BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

11 lata 2 miesiąc temu #566200 przez sylka
Ferrita ja miałam krój w literkę A i tren, ale po podpięciu nie wisiał kaczy kuperek :) Najważniejsze byś wybrał lekka suknię :) Taka najwygodniejsza.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566202 przez ferritka
a co miałyście na głowie? welon? toczek? opaskę? hmmm mmi to sie toczek marzy - ale A mi powiedział że jak babcia na stypie będę wygladać - choć nie wiem skąd on to wie, jak mnie w zyciu w toczku nie widział :dry:

Sylka, no właśnie te w A są najbezpieczniejsze, ładnie modelują sylwetkę i maskują brzuch - ja niby swój ćwiczę, ale ugh no same wiecie jak to jest B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566207 przez sylka
Jak ją przymierzyłam to taka wysoka sie czułam :)

Ja miałam welon + kwiatek (róże + już nie pamiętam jak tamten 2 się nazywał)
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566208 przez fredeczka
Gosia a jaki to samochod?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566210 przez julka2404
Emka a czemu ja kieca na fb nie widzę????
Feritka 2 bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Fredeczka gratuluję! oj bociek szaleje!!!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Całuję wszystkie piękne dzieciaczki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566215 przez emka
JUlka Ja sie dziwie ze Mirella ją zobaczyła, ale chyba wiem dlaczego, bo mój mąż mnie oznaczył na tych zdjęciach. To nie są wrzucone przeze mnie :) Na naszą 10 rocznicę się tak chwalił przed znajomymi, za co zjebkę dostał :) :silly:

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566218 przez julka2404
Ja też widziałam przed chwilką :lol: ładna Tyś ładny On :lol:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566219 przez emka
e nie ma się czym chwalić :) spadam na chate PA

Czy dwa szczęścia to za wiele...?
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566220 przez ferritka
kurka rurka, ja bym chciała taką fryzurę jak miała sienna miller w filmie "dziewczyna hitchcocka"- była tam taka scena w restauracji i ona miala taki kok piękny, nie wiem czy widziałyscie ten film :dry: :blush: bo nie wiem jak Wam go opisać a nie mogę znaleźć foty z nim FROG!!

to jest przód , który za wiele nie mówi :blush: :dry: w sumie nic o tyle on nie mówi
aa mam kawałek filmu... :lol:

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566222 przez julka2404
Humorek :
Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał, aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki nakazał kierowcy ją śledzić.
Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej!
Zszokowany facet mówi do taksówkarza:
- Chcesz pan zarobić stówę?
- Jasne! Co mam robić?
- Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieść nas oboje do domu.
Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu, wrzucił ją do środka i powiedział:
- Trzymaj pan ją!
A facet krzyknął do taksówkarza:
- To nie jest moja żona!
- Wiem, to moja! Teraz idę po pańską! :lol: :lol: :lol:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566223 przez julka2404
Emka odpisałam na tamtym forum.



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566237 przez Mirella
Emka, za chiny bym nie zgadła że w ciązy byłaś, w ogóle na tych fotach nie widać :) I nie pytaj jak Cię znalazłam bo Ci nie powiem, nikomu nie mówię :P

a jak mamy dzień humoru to proszę:
Trzy ciężko harujące babki postanowiły raz zaszaleć i poszły po pracy na piwko.
Niezwyczajne takich atrakcji szybko się ululały. Po drodze do domu, na skutek ilości wypitego browaru zaczęły wszystkie trzy odczuwać nagle parcie na pęcherz.
Jedynym w miarę zacisznym zakątkiem w okolicy był mały cmentarzyk. Ponieważ dłużej już nie mogły, postanowiły tam właśnie załatwić swoje potrzeby fizjologiczne.
Przycupnęły w kątku miedzy nagrobkami, zsunęły majtki i sikają.
Na tej czynności przyuważył je znudzony swym fachem i również nieźle "wcięty" grabarz. Postanowił dla rozrywki babki postraszyć. Jak pomyślał tak zrobił. Z dzikim wrzaskiem i uniesionym wysoko szpadlem zaczął przedzierać się ku nim przez alejki.
Baby przerażone hałasem pierzchły w panice, tratując groby, przewracając drewniane krzyże, gubiąc odzież i drąc się w niebogłosy.
Nazajutrz w knajpie spotykają się trzej mężowie wspomnianych trzech babek.
Wszyscy miny do pasa, ponurzy, że bardziej nie można.
W milczeniu wala setę za setą. Wreszcie jeden wszedł już w "fazę zwierzeń" i mówi:
- Moja żona gdzieś się puszcza. Wczoraj wieczorem wróciła do domu pijana i bez majtek.
- Moja jeszcze gorzej - mówi drugi. - Przyszła do domu pijana, nie miała majtek, a cała suknia była na niej poszarpana i podarta.
- Eeeech - wzdycha na to trzeci.
- To jeszcze nic. Moja wróciła wczoraj pijana, bez majtek, w podartej sukience i opasana szarfą z napisem: NIGDY CIĘ NIE ZAPOMNIMY - CHŁOPAKI Z RADOMIA.
Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566253 przez Gosia 2712
FREDECZKA to jest peugeot 206 :) no to widze ze bardzo blisko siebie mieszkamy :) ale ten swiat maly:) do wreczycy mam jakies 10km :) ja to myslalam o Schulzu bo w sumie to tylko jego tam kojaze jako mechanika.

Julka i Mirella ale sie usmialam :)

Co do sukni slubnej to ja mialam princeske. I najlepsze jest to ze pojechalam do pierwszego salonu i tak mi sie spodobala ze juz nigdzie wiecej nie bylam wybierac tylko ta wzielam :) przymierzalam kilka ale w tej sie najlepiej czulam :)

Aniołek 26.01.12[*]
Zuzia 23.12.12[*]
Amelka 20.05-01.06.14 [*]

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #566254 przez ferritka
:lol: B) Mirellka :lol: :lol: :lol:

no właśnie wszyscy mi mówią, że dopiero jak z każdego kroju przymierzę, to mogę powiedzieć że czegoś nie kce.... tak strasznie się broniłam przed tym salonem kariną - ona szyła kiecki dla miss polski , wszystkie moje koleżanki się podniecają nad tymi kieckami, a ja tego nie czuje no ni uja :dry:
ale dzisiaj jak weszłam na strone to postanowiłam że najsampierw wybiorę się z mym orszakiem druhen tam właśnie B) B)

Kuba Maly Kregielek <3

Temat został zablokowany.
11 lata 2 miesiąc temu #566258 przez julka2404
Mirelka znałam :silly:



Aniołki cztery w niebie mam :*:* Ale walczymy dalej, bo nadzieja umiera ostatnia...
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl