BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #565493 przez Dave
Fredeczka - GRATULACJE :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Lubię takie wiadomości czytać z rana :side:

Tak jak pisze MoNiaaa bez testu się nie liczy, więc wrzucaj nam II krechy.


No a jutro tez liczę na piękne zdjątka tłuściutkich kreseczek. Bo bociek oblatywacz się dobrze spisuje :side: :side:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565520 przez Asik
Studentka :D :D dziękuję :D :D :D

Fredeczka :) gratulacje takie wstepne i cichutkie :) :kiss: :kiss: :kiss:



wtorek dzisiaj ... czekamy na testaaaaaaa :D :D :
Sylka mam nadzieję że dzisiaj walniesz testa :D :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565522 przez fredeczka
O ja jak ja mam to zdjecie dodac...to skomplikowane bo najpierw fotka w sumie to juz zrobiona ale jak to na komputer dac to pojecia nie mam...moze maz mnie poratuje.

Iwonta chyba mamy wneke nawet identyczna ja mam 2,40 chyba jak u ciebie ;) bedziemy mialy identyczne kuchnie hihi.A jak sie sprawdza zlewozmywak w rogu?a lodowka to gdzie ;)

Wlasnie wylalam w korytarzu 3 litry oleju na podloge zachlapalam przy tym sciany swierzo malowane nie dalej jak przedwczoraj...maz mnie ukatrupi jak z prawy wroci.Ciekawe czy na tluste farba pokryje bo jeszcze jej zostalo.;
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565533 przez Mirella
fredeczka umyj ścianę ludwikiem, to może się odtłuści ;) I fotę dawaj bo bez foty to nie umiem ;) w ogóle nie umiem bo jak kogoś nie ma długo to potem mi ciężko, ale pokuszę się o powiedzenie że będzie córeczka :) ale głowy sobie za to uciąć nie dam. Oficjalne buziaki będą po teście :blink:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565539 przez Dave
Ludwik najlepszy na tłuściochy, ale z zamalowaniem to może być kiepsko.

Ja jak przeczytałam o fasolce, to przeszedł mi po głowie chłopak :silly: Mirella obaczymy co będzie :lol: :lol:



Aniołek - tak maleńki i tak ważny!
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565551 przez Gosia 2712
Witam witam :)
Fredeczka GRATULACJE! Heh to widze ze bociek mi spierniczyl i polecial dalej :P no chyba ze zabladzi to go dorwe za miesiac :P Bo ja tez z okolic Czestochowy jestem :)

Mebelki bardzo ladne :) tez powoli rozgladam sie za meblami do kuchni... :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565555 przez MoNiaaa
fredeczka fote zrob nawet telefonem i zrzuc na kompa :)

http


]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565556 przez emka
Fredeczka GRATKI WIELKIE! :lol: :kiss: :kiss: :kiss: Coś tak czułam ze dziś ktoś z dobrą nowiną zawita :)
A co do ściany to mirelka dobrze radzi, tzreba odtłuścić, ale wiesz co na tłuste moze być problem z pokryciem. Jakby sie nie udało to ja ci radzę taką farbę specjalną "Na zacieki i plamy" (np śnieżki, są małe pojemniki 0,4 l.) Najpierw nią maznąć, a wtedy dopiero normalną emulsją. Ta na zacieki i plamy jest super nic nie przejdzie. :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565596 przez Gosia 2712
Monia ja jestem z 27 grudnia... Nie powiem bo jak bylam mlodsza to mi to przeszkadzalo, wkurzona bylam bo 18stke mialam ostatnia i prawko tez jako ostatnia robilam a teraz mi to nie przeszkadza :) hehe jak bede miala rocznikowo np 40lat to bede sie mogla odmlodzic i powiem ze mam 39 :P

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565607 przez iwonta_kg
Fredeczka powiem Ci że ze zlewem jest ok. A lodowka jest w zabudowie taka mała w szafce gdzie stoi czajnik. Na lewo od piekarnika. Najlepszą funkcję sprawuje barek:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565623 przez ferritka
Fredeczka gratulacje kochana :)) A wiesz, że tu różowy bociek latał :)))

a wiecie narobiłam z tym praniem, ale prawda jest taka, że jak A ma robić 2x30 min szybkie pranie a nie zmienia prania w bębnie to mnie sie to ekonomicznie nie opłaca :dry: to już przejmę pralkę na dobre :blink:
mój też lubi gotować ,i też zostawia mi kuchnie - ale jako że ja nienawidzę kucharzyć to się tak uzupełniamy ;D ja to w ogóle lubię być taką panią domu co dba o porządek, okna kocham myć, malować fugować i odkurzać :lol:

a wiecie co zauważyłam ,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565635 przez fredeczka
No fotke mam zrobiona telefonem ale nie mam kabla do komputera...Jak maz wroci to zrobi fotke swoim i na maila wysle bo sie da to dopiero pokaze.Odtluscilam woda z mydlem i zamalowalam farba ale wylazlo:(chyba gladzia potraktuje bo nie bede po farbe leciec a musze zakryc zanim maz wroci hihi

A za gratulacje nie dziekuje coby nie zapeszac:)
Mi tey sie wzdaje ye bedyie chlopak ale yobacymz

Iwonta a moze mi sprzedasz mebleki bez mioeszkania :P ?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565669 przez Asik
Fredeczka - tłuste to się najpierw mlekiem "maluje" tak się robi w kuchniach gdzie tłuszczu jest od groma :D obawiam się że gładz Ci może odparzyć od świeżej farby..

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #565698 przez Marta M
Ponad tydzień mnie nie było i nie jestem w stanie nadrobić...

widzę że fredka zaciążyła :):) Gratuluję :):)

Kto jeszcze, kto??? :):)

iwonta jesteś już w domu?

Dla Mirelli żeby nie było że wpadam bez zdjęcia ;) Więc kupa zdjęć :)

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #565712 przez Mirella
Miło wiedzieć że już nie muszę krzyczeć żeby na chrześnicę popatrzeć :lol: Powiem tak jak Duśka do lalek: no kiedy to dziecko tak urosło??? :lol:
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl