BezpiecznaCiaza112023

STARANIA O CIAZE

13 lata 4 miesiąc temu #52523 przez gosiak
Marta M napisał:

gosiu dobrze, ze idziesz do gina...nie zapomnij mu powiedziec o tym zapadajacym sie sutku...wiem, ze tak nie powinno byc, bo ostatnio jak mi gin badala piersi to pytala czy czegos takiego nie zauwazylam...widac to wazna informacja dla nich, ale ja nie wiem dokladnie co moze oznaczac...nie mam zamiaru siac tu niepotrzebnie strachu w tobie, ale dla bezpieczenstwa prosze wspomnij o tym...mam nadzieje jednak ze nie zdarza sie to juz, ze zauwazylas cos takiego tylko raz i juz tego nie ma...:)


Marta no właśnie boje się wizyty u gina ze względu na te moje piersi a dokładnie sutek szczególnie prawy, no i niestety miałam tak już kilka razy, i chyba występuje to podczas okresu bo właśnie przy okresie to zauważam, nie zawsze ale kilka razy tak było no i na dodatek biała maź w małej ilości wycieka :( strasznie się boję im bliżej tym gorsza panika mnie ogarnia :( oj naczytałam się już o tym i nie wiem co mam myśleć różne opinie na ten temat może to być coś z hormonami, albo też może oznaczać najgorsze...


[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52524 przez Nati
wow 20 stron!!! tyle miałam do przeczytania za te dni mojej nieobecności...
nie było mnie bo jak wiecie sesja mnie dopadła i daje w kość, ale jakoś trzeba przejść jutrzejszą (a właściwie dzisiejszą już) filozofię...
Gosiaczku mam nadzieję, że to nic poważnego i będzie ok :) trzymam mocno kciuki :)
dam znać jutro jak mi poszło

p.s chyba nie tęskniłyście za mną, bo nikt się nie upominał o moją obecność haha :D ;) :P

buziole pa :*:*



Never judge the book by its cover...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52528 przez bewipo
Ja za betę płaciłam 30 lub 35 zł, ale to chyba takie ceny w moim lab, już więcej tam nie idę, bo trochę drogo mają.
Dziewczyny miałam dziś z rana brązowy śluz i oczywiście panika!! W nocy miałam jakiś taki ból brzucha dosyć mocny. Jeny ile to człowiek się musi nastresować. Nie wiem czy mam szybko do gina się spowrotem umawiać czy poczekać co będzie i jak się powtórzy to dopiero iść.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #52533 przez nikusia1988
Hmmm... moja dzisiejsza pierwsza temp to 36.7 więc to chyba nie ciążową tylko z zastoju @ :D Ale jeszcze nie przyszła.... Zmierzyłam w pochwie (36.7) i pod językiem (36.6) więc dużej różnicy nie ma więc chyba można i tu i tu mierzyć...
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52534 przez Asik
Bewipo zadzwoń do gina i mu powiedz o śluzie,mój mi mówił że większość kobiet robi błąd czekając do term wizyty.czasami tylko dwa dni ale przez te dwa dni się wsio może zdarzyc więc ja radzę Ci dzwońńńń.mam nadzieje że to będzie jakas reszteczka po zagnieżdżaniu .Daj znać od razu jak wrócisz :kiss:

Noikusia - na razie to o Twojej tempce nic powiedzieć nie można bo nie wiesz jakie masz najniższe ani jakie najwyższe ;) mnie np @ przychodziła jak miałam 35,4. U ciebie to może być wsio :) i na @ i ciążowa i np spadek na zagnieżdżanie :D Warto mierzyć tempkę bo przynajmniej widać czy owulacja była :)no i ogólnie czy wsio jest okk :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52535 przez nikusia1988
No Asik chyba zacznę :) wiem że to dobra sprawa ale po pierwsze ja wstaję o różnych godz. a powinno się mierzyć chyba o stałej porze... no i z moją pamięcią bywa różnie :) ale spróbuje :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52536 przez Asik
Nikusia :) nic prostszego ..nastawiasz budzik np na 6 -7 mierzysz,obracasz się na drugi bok i nynasz dalej :D budzik sprawi że zawsze o tej samej porze zmierzysz no i nie zapomnisz :D

.szczęśliwa, zakochana :D czyli norma :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52537 przez nikusia1988
No oki :) Heh... Tylko gorzej będzie jak nie będę mogła zasnąć :)
Ale da się zrobić :D
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52555 przez angellika1
Bewipo dokładnie tak jak pisze Asik dzwoń do gina i umawiaj sie na wizytę ;) Ja tez mialam cos podobnego ale lekarze mówią ż eto normalne w ciąży ale lepiej to skonsultować może to zagnieżdżenie albo po prostu termin @
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52561 przez MagdaM
Bry
Mirella no kolano to mi sie nalezy :silly:
Katar mam masakra... @ tez normalnie nie dopadlo na kazda strone... :angry:
Ale jeszcze 3 dniiii :) :) Mam stresa....
Milego

www.ciepelkowo.pl


[*] 9.12.2010 r.
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52569 przez Iwonka
hej
Gosia ty nie myśl o najgorszym !!! i nie wchodź na inne stronki tylko na forum nie czytaj głupot !!!
Bewipo dzwoń do lekarza i pisz co tam powiedział.
A mnie coś dzisiaj brzuchol pobolewa ale temp optymistyczna 37 oj jo joj co to będzie niech ten czas płynie szybciej
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52571 przez Iwonka
bo ostatnio miałam chyba 36.8 rano a w nocy @ przylazła :(
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52576 przez Diana
Gosiak nie martw się na zapas!!!
Ja też kiedyś miałam właśnie taki biały wyciek, poszłam i okazało się, ze to zakażenie chemiczne dostałam tabletki i globułki - 5 dni i po sprawie.
A takie coś można dostać nawet od zmiany płynu do higieny intymnej albo płynu do kąpieli czy tamponów albo bielizny jak nie jest bawełniana!
Nosek do góry i nie czytaj tyle (poza nami!!! :laugh: ) bo głupoty sobie wbijasz do główki!!!
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu - 13 lata 4 miesiąc temu #52582 przez gosiak
dziękuję dziewczynki za pocieszenie macie racje jestem kolejną osobą której niestety nadmiar internetu szkodzi i chyba mąż rzeczywiście powinien mi laptopa na kłódki zamykać :lol: no ale mimo wszystko strach jest...i jeszcze jednego sie obawiam bo pierwszy raz idę do gina mężczyzny zawsze do kobiety :blush: i troszkę sie krępuję :blush: szczególnie że chcę żeby mnie i na górze i na dole zbadał, ale z drugiej strony słyszałam wiele opini od koleżanek czy też się gdzieś czytało że faceci o niebo lepsi pod względem delikatności i ogólnie.
Nikusie to ja dalej trzymam kciuki nie pozostaje mi nic innego puki tej @ nie ma:)
Iwonka no tempka super trzymam również kciuki i to juz jutro piątek:)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf
Temat został zablokowany.
13 lata 4 miesiąc temu #52584 przez magduska
witam dziewczynki,niestety nie moglam byc kilka dni na forum,bo padl mi internet i dzisiaj mam naprawiony,pozatym,nie bylo mnie kilka dni w domku i nie moglam pisac :-))))
Lacrijka-tak poza tym bylam,na tej wizycie,nic konkretnego mi nie powiedzial,wszystko wewnatrz w porzadku,tylko zaniepokoil go moj ostatni okres,dlaczego byl taki skapy. w przyszlym cyklu mam robic badania i czekam na wynik cytologii w tedy bedzie wszystko jasne.
dzisiaj jade wieczorem na kolejna wizyte,chce zaobserwowac jak rosnie moj pecherzyk,bo w poniedzialek byl juz sporej wielkosci,wiec mowi,ze owulacje moge miec w czesniej i wtedy z mezuskiem kolacyjka przy swiecach i staranka hehe :-))) ale i tak sie staram caly czas co dwa dni,kiedys musze utrafic hiih

tyle napisalyscie,ze nie moge tego nadrobic
Temat został zablokowany.
Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl