ja musialam miec suknie w stylu litery A...nie mam tak idealnej figury do takich sukienek.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565803 przez Dave
Ferritka - dla mnie nr 1 najlepsza.

Ale śliczności się nam tu pokazały :side: :side: :side: Dzieciaki wycałowane :kiss: :kiss:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565811 przez fredeczka
Za gratulacje jeszcze raz nie dziekuje ;P :)

Sama siebie nie poznaje juz zjadlam 2 obiady i deser (truskawki z serkiem i ciasteczkami pokruszonymi) normalnie nie jadam owocow bo nie lubie a truskawek to juz w ogole blleeeee fuj fuj fuj a tu o dziwo czekam az Michaek zrezygnuje ze swojego deseru hihihi
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565832 przez sylka
Agusia nie jesteś sama moje kuchnia tez stara,ale czekamy na generalny remont mieszkania i przedudowę. Bo z kuchni chcemy zrobić dodatkowy pokój mały a kuchnie zrobić z łazienki i otarta na salon. Łazienka wtedy będzie przeniesiona na miejsce małego korytarza który teraz prowadzi do niej i stoi tam wielka zabudowana szafa. TAkze póki co nie robimy nic tylko kase trzeba ciułać.
No kupiłam sobie w tamtym tyg zmywarke i nie pamiętam już jak to było bez niej :D

Dzieciaczki słodaśne

Ferritka sunknia jak dla mnie nr 1

Testuje jutro.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565864 przez emka
pierwsze słyszę zeby kuchnie z metra sprzedawali :) :silly:

Fredeczka Ty gładzi na to nie kładź bo całkiem popaprzesz. Mówie ci to "na zacieki i plamy" jest najlepsze, troche się znam , pracuje 10 lat już w tych klimatach. :)

Sylka Jutro teścik ??? :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565891 przez Ingrid29
ferritka mi się podoba 1 i 3. 3 jest taka niespotykana i bardzo seksi :cheer:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565901 przez Agusia83
Emka,jak robisz jakiekolwiek meble na zamowienie,płacisz od metra zajmowanej przez nie.powierzchni.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565906 przez gosiak
Ferdeczka gratki tak po cichu ;)

Maja cudna, taka juz duza i jakiego czupsa ma oj Lacra jak go zobaczy to tez takiego bedzie chciala :laugh:

Mały patriota boski, oczka ma zaczarowane :)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565928 przez ferritka
a ja jako fanka szweda, mam kuchnie z ikei :lol: pomimo moich 1,5 na 2,5m kuchennych przestrzeni- wszystko co potrzebuje się mieści ( oprócz piekarnika, ale jak A kupował kuchnie to podejrzewam, że nie brał pod uwagę, że jego zona bedzie miała czasami ochote upichcić mu ciacho :lol:
poza tym teraz są tak boskie kombinacje a fronty szafek możne do wyboru do koloru wybierać i przebierać.
Jam nam sie znudzi to se mogę fronty wynienić na całkiem inne i już nowa kuchnia jak ta lala :lol:
iii dodatki :blush: B) A się mnie zapytał, co bym pierwsze kupiła jakbym wygrała te 30 milionów :blush: B) to ja mu że pojechałabym do ikei po dodatki :lol: B)

kuchnie na wymiar faktycznie liczą od metra.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565947 przez emka
Agusia Ja 4 lata temu kupowałam na wymiar i nie wyobrażam sobie jak może być cena z metra przecież to wszystko się inaczej liczy czy szuflady czy kosze czy inne bajery, fronty sa różne do wyboru, nawet zawiasów masz kupe gatunków. No ale pewnie w każdym regionie jest inaczej... :blink: Dlatego tak mnie to dziwi :)

Feritka a Suknie podobaja mi sie wszystkie, ja nie lubię bezowatych, a te sa przy ciałku i sa piękne :) Poprzymierzaj porób fotki a my będziemy oceniać :) :silly:

MartaM Cudne zdjęcia, to ze stópką mnie urzekło :blink:

Ingrid Patriota debeściarski :) :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565961 przez fredeczka
Kurka unigruntem pomalowalam zobaczymy jak wyschnie to dam farbe.Odtluscilam jeszcze plynem do naczyn ehhh ja to zawsze cos musze zrobic...ale to przez ciaze taka rozkojazona jestem hihi nie dalej jak 2 dni temu nabilam sobie na glowie guza wielkosci orzecha wloskiego az mi sie slabo zrobilo i pol godziny na podlodze lezalam m sie wystraszyl jak nie wiem.Po prostu nie wymiescilam sie w lazience zeby wode wylac po myciu podlogi do sedesu...nie wiem jak tozrobilam bo lazienke mamy duza a tu nagle sciany tak blisko byly hihi
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565999 przez emka
Fredeczka Niezła jesteś :) :lol: dobry pomysł z tym unigruntem :) Tylko odczekaj ile tam piszą
:)

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl