BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #566055 przez Lacrijka
Yyy, że w sensie kto ma czupsa dla mie ??? :laugh: :laugh: :laugh:
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566073 przez Gosia 2712
Fredeczka wiem ze jeszcze meglio moze pomoc :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566078 przez gosiak
Lacrijka napisał:

Yyy, że w sensie kto ma czupsa dla mie ??? :laugh: :laugh: :laugh:


Martusiowa Mjeczka, czyma takiego dużego :lol:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566081 przez Gosia 2712
heh ale sie wkurzylam bylam u mechanika bo moje autko znowu zdechlo :/ trzyma je juz prawie tydzien i dalej nie wie co z nim jest :/ mowi ze juz wszystkie mozliwe czesci posprawdzal ale dalej nie wiadomo czemu nie chce odpalic :/ jak sie wkurze to na zlom je oddam :/

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566099 przez ferritka
dziewczynki :blush: zakochałam się :blush:

1 . karina.net.pl/kolekcja_2013/lilly/665/ahaar.html

ta jestboska, ale ma kilka ale :
jak se zjem to mnie brzuch wysadzi i nie wiem czy ta kokardunia jest w stanie to zmaskowac,
ten tył jest taki firankowy, wolałabym bez tego

:kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

2. karina.net.pl/kolekcja_2013/maggie_sottero/501/cassia.html

3. karina.net.pl/kolekcja_2013/ellis_bridals/360/11184.html

ta 3 może mieć tą koronkę co jest na górze ściąganą B) :lol: do kościoła i do połowy imprezy z koronką, potem bez :blush: :lol:

1 i 3 pasują do czerwonych dodatków ( krwistoczerwona szminka + bukiecik), i piździonga na włosach
no własnie nie kce żadnego trenu ,bo potem sie go zawiązuje na dupie i taki kaczy kufer wychodzi jakiś bez sensu....

w środe mam sabat z moimi dziewczynami, ustalimy wtedy kierdy idziemy przymierzać. jedno co wiem, nie chce żadnych księzniczek, rybek, bez czy hipopotamów.... prosta, skromna ma być, koronki mi sie bardzo podobają, a że ja oprócz tych dodatków chciałabym tak troszku w retro iść to koronki jak ulał :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566113 przez Gosia 2712
ta 2 jest śliczna :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566117 przez emka
Feri BOzesz jakie piękne te suknie :cheer: :cheer: :cheer: Jak ja 10 lat temu brałam ślub to nie było takich! 1 jest piękna, ale ogólnie podobają mi sie wszystkie nie umiałabym wybrać chyba. A te treny sa podwieszane jakoś? POmyśl też o wygodzie na weselu. Żebyś mogła poszaleć :) :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566119 przez fredeczka
Gosia Ty podobno z okolic Czestochowy jestes? a dokladniej? Trzeba bylo do nas przyprowadzic :) najtansze czesci i naprawy w przystepnych cenach hihi :P to taka mala reklama B) Napisz wiecej co sie dzieje to zapytam meza i ci napisze to moze podsuniesz jakis pomysl swojemu mechanikowi:P

Ferritka mi sie podoba nr2. Inaczej jak ogladasz w necie a inaczej w sklepie.Ja jak weszlam do sklepu zobaczylam paskudna kiecke cala z koronek cyrkoni itp itd.Mowie do mamy kto takie kiecki kupuje i jak przymierzalam w sumie 5 sukni na koniec sprzedawczyni pokazala mi ta paskude i jak ja tylko zalozylam to wiedzialam ze to moja suknia...byla piekna cudowna wyjatkowa...no i ja kupilam a calkiem co innego ogladalam w internecie.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566132 przez Gosia 2712
FREDECZKA Nie wiem czy kojarzysz Herby? tam mam 5km :) na poczatku mi skakaly obroty i bardzo szarpalo niby przeczyscil mi wszystkie filtry, silniczek krokowy i cos tam jeszcze i dzialalo a po dwoch tyg w ogole nie chcialo odpalic tzn hehłało ale nie odpalilo... Niby mowi ze to moze byc cos z elektryka (niby jak podpieli do komputera to sie nie laczyl z jakimis czujnikami przy silniku czy jakos tak ze to niby jest jakas skrzynka w ktorej sa czujniki hmmm czy jakos tak ...) dla mnie to czarna magia wiec nie wiem ...;/ ma to jeszcze sprawdzic a jak nie to pojade do Wreczycy tam podobno dobrze robia:)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566144 przez gosiak
Feri 2 cudna :kiss:

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566180 przez Mirella
Emka gadasz jakbyś brzydką sukienkę miała, a ja sobie podejrzałam na fejsie i wiem jak pięknie wyglądałaś :blink:

Ferritka, do mnie trzecia się najbardziej uśmiecha, ale ja i tak gustuję w błękitnych :)

Lacra, tak wpadła i zamilkła, myślicie że pojechała Majeczce czupsa zabrać???
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566190 przez fredeczka
Tylko nie do "kweca" z wreczycy :P ja tez z wreczycy jestem hihi zaraz meza spytam co to moze byc to ci napisze ale te czujniki to moze chodzilo o przekaznik jakis ale ja sie nie znam zapytam fachowca jak do domu wroci:P
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566194 przez emka
Mirella Osz Ty szpiegusie Ty :) :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566195 przez ferritka
Mirellka, błękitną?? B) :lol: :blush:
Myślisz, że Lacra...hmmm w sumie masz racje wpadła jak burza z wichurą zapytała gdzie czups i poleciała z wiatrem... :silly:

Emka ,pokażesz mi kiec :blush: :blush:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566199 przez emka
Feri coś Ty wstyd! Ja byłam wtedy w ciąży pojechałam do pierwszego lepszego salonu ( moje pierwsze wyjścia z domu po tym jak leżałam plackiem z krwiakiem) w głowie mi sie zakręciło i wiesz szybko, szybko :) Ale jak na 10 lat temu to była spoko... Ja nie kupowałam tylko wypożyczałam. MIałam farta bo nowa była :)

Kobieta w ciąży do wszystkiego zdolna :) za czupsem na koniec świata poleci :silly:

Mirella Swoją drogą to mnie zaskoczyłąś ze to widziałaś bo myślałam że mam poblokowane i tylko czarnobiałe foto na którym nikt mnie poznać nie może.. :silly: Zresztą skąd Ty mnie wyczaiłąś... próbuje zgadnąć...chyba z blogu zgadłam? :blink:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl